اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط DireStraits
    اینو بخونین دردسر تازه برای اپل: گزارش های متعدد از کالیبره نبودن حسگرهای حرکتی آیفون 5s - نارنجی مثه اینکه بریم سراغ همون htc و سامسونگ بهتر باشه ...
    دوست عزیز به اندازه کافی این تاپیک رو با پست هاتون اسپم باران کردید ! بهتره اگر قصد خرید ندارید اینجا چیز خاصی نپرسید. محض اطلاعتون بگم که همه چیز زوم روی اپل هست که میان چنین چیز های ریزی پیدا می کنن ولی همون htc و samsung که فرمودید اینقدر مشکل دارند که تعداد بفرمایید براتون عرض کنم!!!

نظر

• کسی میدونه که کی iphone 5s تو اتریش میاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pico نمایش پست ها
        کسی میدونه که کی iphone 5s تو اتریش میاد؟
        ماه دسامبر

نظر

• از رنگ پریدگی طلایی دوستان عکس یا لینکی دارن
          همینطور سفید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Saly One نمایش پست ها
            سلام دوستان
            من تازه میخوام به خانواده ی IOS بپیوندم این هفته ایشالا 5s میگیرم، ولی سیم کارتم معمولی هست!!! باید سیم رو عوض کنم یا راهی هست واسه تبدیل کردنش(بریدن و ...)؟؟

و راستی:
            من الان رفتم بگیرم، چی بگیرم؟ میخوام مهتابی باشه و آنلاک فکتوری...
            تا اونجایی که از خوندن فروم فهمیدم نباید ICCID داشته باشه درسته؟ مهتابی چی؟ و این که IMEI نباشه همون نداشتن کد ICCID هست دیگه؟؟
            گیج شدم به خدا مرسی اگه یه توضیح کوچیک بدین که اگه بخوام آنلاک فکتوری باشه و آنلاک اپراتور یا خود فروشنده نباشه و مهتابی باشه باید رو جعبه چی داشته باشه و چی نداشته باشه...
            واقعا شرمنده فقط کامل بگین. ممنون
            دوستان نمیشه کامل تر توضیح بدین؟! لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط saly one نمایش پست ها
              دوستان نمیشه کامل تر توضیح بدین؟! لطفا
              دوستان به شما پاسخ دادند!

اما به هر حال

سیم کارت رو هر فروشنده ای کاتر داره و خیلی راحت براتون می برند و مشکلی نیست

مهتابی آفتابی یک مسئله کاملا مسقره و ثابت نشده است و در عمل هم هیچ فرق بزرگی با هم ندارند . راه تشخیصی هم نیست چون شانسی هست. این حرف که یکی از دوستان می زد که پارت نامبر های شرق آسیا آفتابی هست و آمریکا مهتابی رو اصلا جدی نگیرید. کاملا شانسی هست.

Iccid هم یک چیزی که فروشنده ها رسم کردند. Imei که هر موبایلی که سیم کارت بخوره داره! Iccid یک کد دیگه هست که در پشت سمت راست اطلاعات ذکر میشه که باز هم میگم هیچ چیز خاصی نیست و ممکنه داشته باشه و آنلاک فکتوری باشه.

نظر

• سیم کارت را به فروشنده میدید با دستگاه پانچ می کنند یا می توانید ببرید دفاتر خدمات مشترکین پانچ کنید.

Iccid داشتن یا نداشتن ملاک آنلاک فکتوری بودن نیست . سیم کارت بندازید اگر آنتن داد مشکل نیست و آنلاک است. رنگ lcd هم بسته به شانس دارد معمولا برای پارت نامبرهای شرق آسیا تون زردتری دارد و برای آمریکا ، کانادا آبی است که مهم نیست و بسته به شانس دارد =) زیاد حساس نباشید

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                  دوستان به شما پاسخ دادند!

اما به هر حال

سیم کارت رو هر فروشنده ای کاتر داره و خیلی راحت براتون می برند و مشکلی نیست

مهتابی آفتابی یک مسئله کاملا مسقره و ثابت نشده است و در عمل هم هیچ فرق بزرگی با هم ندارند . راه تشخیصی هم نیست چون شانسی هست. این حرف که یکی از دوستان می زد که پارت نامبر های شرق آسیا آفتابی هست و آمریکا مهتابی رو اصلا جدی نگیرید. کاملا شانسی هست.

Iccid هم یک چیزی که فروشنده ها رسم کردند. Imei که هر موبایلی که سیم کارت بخوره داره! Iccid یک کد دیگه هست که در پشت سمت راست اطلاعات ذکر میشه که باز هم میگم هیچ چیز خاصی نیست و ممکنه داشته باشه و آنلاک فکتوری باشه.

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                  سیم کارت را به فروشنده میدید با دستگاه پانچ می کنند یا می توانید ببرید دفاتر خدمات مشترکین پانچ کنید.

Iccid داشتن یا نداشتن ملاک آنلاک فکتوری بودن نیست . سیم کارت بندازید اگر آنتن داد مشکل نیست و آنلاک است. رنگ lcd هم بسته به شانس دارد معمولا برای پارت نامبرهای شرق آسیا تون زردتری دارد و برای آمریکا ، کانادا آبی است که مهم نیست و بسته به شانس دارد =) زیاد حساس نباشید
                  واقعا دستتون درد نکنه، ممنون...
                  ایشالا که آنلاک فکتوری باشه

نظر

• سلام، شرمنده باز میپرسم ولی
                    من شنیدم اگه آنلاک فکتوری نباشه بعد ریستور یا آپدیت، آنلاک بودنش میپره!!!
                    از شمام که دیروز پرسیدم گفتین که فرقی نداره..
                    راسته؟! اونایی که آنلاک فکتوری نیستن اینجوری هستن؟؟

نظر

• سلام دوستان ببخشيد ميشه يه راهنمايي كنين من وقتي 5s به ايتيونز وصل ميكنم يه پيغام ميده ميگه ريجيستر كن با appleid, اين پيغام برا چيه اگه ريجيستر كنم اتفاقي ميوفته يا نه؟
                      مرسي
                      پارت نامبرم ll/a و iccid داره

نظر

• دوستان و اساتید گرامی 20 روز دیگه دارم میرم بلژیک بنظرتون اونجا هست یا از این همین جا تهیه کنم بهتره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
                          سلام دوستان ببخشيد ميشه يه راهنمايي كنين من وقتي 5s به ايتيونز وصل ميكنم يه پيغام ميده ميگه ريجيستر كن با appleid, اين پيغام برا چيه اگه ريجيستر كنم اتفاقي ميوفته يا نه؟
                          مرسي
                          پارت نامبرم ll/a و iccid داره
                          دوست من وقتي شما گوشي رو ميخريد و يا ريستارت ميكنين اين گزينه مياد
                          الان ديگه اولين كاري كه بايد كرد ( در صورتي كه تازه به جمع ios اومدين ) يه اپل ايدي درست كنين و اين ميشه شناسه شما واسه استفاده از دستگاهاي اپل

مشكلي نداره با اپل ايدي خودتون ريجيستر كنين

نظر

• مرسي دوست عزيز از پاسختون اپل ايدي دارم ولي تا حالا با اين پيغام مواجه نشده بودم تو دستگاهاي ديگم ترسيدم ريجيستر كنم گوشيم لاك بشه بازم مرسي

نظر

• ببخشید من این سوال رو میکنم ولی این iccid چیه و چه مشکلی ممکنه پیش بیاره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                                ببخشید من این سوال رو میکنم ولی این iccid چیه و چه مشکلی ممکنه پیش بیاره؟
                                یک کد مخصوص اپراتور که در اکثر اوقات نشان دهنده اینه که دستگاه از مبدا لاک اپراتور بوده ولی آنلاک شده و هیچ مشکلی هم پیش نمیاره

نظر

صبر کنید ..
                                X