اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
    نظر خودتون چیه؟!
    اونطوری که ماست به زیر دکمه هوم نفوذ می کنه و سیستم مختل میشه هیچ، به نظرتون ردی از انگشت دیده میشه با چشم؟؟ لطفا سوالات معقولانه بپرسید
    ماست رو من مثال زدم منظورم اينه كه مثلا انگشت نمدار باشه (خيس نه)

نظر

• نوشته اصلی توسط Hameeeeed نمایش پست ها
      ماست رو من مثال زدم منظورم اينه كه مثلا انگشت نمدار باشه (خيس نه)

خیر. =)

نمدار باشه (خيس نه) ... حالات خاصی است

نظر

هر زمان فروشنده و وارد کننده شدید باید رو تعیین کنید

همین الان به اپل استور هر شهر و کشوری مراجعه کنید سفید و طلایی نیست و فقط خاکستری هست. دلیل گرونی هم نایاب بودنش هست!
        احتمالا شما هم جزو فروشنده ها هستی

امریکا همه رنگا تحویل اکتبر هست
        کانادا همه رنگا تحویل اکتبر
        آلمان هم اکتبر

3تا کشور بسه
        نه عزیز من تو ایران اینجوریه
        فروشنده میبنه طلایی کلاس کاریش بیشتره میگه 4 میلیون
        میبینه سفید دیرتر رنگش میپره و تقاضاش بیشتره میگه 200 هزار گرون تر
        مشکی هم هر چقدر تیغش ببره
        با دلار 3 تومانی 32 گیگش در میاد 2250 هر رنگی انوقت تو ایران 3.300 تقریبی دارن میفروشن
        دیگه آخه چقدر سود؟

کمرگ اینا هم که تو ایران 80% قاچاق میاد میره انبار 20% قانونی میاد میره پشته شو روم تا مامور نپیچه
        کلاه شرعی نذاره سر خودت داداش

نظر

• نوشته اصلی توسط satanic_soulful نمایش پست ها
          احتمالا شما هم جزو فروشنده ها هستی

امریکا همه رنگا تحویل اکتبر هست
          کانادا همه رنگا تحویل اکتبر
          آلمان هم اکتبر

3تا کشور بسه
          نه عزیز من تو ایران اینجوریه
          فروشنده میبنه طلایی کلاس کاریش بیشتره میگه 4 میلیون
          میبینه سفید دیرتر رنگش میپره و تقاضاش بیشتره میگه 200 هزار گرون تر
          مشکی هم هر چقدر تیغش ببره
          با دلار 3 تومانی 32 گیگش در میاد 2250 هر رنگی انوقت تو ایران 3.300 تقریبی دارن میفروشن
          دیگه آخه چقدر سود؟

کمرگ اینا هم که تو ایران 80% قاچاق میاد میره انبار 20% قانونی میاد میره پشته شو روم تا مامور نپیچه
          کلاه شرعی نذاره سر خودت داداش
          درست صحبت کن. اینجا بی در و پیکر نیست که هرچی دوست داری بگی

زنگ بزن به تک تک اپل استور ها . شمارشون هست تو سایت اپل. بپرس سفید و طلایی دارید؟؟ بعد بیا اینجا و باد و بنداز تو گلو هرچی دوست داشتی بگو!! واقع بین باش آقای درست کار

ریاضیات خاصی نمی خواد! اکتبر ۳۱ روز داره! تازه در روز ۴ ام هستیم. تحویل اکتبر می تونه هر روزی از این روز ها باشه !!

نظر

درست صحبت کن. اینجا بی در و پیکر نیست که هرچی دوست داری بگی

زنگ بزن به تک تک اپل استور ها . شمارشون هست تو سایت اپل. بپرس سفید و طلایی دارید؟؟ بعد بیا اینجا و باد و بنداز تو گلو هرچی دوست داشتی بگو!! واقع بین باش آقای درست کار

ریاضیات خاصی نمی خواد! اکتبر ۳۱ روز داره! تازه در روز ۴ ام هستیم. تحویل اکتبر می تونه هر روزی از این روز ها باشه !!
            دوسته عزیز
            فرقی نمیکنه برای هر 3 رنگ تو اکتبر میفرسته حالا فردا برات بفرسته یا 29 اکتبر واسه هر 3 رنگ هست نه فقط سفید و طلایی میتونی بری چک کنی خودت
            منتهی شما داری از فروشنده حمایت میکنی که داره 1 میلیون تقریبا سود میگره از خریدار تازه رو رنگ طلایی که بیشتر از این حرف هاست

شما واقع بین دوسته عزیز دارن سود زیاد میگرن

نظر

دوسته عزیز
              فرقی نمیکنه برای هر 3 رنگ تو اکتبر میفرسته حالا فردا برات بفرسته یا 29 اکتبر واسه هر 3 رنگ هست نه فقط سفید و طلایی میتونی بری چک کنی خودت
              منتهی شما داری از فروشنده حمایت میکنی که داره 1 میلیون تقریبا سود میگره از خریدار تازه رو رنگ طلایی که بیشتر از این حرف هاست

شما واقع بین دوسته عزیز دارن سود زیاد میگرن
              من از فروشنده حمایت می کنم چون شما داری بدون اطلاع توهین می کنی به قشری از جامعه. سایت ebay رو که به امید خدا قبول دارید؟ بفرمایید سرچ کنید که 5s gold رو ملت چند برای فروش گذاشتن. زیر 1500 دلار پیدا نمی کنی شما! فروشنده از کجا تهیه می کنه؟ از وارد کننده. وارد کننده وقتی اپل استور موجود نداره از کجا تهیه می کنه؟ از بازار سیاه. پس قیمت تموم شده برای خود فروشنده هم بالا هست!
              من هم چک کردم بله از همون شروع فروش اکتبر بوده. ۲۹ اکتبر بفرسته فرقی نمی کنه؟؟؟ ۲۹ اکتبر بفرسته یعنی الان موجود نداره و ۲۹ اکتبر فرستاده!!! حرف خنده داری بود.

نظر

• در ادامه صحبت عليرضا من با چند تا از وارد كننده هايي در ارتباطم كه قيمت ايفون 5s رو خيلي خيلي پايين تر از قيمت بازار بهم دادن اما رنگ طلاييش حدود 800 تومن بيشتر بود و علتش رو هميني گفتن كه عليرضا در بالا كامل و واضح توضيح داد

نظر

• واسه هر 3 رنگ این جمله رو دقت کنید هر سه رنگ
                  31 اکتبر هم نمیفرسته شما که دستت تو کاره خوب میدونی 10 روز اپل استور تحویل میده به پست پست هم 3 روز کاری هست آخرش 15 روزه
                  شما فقط داری میگی فروشنده فروشنده
                  اصلا کل حرف های شما درست
                  مشکی رو چرا انقد گرون
                  1950 رو دارن 2700 میفروشن

نظر

واسه هر 3 رنگ این جمله رو دقت کنید هر سه رنگ
                    31 اکتبر هم نمیفرسته شما که دستت تو کاره خوب میدونی 10 روز اپل استور تحویل میده به پست پست هم 3 روز کاری هست آخرش 15 روزه
                    اصلا کل حرف های شما درست
                    مشکی رو چرا انقد گرون
                    1950 از كجا اومد فدات شم؟؟

نظر

واسه هر 3 رنگ این جمله رو دقت کنید هر سه رنگ
                      اصلا کل حرف های شما درست
                      مشکی رو چرا انقد گرون
                      شما دلیل گرونی رنگ طلایی رو پرسیدی منم جواب اونو دادم. در ضمن ship شدن رنگ طلایی بیشتر از مشکی زمان می بره و طبق گفته خریداران تا ۱۵ روز بعد هم برای طلایی و سفید صورت نگرفته!

با چه حسابی ۱۹۵۰ درومد براتون؟؟ tax و هزینه حمل و نقل و … هیچ؟

بحث با شما فایده ای نداره چون شما فقط دوست دارید حرف و باور خودتون رو درست جلوه بدید

موفق باشید

نظر

• 16 گیگ

نظر

16 گیگ
                          خوب برادر گلم مشكل شما همينه فكر ميكني كه با همين 650 دلار قضيه ختم بخير ميشه.
                          هزار و يك هزينه و خرج اضافي به جز خود سود هست از جمله حمل و نقل گمرك و و و و و....
                          من با دوستان تماس داشتم بارهاشون 50 تايي ترخيص ميشه نه يكجا اين ميدوني چقدر به ضرره فروشندست؟؟
                          ما نميگيم فروشنده سودش كمه من اگه خودم باشم عمرا زير 200 سود خالص حاضر نيستم سرمايه چند صد ميليوني رو تو گمرك بخوابونم.
                          خوب حالا اين خود وارد كنندست ميمونه مغازه ها و سايت ها كه از دست اينا ميخرن و شما از مغازه دار اينارو بايد در نظر بگيريد همه مغازه دارها كه قدرت واردات ندارن.
                          شما الانم بخوايي سفارش بدي از خارج برات بيارن دلار 5 تومني برات در نظر ميگيرن.

نظر

• دوستان قضیه tax و اینجور حرفا رو که کسی از امریکا فک نکنم عمده بخره. ولی خوب اگرم بر فرض محال کسی بخره خوب دیوانه نیست که از شهری مثل washington با tax 10 بخره میره از new jersey که شهر tax free میخره

Sent from my GT-I9505 at&t using Tapatalk 2

نظر

• سلام.کدوم پارت نامبر شارژرش دو شاخه معمولیه(دو شاخه متداول در ایران)؟

نظر

• نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                                سلام.کدوم پارت نامبر شارژرش دو شاخه معمولیه(دو شاخه متداول در ایران)؟
                                این پارت نامبرها میدونم دوشاخه معمولیه:
                                FDA
                                DNA

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 6.1.2)

نظر

صبر کنید ..
                                X