اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط tabeez نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید.
    دوستان، یکی از اقوام ما داره از استرالیا برمیگرده ایران، میخواستم ببینم از اونجا خریدن به صرفه هست؟ میگفت آنلاکش حدود 800 یا 800 و خورده ای دلار بوده قیمت گرفته.
    لطفا میشه راهنمایی کنید؟ اگه از اونجا لاک بخره چطور میشه؟ از اینجا میشه آنلاک کرد؟
    سلام
    استرالیا در حال حاضر زیاد به صرفه نیست. اگه از همینجا خرید کنید کمی ارزان تر میفته براتون اگه خوب بگردید در بازار.
    لاک در استرالیا به همان قیمت آنلاک فروخته میشه که به صورت رایگان هم آنلاک می کنن پس فرقی در این مورد ندارند.
    قیمت ها هم به این صورت هست:

۱۶ گیگ: 869 دلار استرالیا
    ۳۲ گیگ: 999 دلار استرالیا
    ۶۴ گیگ: 1129 دلار استرالیا

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mehrdad7307 نمایش پست ها
    سلام
    یه نفر داره برام از آلمان iphone 5s میاره
    خواستم ببینم آنلاک میشه ؟ و چجوری؟
    جوابتون رو در تاپیک نامناسبتون دادم: http://www.i-phone.ir/forums/thread89369.html

بله میشه، مراجعه کنن به اپل استور و خریداری کنن. اگر از اپراتور های آلمان بخرند لاک هست

نظر

• ممنون . برای انلاک کردنش چیکار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdad7307 نمایش پست ها
        ممنون . برای انلاک کردنش چیکار کنم ؟
        عرض کردم خدمتتون!! آنلاک خریداری کنید !!! لاک هم نیاز به قرارداد داره و هم هزینه زیادی باید پرداخت کنید

نظر

• متوجه شدم چی گفتین . ولی اونی ک برام خریدن لاکه .میشه انلاکش کرد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdad7307 نمایش پست ها
            متوجه شدم چی گفتین . ولی اونی ک برام خریدن لاکه .میشه انلاکش کرد ؟
            امکان آنلاک کردن دستگاه لاک برای آیفون ۵ اس نیست

امکانش هست پس ببرن. بهتره این کار رو بکنن و آنلاک خریداری کنند

نظر

• دوستان یک سوال الان ۵اس من ماله verizon هستش و لاک بوده و انلاک شده و وقتی imei گوشی رو نیزنم جلوی simlock زده انلاک ایا این انلاک دایم هستش یا میپره انلاکش ممنون میشم جواب بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezamk نمایش پست ها
                دوستان یک سوال الان ۵اس من ماله verizon هستش و لاک بوده و انلاک شده و وقتی imei گوشی رو نیزنم جلوی simlock زده انلاک ایا این انلاک دایم هستش یا میپره انلاکش ممنون میشم جواب بدید
                اگه الان آنتن دارید آنلاک دائم هست

نظر

• بله با سه سیم امتحان کردم همشون انتن دارن

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezamk نمایش پست ها
                    بله با سه سیم امتحان کردم همشون انتن دارن
                    خيالتون راحت
                    آنلاك دائم شديد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان تو 5 اون لبه هاي گوشي كه مشكي ب ودن رنگ پريدگي داشتن
                      ولي اين 5 اس رو ديدم تو عكس كه فك كنم رنگ نشده بود ! درسته ؟ يا رنگ شده ولي خاكستري كم رنگ رنگ زده شده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                        دوستان تو 5 اون لبه هاي گوشي كه مشكي ب ودن رنگ پريدگي داشتن
                        ولي اين 5 اس رو ديدم تو عكس كه فك كنم رنگ نشده بود ! درسته ؟ يا رنگ شده ولي خاكستري كم رنگ رنگ زده شده ؟
                        رنگ شده ولي خاكستري فضايي هست، فعلا براي من رنگش نپريده و فكر نكنم به اين راحتي ها بپره.

نظر

• سلام دوستان
                          فردا قصد خرید دارم
                          دقیقا به چه مسائلی توجه کنم که از این لاکهای انلاک شده بهم نندازن؟ حتما انلاک فکتوری باشه
                          ضمنا از کجا بفهمم اصلا باز نشده
                          از اونجایی که در سفرهای خارج از کشورم استفاده میکنم میخوام حداکثر تطابق را با اپراتورهای مختلف دنیا داشته باشه (3g lte)
                          ممنون از راهنمایی دوستان

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 6.1.2)

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            فردا قصد خرید دارم
                            دقیقا به چه مسائلی توجه کنم که از این لاکهای انلاک شده بهم نندازن؟ حتما انلاک فکتوری باشه
                            ضمنا از کجا بفهمم اصلا باز نشده
                            از اونجایی که در سفرهای خارج از کشورم استفاده میکنم میخوام حداکثر تطابق را با اپراتورهای مختلف دنیا داشته باشه (3g lte)
                            ممنون از راهنمایی دوستان

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 6.1.2)
                            برای 5s خیلی کم لاک آنلاک شده هست در بازار و قالب بازار آنلاک فکتوری هستند. ولی برای اطمینان پارت نامبر آمریکا خریداری نکنید چون لاک ها از آمریکا میان.
                            دیگه مورد بسته بندی رو نمیشه کاری کرد و اون هایی هم که در ایران بسته بندی شده اند عین اپل شدن. باید دقت کنید به برچسب ها و وسایل جانبی مثل شارژر
                            چیزی که گفتید 4g lte هست البته، که هر مدل در منطقه خاصی جوابگو 4g هست و مدل خاصی نیست که بشه گفت همه جا را ساپورت می کنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                              برای 5s خیلی کم لاک آنلاک شده هست در بازار و قالب بازار آنلاک فکتوری هستند. ولی برای اطمینان پارت نامبر آمریکا خریداری نکنید چون لاک ها از آمریکا میان.
                              دیگه مورد بسته بندی رو نمیشه کاری کرد و اون هایی هم که در ایران بسته بندی شده اند عین اپل شدن. باید دقت کنید به برچسب ها و وسایل جانبی مثل شارژر
                              چیزی که گفتید 4g lte هست البته، که هر مدل در منطقه خاصی جوابگو 4g هست و مدل خاصی نیست که بشه گفت همه جا را ساپورت می کنه.

متاسفانه در بازار همه lla هست
                              ایا نشانه ای هست که بشه فهمید لاک بوده ؟ مانند سریال نامبر ؟

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.2)

نظر

• دوست عزيز منظور من اينه كه همه رنگ ها يه قيمت دارند . چرا بايد يكي گرونتر بدن؟؟
                                حالا حساب اون رنگ طلايي جداست چون گير نمياد . تقريبا تمام شده
                                ولي گرافيتي و سفيد ديگه چرا ؟
                                بايد يك قيمت باشند

نظر

صبر کنید ..
                                X