اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط salarnosrati نمایش پست ها

آقا به نظر شما، قیمت واقعی 5s تو ایران چقدر باید باشه؟ (مثلا واسه مدل 16 گیگ) و بازم به نظر شما تا چه قیمتی پایین میاد؟
    هیچ چیزی رو در بازار ایران نمیشه تعیین کرد ولی تا حدود ۲۲۰۰

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
      هیچ چیزی رو در بازار ایران نمیشه تعیین کرد ولی تا حدود ۲۲۰۰
      و عمرا به این قیمت برسه

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• نوشته اصلی توسط i_walid نمایش پست ها
        و عمرا به این قیمت برسه

چرا عمرا؟؟ الان آیفون ۵ چنده؟؟ این هم به همون قیمت میرسه چند وقت دیگه!

نظر

چرا عمرا؟؟ الان آیفون ۵ چنده؟؟ این هم به همون قیمت میرسه چند وقت دیگه!
          تا وقتی که ۵اس بیاد این قیمت هم بوده؟

نظر

تا وقتی که ۵اس بیاد این قیمت هم بوده؟

پایین تر از این هم بوده ؛)

نظر

پایین تر از این هم بوده ؛)
              اما قکر نکنم با اینکه ۵اس الان تو این رده بازار و تکنولوژی ایی که داره بیشتر از ۲۰۰-۳۰۰ت بیاد پایین

نظر

اما قکر نکنم با اینکه ۵اس الان تو این رده بازار و تکنولوژی ایی که داره بیشتر از ۲۰۰-۳۰۰ت بیاد پایین

به تکنولوژی چه ربطی داره؟! قیمت دلاریشون مهمه که یکسانه

نظر

به تکنولوژی چه ربطی داره؟! قیمت دلاریشون مهمه که یکسانه
                  پس باید ب همون اندازه قیمتی که هست بدن و به انصاف سودشون بگیرن نه ...

نظر

پس باید ب همون اندازه قیمتی که هست بدن و به انصاف سودشون بگیرن نه ...

الان در بازارهای جهانی هم کمه ! و مانند ایران ۱۰۰-۲۰۰ دلار در بازار سیاه به فروش میره که نسبت به بازه زمانی قیمت ایران خیلی هم خوبه ...

نظر

الان در بازارهای جهانی هم کمه ! و مانند ایران ۱۰۰-۲۰۰ دلار در بازار سیاه به فروش میره که نسبت به بازه زمانی قیمت ایران خیلی هم خوبه ...
                      اینو منم قبول دارم اما فکر نکنم زیاد بیاد پایین ما هم که از خدامونه بیاد پایین بااینکه به هر بدبختی بود گرفتیم😋

نظر

• دوستان در رابطه با خرید از سایت اپل در آمریکا(کالیفرنیا) چندتا سوال داشتم...
                        -چند درصد تکس میخوره؟ موقعی که وارد صفحه ی نهایی خرید میشیم یه estimated tax داره که پستال کد میخواد٬همینه دیگه؟
                        -از سایت اپل هر رنگی رو میشه خرید؟ از نظر موجودی میگم٬چون با هر کد پستی check availability میکنم میگه موجود نیست...
                        -این که نوشته دو تا سه هفته طول میکشه دقیقه؟ بیشتر نمیشه؟
                        -خرید لوازم جانبی دیگه مثل هدفون و قاب هم زمان شیپینگـــــشون همین دو تا سه هفته س؟ منظورم اینه که یه سفارش بدی که شامل چندتا چیز باشه همه رو با هم تو همون ۲ تا سه هفته تحویل میدن؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                          دوستان در رابطه با خرید از سایت اپل در آمریکا(کالیفرنیا) چندتا سوال داشتم...
                          -چند درصد تکس میخوره؟ موقعی که وارد صفحه ی نهایی خرید میشیم یه estimated tax داره که پستال کد میخواد٬همینه دیگه؟
                          -از سایت اپل هر رنگی رو میشه خرید؟ از نظر موجودی میگم٬چون با هر کد پستی check availability میکنم میگه موجود نیست...
                          -این که نوشته دو تا سه هفته طول میکشه دقیقه؟ بیشتر نمیشه؟
                          -خرید لوازم جانبی دیگه مثل هدفون و قاب هم زمان شیپینگـــــشون همین دو تا سه هفته س؟ منظورم اینه که یه سفارش بدی که شامل چندتا چیز باشه همه رو با هم تو همون ۲ تا سه هفته تحویل میدن؟

ممنون
                          ۱- تکس رو همونه که با پستال کد براتون حساب میکنه ( بیشترین تکس ۱۰ درصد هست در آمریکا )
                          ۲- بله هر رنگی که تمایل داشته باشید میتونید بخرید
                          ۳- دقیق دقیق نیست ولی تمام سعیشون بر این هست که در این مدت زمانی سفارشات را تحویل دهند .
                          ۴- نه لوازم جانبی رو معمولا ۲۴ ساعته تحویل میدهند .
                          ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 16-10-2013, 06:39 PM

نظر

• من از mac studio واقع درlowyat آیفون 5 خریدم اما هنوز عرضه 5s شروع نشده

نظر

ببخشید اونوقت این همه ملتی که صف می کشن برای آیفون جدید باید قبلش دم صرافی ها صف بکشن؟؟
                              ميشه جدا از تجزيه تحليل اجرايي شدن قيمت ثابت دلار براي فروش محصولات اپل، بهم بگي اگه تمام نقاط دنيا محصولات ب قيمت ثابت دلار فروخته شه ، ديگه كسي ميتونه بگه چرا اينجا اين قيمته اونجا اون قيمته؟
                              تعداد صرافي ها به اندازه اپل استور هاست؟
                              داداش گلم من نظرمو گفتم.بعد الان هر جاي دنيا كه بري هر خونه اي كه بري دلار توش پيدا ميشه.
                              هر كسي كه ميخواد صف بكشه دم اپل استور ، مطمئنا تاريخ شروع فروش و قيمتش رو ميدونسته و با آگاهي اومده.
                              اگر هم كسي دلار نداشته باشه خيلي راحت 1 تا 2 ماه قبل از آغاز فروش با تبديل پول به دلار ميتونه خريداري كنه.اين هم ميدوني كه تعداد صرافي ها از استور هاي اپل زياد تره.و بدون شك مسئله صف كشيدن جلوي صرافي خيلي اغراق آميزه.
                              اگر و اما و ولي اين كلمات فقط فانتسي هستند. كه منم گفتم اگر اينجور باشه ديگه حرف و حديثي پيش نيمياد.

نظر

• نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
                                ميشه جدا از تجزيه تحليل اجرايي شدن قيمت ثابت دلار براي فروش محصولات اپل، بهم بگي اگه تمام نقاط دنيا محصولات ب قيمت ثابت دلار فروخته شه ، ديگه كسي ميتونه بگه چرا اينجا اين قيمته اونجا اون قيمته؟
                                تعداد صرافي ها به اندازه اپل استور هاست؟
                                داداش گلم من نظرمو گفتم.بعد الان هر جاي دنيا كه بري هر خونه اي كه بري دلار توش پيدا ميشه.
                                هر كسي كه ميخواد صف بكشه دم اپل استور ، مطمئنا تاريخ شروع فروش و قيمتش رو ميدونسته و با آگاهي اومده.
                                اگر هم كسي دلار نداشته باشه خيلي راحت 1 تا 2 ماه قبل از آغاز فروش با تبديل پول به دلار ميتونه خريداري كنه.اين هم ميدوني كه تعداد صرافي ها از استور هاي اپل زياد تره.و بدون شك مسئله صف كشيدن جلوي صرافي خيلي اغراق آميزه.
                                اگر و اما و ولي اين كلمات فقط فانتسي هستند. كه منم گفتم اگر اينجور باشه ديگه حرف و حديثي پيش نيمياد.

با احترام به نظر شما دوست گرامی ولی این صحبتی که میکنید انجامش غیرممکن هست
                                هر کشوری قانون و مالیات و ارز رایج خودش رو داره .

نظر

صبر کنید ..
                                X