اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mahdi_o نمایش پست ها
    سلام
    پس اینطوری باشه که من نمی تونم بگیرم
    چون دوست من حداکثر دو سه هفته توی آمریکا هست و بر میگرده
    خود تحویل گوشی 10 روز کاری زمان بر هست و عملا نمیشه!!
    خیلی بده
    چقدر دلم رو خوش کرده بودمااا
    سلام
    تا یکی دو هفته دیگه به نظرتون صف اپل استور ها جمع میشه که من بتونم به کسی بگم که بره مستقیم از خود اپل استور بخوره؟
    بعدش یه سوال دیگه
    خود اپل استور آنلاک می فروشه؟ یا اونم مثل سایت خود اپل لاک هست یا بازی های مثل t-mobile رو داره؟

کسی خبری داره؟
    ممنون

نظر

• سلام دوستان یه سری اطلاعات به دست اوردم که شاید به دردتون بخوره
      اول اینکه عموم رفته اپل استور گفتن که tmobile صد در صد انلاک هستش و تنها تفاوتی‌ که داره اینه که با سیم کارت میاد که برای فعال کردنش باید یه سری اقدامات انجام بدید و حتی اگر نخواستید میتوانید سیم کارت را بندازید دور و از هر سیم کارت دیگیی‌ از همون ابتدا استفاده کنید

پس مطمئن باشید آنلاک هستش

مورد دوم اینکه پست tntنمیفرسته ایران چون میگه باتری لیتیم خطرناکه و در گمرک دوبی‌ ترخیص نمی‌شه که بعدش بید ایران

ولی‌ پست DHLمیفرسته هیچ مشکلی‌ نداره فقط ممکن گمرکی بخوره که به گفته‌ خودشون کاملا به شانس شما بستگی داره

نظر

• خب 5s با قیمت 4250 (16Gb) وارد شد!!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

نظر

• نوشته اصلی توسط ar22 نمایش پست ها
          خب 5s با قیمت 4250 (16Gb) وارد شد!!!

4250؟ با کدوم نرخ رایج دنیا؟
          کجا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
            4250؟ با کدوم نرخ رایج دنیا؟
            کجا؟
            تومن
            مرکز اپل ایران

نظر

• کی وارد ایران شده؟ از کجا تهیه کنیم؟ لینک بزارین لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط ar22 نمایش پست ها
                تومن
                مرکز اپل ایران

موجود ندارن فقط در ف.ب الكى قيمت دادند ؛)

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi_o نمایش پست ها
                  سلام
                  تا یکی دو هفته دیگه به نظرتون صف اپل استور ها جمع میشه که من بتونم به کسی بگم که بره مستقیم از خود اپل استور بخوره؟
                  بعدش یه سوال دیگه
                  خود اپل استور آنلاک می فروشه؟ یا اونم مثل سایت خود اپل لاک هست یا بازی های مثل t-mobile رو داره؟

کسی خبری داره؟
                  ممنون
                  بله,به احتمال زیاد تا 1-2 هفته دیگه صف نیست دیگه
                  بله,آنلاک میفروشه

نظر

• امشب میاد 5s ، کامپیوترپایتخت ، قیمت حدود 4400000 تومان

نظر

• نوشته اصلی توسط i.mahmoud نمایش پست ها
                      سلام عزیز
                      کدام کشور هستید ؟ شاید بتونم کمکتون کنم
                      hungary(مجارستان)

نظر

• سلام. يه نفر از دوستان نيست به ما اطمينان بده كه اين آنلاك t-mobile مشكلي توي ايران نداره؟ مثلآ مشكل sms كه آيفون ٥ داشت!!!????

نظر

• نوشته اصلی توسط take it easy نمایش پست ها
                          سلام. يه نفر از دوستان نيست به ما اطمينان بده كه اين آنلاك t-mobile مشكلي توي ايران نداره؟ مثلآ مشكل sms كه آيفون ٥ داشت!!!????
                          مشکل sms آیفون ۵ مربوط به گوشی لاک که آنلاک شده از سوی verizon بود. مدل t-mobile کاملا آنلاک هست و امروز بنده با پشتیبانی اپل صحبت کردم و گفتند در هر کشوری با نانو سیم کار می کنه و نیازی هم به بستن قرار داد نداره تنها داخلش یک سیم کارت tmobile هست، همین

نظر

• نوشته اصلی توسط DireStraits
                            کسی می دونه مدل cdma با gsm آیفون 5s چه فرقایی با هم دارن ؟ هر دو نسل 3، 3.5 و 4 رو ساپورت می کنن ؟
                            شبكه cdma در ايران كار نميكنه.
                            ویرایش توسط Mohammad.Reza : https://i-phone.ir/forums/member/29573-mohammad-reza در ساعت 21-09-2013, 11:55 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط DireStraits
                              کسی می دونه مدل cdma با gsm آیفون 5s چه فرقایی با هم دارن ؟ هر دو نسل 3، 3.5 و 4 رو ساپورت می کنن ؟
                              تمامی مدل ها از هر دو شبکه gsm و cdma پشتیبانی می کنند. تنها فرق میان ۴ مدل پشتیبانی های مختلف از باند های lte هست که در ایران وجود خارجی نداره. پس هیچ فرقی در ایران نخواهد داشت

نظر

• سلام دوستان من می خوام به خالم بگم از آمریکا آیفون 5s آنلاک فکتوری بگیره برام از فروشگاه اپل توی سایت که دیدم قیمت رو زده بود 16 رو 650 که با مالیاتش میشه 700 ؟!؟!؟ بعد یه سئوال نوشته بود t-mobile gsm ? یعنی چی ؟؟ سیم کارت t-mobile توشه ؟؟ یا نه مثل همون هایی که توی بازار ایران هست و خام خام هست ؟!؟!؟ یکی توضیح میده جریان اینی که توی سایت اپل هست به اسم t-mobile چیه ؟!؟ توی هر فروشگاه اپل استور آمریکا میشه گیر آورد این unlock factory ? یا یه سری فروشگاه های خاص دارن ؟!!؟ راهنمایی لطفاً !

نظر

صبر کنید ..
                                X