اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ((emperor)) نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام ایفون 5s بخرم چند تا سوال دارم اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم
    1-درصورت جیلبریک شدن ios7 میشه همانند اندروید(4ساله اندروید دارم مثل اینه که با لباس قرمز بری تو تماشاچیهای ابی ) فایل منیجر داشت و به راحتی فیلمها را به ایفون منتقل کرد چون میدونم به دلیل قوانین کپی رایت اپل محدودیت برای انتقال فیلمهای دانلودی گذاشته
    2-پلیری هست که تمام فورمتهای تصویری رو پخش کنه همراه زیرنویس sub.idxوsrt
    3-ان*تی ف*یلتر مثل سایفون رایگان و قدرتمند در ios هم هست
    ممنون
    بله.تقريبا ولي مثلا رام كاستوم و لانچر و... رو نداريد فيلم هم محدوديت خاصي نداره فقط از فرمت هايي غير از Mp4 پشتيباني نمي كنه كه اونم با نصب يه پلير حل ميشه!!
    Vlc Player بد نيست من راضيم ولي نميدونم زير نويس پخش ميكنه يا نه
    بله هست ولي بعضيا شون محدوديت زماني دارن

نظر

• گوشی هایی که با iccid میباشد فروشنده برای آنلاک کردنش پلمشو باز میکنه؟؟

نظر

• سلام به بچه های گل انجمن ios
        آقا چندتا سوال :
        اول از همه بپرسم که دوستان که تجربه دارن به نظرشون چه ورژنی از 5s رو بخرم ؟ 64 ؟ 32 ؟ 16 ؟ 64 زیاده ؟! 32 کمه ؟!
        من تا حالا فقط تجربه ی کار با 4s رو داشتم میخواستم بدونم خیلی تجربه ی متفاوتیه کار با 5s نسبت به اون ؟
        و آقا ما خواستیم رو همون 4s که گفتم ی بازی بنصبیم نشد که نشد
        میخواستم بدونم خیلی کاره سختیه یا اونقدرا هم نه ؟!
        و ی سوال هم راجع به عملکرد touch ID ، روونه ، سریعه ، یا نه کنده و خسته کننده ؟
        بعد از اون ی سوال هم از کسایی که 5s طلایی دارن ؟ اگه بازم حق انتخاب داشتن همین رنگو میخریدن ؟!(من میخوام نقره ایشو بگیرم چون طلاییشو ندیدم خوشگله یا نه )
        و سوال بعد از متخصصا
        مسلما هر گوشیی داغ میکنه موقع کار باهاش و 5S هم صد در صد داغ میکنه ،ولی آیا به حدی میرسه که به گوشی صدمه بزنه(موقع بازی مخصوصا ؟) ؟!
        و سوال بعد راجع به ی مشکلی چندجا خوندم که واسه 5s پیش اومده راجع به اون صفحه ی آبی و ظاهر شدن لوگوی اپل و این جریانات ، میخواستم بدونم مشکل از چیه ، واسه همه پیش میاد و از گوشیه یا نه اشکال از کاریه که باهاش میکنن و برنامه هایی که نصب میکنن ؟!
        شرمنده زیاد حرفیدم :lolinga:

نظر

• دوستان من می خواستم 5s بخرم ولی تبریز قیمت ها بالاست بخوام از تهران بخرم یه جایی معرفی می کنین؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aligladiator نمایش پست ها
            دوستان من می خواستم 5s بخرم ولی تبریز قیمت ها بالاست بخوام از تهران بخرم یه جایی معرفی می کنین؟؟
            اومدی تهران برو مرکز کامپیوتر پایتخت اونجا اکثرا کارشون فروش محصولات اپل در ضمن دفتر سایت هم همونجاست راحت میتونی خرید کنی

نظر

• با اومدن آیفون تا 1 نامبر یعنی 3 4 روز دیگه به کلیه کشورا قیمت ها شروع به کم کردن میکنه
              حسابی که من برای 32 گلد کردم باید برسه روی 3100
              جالبه بهترین قیمت وقتی حساب میکنی با دلار امریکا در میاد
              حتی درهم امارت رو حساب میکنی گرون تر درمیاد
              ولی از امریکا تا اینجا بلخره کلیه
              ولی امارت یه لنج میاد ایران
              ویرایش توسط hamid_ : https://i-phone.ir/forums/member/142105-hamid_ در ساعت 27-10-2013, 03:09 AM

نظر

• سلام دوستان , من یه سوالی داشتم
                یکی از دوستام تو لندن زندگی میکنه , میخواد واسم 5s بفرسته
                اما یه مشکلی هست که نحوه ی پست رو میخواستم ازتون بپرسم چجوریه از لندن به تهران؟
                چون ظاهرا چند ماه پیشم یه ایپد واسه یکی از اقوام فرستاده بوده ولی نرسیده به دستش تو تهران؟
                کسی اشنا هست با پست از لندن به تهران؟ چه نوع پستی؟ امنیت داره پست یا اینکه 50 50 اس ؟
                اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

نظر

• با توجه به شروع فروش در 8-27 کشور جدید احتمالا قیمت ها در ایران به شرطی که دلار بالا نره (من بر مبنای دلار 3030حساب کردم) تا اواخر آبان برای 16 گیگ حدود 2300 تا 2400 خواهد بود

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid_ نمایش پست ها
                    با اومدن آیفون تا 1 نامبر یعنی 3 4 روز دیگه به کلیه کشورا قیمت ها شروع به کم کردن میکنه
                    حسابی که من برای 32 گلد کردم باید برسه روی 3100
                    جالبه بهترین قیمت وقتی حساب میکنی با دلار امریکا در میاد
                    حتی درهم امارت رو حساب میکنی گرون تر درمیاد
                    ولی از امریکا تا اینجا بلخره کلیه
                    ولی امارت یه لنج میاد ایران
                    چند دلار حساب کردی که میشه 3100؟

دوسته من 32 گلد رو چند روز پیش از کانادا آورد کلا 900 دلار شد

نظر

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
                      چند دلار حساب کردی که میشه 3100؟

دوسته من 32 گلد رو چند روز پیش از کانادا آورد کلا 900 دلار شد
                      750 دلار رو من با دلار 3050 حساب کردم که ميشه 2287
                      با حساب تقريبي 400 تومان هزينه ه و سود به مبلغ بالا اضافه ميشه 2687 ميرسه تهران
                      براي رنگ سفيد 100 تومان بيشتر ميگيرن 2787
                      و طلايي هم حدود 300 هزار تومان از رنگ سفيد بالاتره که ميشه 3087
                      که 3100 کمي بالا کمي پايين بايد قيمتش برسه
                      با توجه به اينکه عرضه جهانيش شروع ميشه و با توجه به تحويل 2 هفته 3 هفته اي اپل از يکماه ديگه بايد ديگه قيمت ها به رنج قابل قبولي برسه و فروش بره
                      ویرایش توسط hamid_ : https://i-phone.ir/forums/member/142105-hamid_ در ساعت 27-10-2013, 12:54 PM

نظر

• سلام خبر هایی در مورد وجود مشکل تاچ در آیفون ۵ اس دیدم می خواهستم بدونم درسته ؟ چون کمی در خریدش با این خبر ها شک کردم ! ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hoomnd نمایش پست ها
                          سلام خبر هایی در مورد وجود مشکل تاچ در آیفون ۵ اس دیدم می خواهستم بدونم درسته ؟ چون کمی در خریدش با این خبر ها شک کردم ! ممنون
                          مشکلی نداره و خرابی نداره
                          فقط گفته شده گوشه های صفحه حساسیتش کمتره

نظر

• به اميد روزي كه داستان اين تحريم ها برطرف بشه يه appstore تو كشور خودمون داشته باشيم
                            تاانقدر اين دلال ها باعث نشن هي ماشين حساب برداريم قيمت دلارو سود فروشنده رو حساب كنيم و بعد يه نگاه به جيبمون بعدشم دنبال يه تاريخ خوب واسه خريد!

البته ناگفته نمونه اين ماجراها يه خوبي كه داشته حساب و كتابم خوب شده!!!
                            ویرایش توسط Mohamad_c++ : https://i-phone.ir/forums/member/86373-mohamad_c در ساعت 27-10-2013, 05:53 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohamad_c++ نمایش پست ها
                              به اميد روزي كه داستان اين تحريم ها برطرف بشه يه appstore تو كشور خودمون داشته باشيم
                              تاانقدر اين دلال ها باعث نشن هي ماشين حساب برداريم قيمت دلارو سود فروشنده رو حساب كنيم و بعد يه نگاه به جيبمون بعدشم دنبال يه تاريخ خوب واسه خريد!

البته ناگفته نمونه اين ماجراها يه خوبي كه داشته حساب و كتابم خوب شده!!!
                              دوست گرامی این قضیه ی اپل استور توی ایران زمان زیادی می برد و هیچ مذاکره ای درباره ی این مورد تا حالا نشده پس به نظرم بیهوده خودمان را با این حرف ها خوشحال نکنیم بهتر است !
                              محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                              ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 27-10-2013, 06:00 PM

نظر

• کسی می دونه از کجا میشه آنلاک AT&T رو از Verizon تشخیص داد راهی هست مثلا از رو imei ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X