اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
    ميشه لطف كنىد حرفتون رو در يك پست ارسال كنيد؟؟

هميشه اينطور بوده آمريكا ديرتر آنلاك داشته
    مرسي بابت جواب.همه رو تو اين پست گفتم ولي پاسخ نديدم:::آقاي عليرضا هم گفت : TMobile دستگاه آنلاک میده ولی همون قرار داد ۲ ساله رو باید بست.
    براي همين پرسيدم كه اگه آنلاك فكتوري بخوايم چه كار بايد كرد؟
    تو اپل استور انگليس آنلاك sim free هم هست. يعني مثه همون آنلاك فكتوريه 5 ميمونه. ولي آمريكا اين گزينه رو نداره

داداشه من. وقتي سوالي بعد از مطرح كردن پستت پيش بياد بايد چجور بگيم؟ منظورت اينه كه ويرايش بزنم همه رو پيش هم بنويسم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
      مرسي بابت جواب.همه رو تو اين پست گفتم ولي پاسخ نديدم:::آقاي عليرضا هم گفت : TMobile دستگاه آنلاک میده ولی همون قرار داد ۲ ساله رو باید بست.
      براي همين پرسيدم كه اگه آنلاك فكتوري بخوايم چه كار بايد كرد؟
      تو اپل استور انگليس آنلاك sim free هم هست. يعني مثه همون آنلاك فكتوريه 5 ميمونه. ولي آمريكا اين گزينه رو نداره

داداشه من. وقتي سوالي بعد از مطرح كردن پستت پيش بياد بايد چجور بگيم؟ منظورت اينه كه ويرايش بزنم همه رو پيش هم بنويسم؟
      من ندادم جوابتون رو؟!؟؟
      گفتم كه نمياد ظاهرا بايد صبر كنيد

بله كار دكمه ويرايش همينه!

نظر

• دوستان کی وارد ایران میشه ؟؟

نظر

• ۲۰ سپتامیر عرضه میشه

۳/۴ روز بعد تعداد محدودی تو ایران وارد می شود .
          ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 18-09-2013, 02:26 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
            دوستان کی وارد ایران میشه ؟؟
            از نيمه ي دوم مهر احتمال زياد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط MHMAX نمایش پست ها
              نخرید عزیزان نخرید!!!!
              تا وقتی قیمتش پایین نیومده و معقول نشده نخرید.
              قیمت رو عرضه و تقاضا تعیین میکنه، وقتی قیمت بی ربط میگن و ملت میخرن مگه فروشنده خله که قیمتو بیاره پایین.
              به فکر پول خودتون نیستین به فکر جیب ما باشید.
              یه مثل خیلی به جا هست که میگه:
              ازماست که بر ماست
              الحق كه بايد اين جمله رو با طلا نوشت
              بابا مگه ٥ اس چي داره آخه
              يخورده فك كنيد توروخدا تا پولمون تو جيب يه مشت شيكم سيره كلاه بردار نره ك انقد با قيمت كاذب تو پاچه ي مردم ميكنن
              يه سي بي يوش بهتره كه اونقدرا نبايد محسوس باشه
              يه دوربينش كً همو ٨ه ولي يك سري امكانات مثل burst mode اضافه شده و ي فلاش دوبل كه عملا گل به خوديه
              تنها چيزي ك تو ٥s شاخه همون finger print هستش كه اونم به عقيده من تا چند ماه ديگه خود اپل چيپشو وارد بازار ميكنه ك بشه رو ٥ هم نصب كرد به جاي دكمه home كه البته فعلا بايد منتظر بشينيم
              ولي توروخدا هول نشيد بخريد
              تو عربستان مرغ گرون شد ملت نخريدن تا اومد پايين ، نميگم ٥اس آشغاله ولي مثل ٥ با ٤اس اونقدي فرق نكرده كه واسش هول بزنيم و پولمونو حرومه يه مشت آدم كلاهبردار كنيم
              (كلاهبرداري ك شاخ و دم نداره ، همونكاري ك با ٥ كردن و با ٥اس هم ميكنن هم كلاهبرداريه ديگه ...؛-))

نظر

• واقعا منم موافقم

مردم ما هر چی گرون تر میشه یه جنسی بیشتر راغب میشن بخرنش
                اصلا چه دلیلی داره وقتی جنسی با دلار و سودش حساب میکنی فوقش میشه 2100 .... دلال ها با قیمت سوبله دست مردم میدن !!!!
                الان از نظر دلاری اونقدری با ایفون 5 که فرق نداره ... ولی اینو مطمئن باشید قیمتش حداقل با یک و خورده ای تفاوت تو بازار میرسه

فرق تقکر اروپایی و ما در همیه دیگه
                اونا شیر گرون میشه ...همرو خالی میکنند تو جوب
                تو ایران شیر گرون میشه ..صف های طولانی میکشند واسه 10 تا 10 خرید کردنش

تو رو خدا تا قیمت معقول نشده نخرید
                به قول دوستمون زیاد فرقی نداره که بخواهیم واسش اینقدر هول بشیم

- - - - - - - - - -

نظر

• نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
                  واقعا منم موافقم

مردم ما هر چی گرون تر میشه یه جنسی بیشتر راغب میشن بخرنش
                  اصلا چه دلیلی داره وقتی جنسی با دلار و سودش حساب میکنی فوقش میشه 2100 .... دلال ها با قیمت سوبله دست مردم میدن !!!!
                  الان از نظر دلاری اونقدری با ایفون 5 که فرق نداره ... ولی اینو مطمئن باشید قیمتش حداقل با یک و خورده ای تفاوت تو بازار میرسه

فرق تقکر اروپایی و ما در همیه دیگه
                  اونا شیر گرون میشه ...همرو خالی میکنند تو جوب
                  تو ایران شیر گرون میشه ..صف های طولانی میکشند واسه 10 تا 10 خرید کردنش

تو رو خدا تا قیمت معقول نشده نخرید
                  به قول دوستمون زیاد فرقی نداره که بخواهیم واسش اینقدر هول بشیم

- - - - - - - - - -
                  احسنت

نظر

• تو همه جا دنیا همین طوره جنسی که تو ایران نمایندگی نداره نباید انتظار خرید با قیمت اپ استورو داشت.همهجا قیمتش بالاس بعدم با قیمت دلاره. دبی ..ترکیه..تایلند ..عراق.و...همینه.. هرکس طاووس بخواد جوره هندشم میکشه..بعد که گوشی جواد شد ۳۰۰ تومن ارزون تر میشه خرید ولی ۲ ماه تول میکشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan.ir نمایش پست ها
                      تو همه جا دنیا همین طوره جنسی که تو ایران نمایندگی نداره نباید انتظار خرید با قیمت اپ استورو داشت.همهجا قیمتش بالاس بعدم با قیمت دلاره. دبی ..ترکیه..تایلند ..عراق.و...همینه.. هرکس طاووس بخواد جوره هندشم میکشه..بعد که گوشی جواد شد ۳۰۰ تومن ارزون تر میشه خرید ولی ۲ ماه تول میکشه.
                      با کمال احترام به نظرتون من مخالفم
                      این تفکر اشتباست دوست عزیز اشتباست

مگر نه آنکه ال جی و سامسونگ در ایران نمایندگی رسمی دارند
                      اگر از قیمت های دلاری امثال تلوزیون و یخچالشون با خبر باشید میبنید که اصلا ربطی به نمایندگی نداره
                      اختلاف قیمت با دنیا فاحشه ( شما با همون دلار3200 حساب کن )

همه اینا بر میگرده به اینکه ما راه رو برای دلالی و سود بیشتر باز میکنیم
                      اونی که پولداره که هیچی...واسه اون فرقی نداره دو میلیون تومان بالاتر بده پای یه تلوزیون یا کمتر بده
                      اما واسه منی که واسه هر هزار تومان پولم کلی زحمت میکشم خیلی تفاوت هست
                      پس این وسط امثال قشر من هستن که آسیب میبنند . تنها دلیلشم اینه که ما دلال رو همیشه تشویق به گرون فروشی کردیم ...چون اون مطمئنه از جنسش استقبال میشه
                      ویرایش توسط KAZO : https://i-phone.ir/forums/member/31822-kazo در ساعت 18-09-2013, 04:40 PM

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
                        با کمال احترام به نظرتون من مخالفم
                        این تفکر اشتباست دوست عزیز اشتباست

مگر نه آنکه ال جی و سامسونگ در ایران نمایندگی رسمی دارند
                        اگر از قیمت های دلاری امثال تلوزیون و یخچالشون با خبر باشید میبنید که اصلا ربطی به نمایندگی نداره
                        اختلاف قیمت با دنیا فاحشه

همه اینا بر میگرده به اینکه ما راه رو برای دلالی و سود بیشتر باز میکنیم
                        اونی که پولداره که هیچی...واسه اون فرقی نداره دو میلیون تومان بالاتر بده پای یه تلوزیون یا کمتر بده
                        اما واسه منی که واسه هر هزار تومان پولم کلی زحمت میکشم خیلی تفاوت هست
                        پس این وسط امثال قشر من هستن که آسیب میبنند . تنها دلیلشم اینه که ما دلال رو همیشه تشویق به گرون فروشی کردیم ...چون اون مطمئنه از جنسش استقبال میشه
                        دقيقا همينطوره
                        اگه ما تقاضامونو كاهش بديم ، عرضه كننده مجبوره قيمتو بشكونه تا جنس رو دستش باد نكنه كه البته اين هيچ جاي دنيا اتفاق نميافته چون به قول دوستمون هميشه آدماي پولداري هستن ك واسشون هيچ فرقي نداره بالا پايينش
                        ولي بازم بهتر از گنده تر كردن شيكم بعضي آدماي مفت خوره ...و اين كار هم ربطي نداره ك جنس تو نمايندگيه يا جاي ديگه

نظر

• نوشته اصلی توسط pak2pooz نمایش پست ها
                          دقيقا همينطوره
                          اگه ما تقاضامونو كاهش بديم ، عرضه كننده مجبوره قيمتو بشكونه تا جنس رو دستش باد نكنه كه البته اين هيچ جاي دنيا اتفاق نميافته چون به قول دوستمون هميشه آدماي پولداري هستن ك واسشون هيچ فرقي نداره بالا پايينش
                          ولي بازم بهتر از گنده تر كردن شيكم بعضي آدماي مفت خوره ...و اين كار هم ربطي نداره ك جنس تو نمايندگيه يا جاي ديگه
                          دوستان گلم.همين حرف و مطلب رو منم عنوان كردم كه مدير بخش لطف كردند دليل اين گروني رو به من گفتند:

iAlireza : والا دوست عزیز شما یه چیزی براتون جا افتاده و فکر کردید فروشنده ها سود میگیرن خیلییییی زیاد. ولی بزارین براتون توضیح بدم دلیلشو !

آیفون ها در یک روز مشخص در اپل استور ها و به صورت آنلاین به فروش میرن. در مورد آنلاین هر شخص می تونه تنها ۲ دستگاه خریداری کنه! در فروشگاه هم یک عدد به هر فرد بیشتر نمیدن که اون هم صف بسیار بسیار زیادی داره. حالا شما فردای عرضه ی رسمی رفتی پایتخت. فکر می کنی چیزی که در خارج هم انقدر نایابه نباید گرون هم باشه؟ جالبه بدونید که بیشتر افراد آیفون رو که تهیه می کنن بعد خارج شدن از اپل استور بین قیمت ۱۵۰۰-۱۶۰۰ دلار خریداری می کنن و وارد کننده های روزهای اول چاره ای ندارند جز اینکه از این افراد خریداری کنند. پس مبلغ تموم شده برای خودشون هم همینقدره !!! بعد ۲ یا ۳ ماه که ارزون میشه هم دلیلش اینه که اپل دیگه سختی فروش با تقاضای زیاد رو پشت سر گذاشته و حالا می تونه به reseller ها هم جنس رو بفروشه. reseller ها هم با قیمت پایین تری از اپل تحویل میگیرن و دوستان وارد کننده هم از همین افراد خرید می کنن به صورت عمده و با قیمت شاید ۵۰ دلار کمتر از قیمت فروش اپل.

پس بجای اینکه یه چیزی رو شنیدید باهاش کلی فروشنده رو سرزنش می کنید به واقعیت و دلیل آن هم فکر کنید.

كه دقيقا هم درسته اين مطلب.
                          حرف شما هم درسته.ولي براي اونايي كه به تاجر هايي ايراني گرون ميفروشن بايد گلايه كرد.همونايي كه تو امريكا و تمامي جاهاي ديگه همين كارو ميكنن.چون روز هايي اول فروش.. به قول معروف نوبره.

نظر

دوستان گلم.همين حرف و مطلب رو منم عنوان كردم كه مدير بخش لطف كردند دليل اين گروني رو به من گفتند:

iAlireza : والا دوست عزیز شما یه چیزی براتون جا افتاده و فکر کردید فروشنده ها سود میگیرن خیلییییی زیاد. ولی بزارین براتون توضیح بدم دلیلشو !

آیفون ها در یک روز مشخص در اپل استور ها و به صورت آنلاین به فروش میرن. در مورد آنلاین هر شخص می تونه تنها ۲ دستگاه خریداری کنه! در فروشگاه هم یک عدد به هر فرد بیشتر نمیدن که اون هم صف بسیار بسیار زیادی داره. حالا شما فردای عرضه ی رسمی رفتی پایتخت. فکر می کنی چیزی که در خارج هم انقدر نایابه نباید گرون هم باشه؟ جالبه بدونید که بیشتر افراد آیفون رو که تهیه می کنن بعد خارج شدن از اپل استور بین قیمت ۱۵۰۰-۱۶۰۰ دلار خریداری می کنن و وارد کننده های روزهای اول چاره ای ندارند جز اینکه از این افراد خریداری کنند. پس مبلغ تموم شده برای خودشون هم همینقدره !!! بعد ۲ یا ۳ ماه که ارزون میشه هم دلیلش اینه که اپل دیگه سختی فروش با تقاضای زیاد رو پشت سر گذاشته و حالا می تونه به reseller ها هم جنس رو بفروشه. reseller ها هم با قیمت پایین تری از اپل تحویل میگیرن و دوستان وارد کننده هم از همین افراد خرید می کنن به صورت عمده و با قیمت شاید ۵۰ دلار کمتر از قیمت فروش اپل.

پس بجای اینکه یه چیزی رو شنیدید باهاش کلی فروشنده رو سرزنش می کنید به واقعیت و دلیل آن هم فکر کنید.

حرف شما هم درسته.ولي براي اونايي كه به تاجر هايي ايراني گرون ميفروشن بايد گلايه كرد.همونايي كه تو امريكا و تمامي جاهاي ديگه همين كارو ميكنن.چون روز هايي اول فروش.. به قول معروف نوبره.
                            اگر راجع به idevice هاي اپل فقط اين اتفاق ميافتاد ، بله ، فرمايش شما و استاذنا الاعظم عليرضا خان درست بود ...
                            ولي اجازه بديد من از شما بپرسم (تريپ سياسي بودا:-D): اين فقط راجع به اپله ؟!
                            فرمايش شما درست خيليش شايد موثر از مطلب فوق الذكر باشه ، اما سودي كه تاجراي ايراني ميبرن هم متعارفه ؟!!!!!!!

نظر

دوست عزيز اينا فقط يكسري توجيح هست
                              من بي احترامي به كسي نمي كنم اما چون تو دل همين وارد كننده ها هستم دارم اين حرف رو ميزنم
                              اگر اينطوري كه شما يا دوست عزيز گفتيد باشه مطمين باش هيچ تاجري خودشو به زحمت خريد نمي اندازه

نظر

• بهمن و اسفند باید برای خرید اقدام کنید اگه پول دارید البته

نظر

صبر کنید ..
                                X