اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
    آقاي مدير يه سوال ديگه
    iPhone 5s 64GB Gold (GSM) T-Mobile Unlocked

Purchase Information
    • $849.00

اين كه زده T mobile آنلاك ، يعني چي.؟ چه فرقي با سيم فيري داره يا با آنلاك فكتوري چه فرقي داره؟
    این سوال من هم هست چون دوستم نزدیک خونشون t mobile هست از اونجا میتونه بخره؟

Phone 5s 32GB Silver (GSM) T-Mobile Unlocked

Purchase Information
    • $749.00
    • Free Shipping
    • 24-month special financing
    • Available to ship:
      Currently unavailable

یه سوال دیگه هم دارم کودوم مدل رو بگیرم CDMA بگیرم ؟LTE هم میخوام داشته باشه دوستان...

نظر

• سلام
      اگر کسی بتونه طی یک ماه آینده طوی کانادا تهییه کنه ( که احتمالا تا 1 ماه آیینده تب خرید آیفون و شلوغیش اونجا خوابیده باشه ) و بیاره به صرفس!؟! یا خریدش همینجا بعد از حباب قیمت و معقول شدنش ( که 4-5 ماه دیگه فکنم بشه ) بهتره!؟! از نظر قیمتی.
      در ضمن ماجرای این پارت نامبرها تا چه حد درسته! یعنی از نظر کیفیت چقدر تفاوت داره!؟!
      آمریکا با مالیات حدود ۹۳۰ دلار ۶۴ ش می شه.
      که از بقیه جاها ارزون تره.
      کانادا ۹۱۹ دلار + حدود ۱۰۰ دلار هم مالیات اصلا به صرف نیست.
      کشورای اروپایی هم همین طور.
      استرالیا هم انلاک ۶۴ حدود ۱۱۲۴ دلار زده(در حالی که اپل گفته افرایش نداشتیم قیمت رو نسبت به آیفون ۵‌)
      فقط فعلا امریکا و هنک کنگ قیمتوشون شبیه به همه.
      مالزی هم بیاد باید قیمت معقولی داشته باشه حدود ۲۷۹۹ رینگت برا ۶۴ اگه افزایش نده که از همه جا ارزون تر میشه با قیمت رینگت الان میشه حدود۲۷۵۰ ولی احتمال افزایش قیمتش هست توی مالزی.
      تی موبایل رو باید جی اسم بگیرید که lte هم داره و آنلاک هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
        دوست عزیز فکر می کنم موضوع تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون خریدن این دستگاه هست نه بحث و تبادل نظر در مورد قیمت دلار و کارشناسی قیمت این دستگاه. لطفا رعایت کنید
        حدس می زدم در رابطه با پیامم از شما چنین جوابی دریافت کنم! حق با شماست، من پوزش می خوام.

یک سوال از دوستان و جناب iAlireza عزیز : یکی از بستگان ما San Diego هستن، راهی داره یه دونه 5S بخرن و برای من پست کنن؟! امروز ازشون پرسیدم گفتن اگه بشه هم اعتباری نیست که از طریق USPS به دستت برسه ولی گفت باز فردا پیگیری می کنه!

حالا من می خوام بدونم هیچ راه مطمئنی وجود داره که بشه چنین کاری کرد؟!

اینم عرض کنم خدمتتون که من همه ی صفحات این تاپیک و تک تک پست ها رو مطالعه کردم. اگه کسی از دوستان تجربه داره و امکانش هست جواب این سوال رو کامل بده.

با تشکر.

نظر

• نوشته اصلی توسط Arman.P نمایش پست ها
          حدس می زدم در رابطه با پیامم از شما چنین جوابی دریافت کنم! حق با شماست، من پوزش می خوام.

یک سوال از دوستان و جناب iAlireza عزیز : یکی از بستگان ما San Diego هستن، راهی داره یه دونه 5S بخرن و برای من پست کنن؟! امروز ازشون پرسیدم گفتن اگه بشه هم اعتباری نیست که از طریق USPS به دستت برسه ولی گفت باز فردا پیگیری می کنه!

اینم عرض کنم خدمتتون که من همه ی صفحات این تاپیک و تک تک پست ها رو مطالعه کردم. اگه کسی از دوستان تجربه داره و امکانش هست جواب این سوال رو کامل بده.

با تشکر.
          هیچ وقت گوشی پست نکنید و از فکرش بیاین بیرون، همین …

تنها راه از خارج آوردن مسافر هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Arman.P نمایش پست ها

با تشکر.
            این یه ادعای کذب هست به دستتون میرسه داداش فامیل منم با USPS میفرسته اتفان گمرکی هم ندادم راستیتش بخاطرش...usps تنها پستی هست که تـحـریـم نکرده ایران رو خیالتون راحت منم میخوام بگم فایلم بفرسته البته فقط گوشی رو بون هندزفری رو شارژ چون مال آیفون 5 خودم هست...

نظر

• نوشته اصلی توسط I-BAHRAM نمایش پست ها
              این یه ادعای کذب هست به دستتون میرسه داداش فامیل منم با USPS میفرسته اتفان گمرکی هم ندادم راستیتش بخاطرش...usps تنها پستی هست که تـحـریـم نکرده ایران رو خیالتون راحت منم میخوام بگم فایلم بفرسته البته فقط گوشی رو بون هندزفری رو شارژ چون مال آیفون 5 خودم هست...
              خب یه دفعه رسیده دلیل نمیشه که همیشه برسه. کافیه یکبار در گمرک بستتون به اصطلاح گم بشه (دزدیده بشه توسط ماموران)

۴ سالی هست در مورد ارسال گوشی از خارج به وسیله پست تحقیق داشتم ریسک بسیار شدیدی داره و مبلغ زیادی هست. به قول یکی از پشتیبانان dhl گوشیه دیگه یه وقت ماموره خوشش میاد و برمیداره استفاده می کنه و میگن بسته گم شده ، شما هم دستت به هیچ جایی بند نخواهد بود.

در ضمن ارسال هرگونه وسیله الکترونیکی از طریق پست به صورت جهانی به مقصد ایران تحریم شده

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط I-BAHRAM نمایش پست ها
                این سوال من هم هست چون دوستم نزدیک خونشون t mobile هست از اونجا میتونه بخره؟

Phone 5s 32GB Silver (GSM) T-Mobile Unlocked

Purchase Information
                • $749.00
                • Free Shipping
                • 24-month special financing
                • Available to ship:
                  Currently unavailable

یه سوال دیگه هم دارم کودوم مدل رو بگیرم CDMA بگیرم ؟LTE هم میخوام داشته باشه دوستان...
                TMobile دستگاه آنلاک میده ولی همون قرار داد ۲ ساله رو باید بست. پس فقط و فقط باید آنلاک از اپل استور تهیه کنند

CDMA برای چه بگیرید؟ ایران که کلا سیستم gsm هست. ولی تمام مدل های iphone 5s سیستم gsm رو دارند یک مدل sprint هست که cdma هم همراه gsm داره. lte هم هر چهار مدل دارند ولی باز هم در ایران چه کاربردی داره براتون؟

نظر

• نوشته اصلی توسط MaGNeTiViTe نمایش پست ها
                  سلام
                  اگر کسی بتونه طی یک ماه آینده طوی کانادا تهییه کنه ( که احتمالا تا 1 ماه آیینده تب خرید آیفون و شلوغیش اونجا خوابیده باشه ) و بیاره به صرفس!؟! یا خریدش همینجا بعد از حباب قیمت و معقول شدنش ( که 4-5 ماه دیگه فکنم بشه ) بهتره!؟! از نظر قیمتی.
                  در ضمن ماجرای این پارت نامبرها تا چه حد درسته! یعنی از نظر کیفیت چقدر تفاوت داره!؟!
                  والا من آيفون 5 خواستم از آمريكا بخرم، در مقايسه با قيمت ايران... ايران خيلي مناسب تر بود.با دلار روز ك حساب كرده بودم تو ايران 100 تومن ارزونتر بود.البته بعد از كاهش قيمت

نظر

• تو سايت اپل استور امريكا كه هيچ آيفن 5 اس ي آنلاك تنها نيست.يعني سيم فيري نيست.تنها آنلاكش واسه شركت t-mobile ....
                    يعني آنلاك بفروش نميرسه؟ يا حضوري خريد كردن آيتم آنلاك فكتوري ( آنلاك هيچ شركت مخابراتي نباشه) هم بفروش ميرسه؟
                    كسي اطلاع داره جريان چيه؟

نظر

تو سايت اپل استور امريكا كه هيچ آيفن 5 اس ي آنلاك تنها نيست.يعني سيم فيري نيست.تنها آنلاكش واسه شركت t-mobile ....
                      يعني آنلاك بفروش نميرسه؟ يا حضوري خريد كردن آيتم آنلاك فكتوري ( آنلاك هيچ شركت مخابراتي نباشه) هم بفروش ميرسه؟
                      كسي اطلاع داره جريان چيه؟
                      ما که نفهمیدیم چی شد

نظر

• نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
                        ما که نفهمیدیم چی شد

سلام داداش گلم.
                        منظورم اينه كه تو سايت اپل اگه بخواي 5 اس آنلاك بخري، تنها گزينه آنلاك مربوط به شركت T-mobile هست.

- - - - - - - - - -

يادت مياد آيفون 5 آنلاكش ، تو سايت مي نوشت كه آنلاك فكتوري.
                        ول اين 5 اس ميزنه آنلاك T-mobile

نظر

سلام داداش گلم.
                          منظورم اينه كه تو سايت اپل اگه بخواي 5 اس آنلاك بخري، تنها گزينه آنلاك مربوط به شركت T-mobile هست.

- - - - - - - - - -

يادت مياد آيفون 5 آنلاكش ، تو سايت مي نوشت كه آنلاك فكتوري.
                          ول اين 5 اس ميزنه آنلاك T-mobile
                          بود تا ديروز، احتمالا تصميم گرفتن مثل سال هاى پيش آنلاك رسمى رو ديرتر عرضه كنن

نظر

• آقاي عليرضا هم گفت : TMobile دستگاه آنلاک میده ولی همون قرار داد ۲ ساله رو باید بست.
                            براي همين پرسيدم كه اگه آنلاك فكتوري بخوايم چه كار بايد كرد؟
                            تو اپل استور انگليس آنلاك sim free هم هست. يعني مثه همون آنلاك فكتوريه 5 ميمونه. ولي آمريكا اين گزينه رو نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                              بود تا ديروز، احتمالا تصميم گرفتن مثل سال هاى پيش آنلاك رسمى رو ديرتر عرضه كنن
                              آهـــــــــــــــا...
                              ولي اپل استور انگليس sim free داره هــا.. چرا آمريكا اين كارو نكرده

نظر

آهـــــــــــــــا...
                                ولي اپل استور انگليس sim free داره هــا.. چرا آمريكا اين كارو نكرده
                                ميشه لطف كنىد حرفتون رو در يك پست ارسال كنيد؟؟

هميشه اينطور بوده آمريكا ديرتر آنلاك داشته

نظر

صبر کنید ..
                                X