اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    بعد از آیفون تری جی اس الان قصد خرید آیفون فایو اس دست دوم دارم. به چه نکاتی باید دقت کنم و این مورد اپل آیدی که مشکل ایجاد میکنه رو باید چکار کنم باید اپل آیدی ست شده رو پاک کنم؟ بدون داشتن رمزش پاک میشه؟و اپل آیدی جدید ست کنم؟ یا باید رمز اپل آیدی قبلی رو داشته باشم و اینکه اپل آیدی قبلی در کجاها ست شده؟
    ممنون میشم که کاملاً راهنمایی بفرمایید

نظر

• نوشته اصلی توسط amirrezan95 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      بعد از آیفون تری جی اس الان قصد خرید آیفون فایو اس دست دوم دارم. به چه نکاتی باید دقت کنم و این مورد اپل آیدی که مشکل ایجاد میکنه رو باید چکار کنم باید اپل آیدی ست شده رو پاک کنم؟ بدون داشتن رمزش پاک میشه؟و اپل آیدی جدید ست کنم؟ یا باید رمز اپل آیدی قبلی رو داشته باشم و اینکه اپل آیدی قبلی در کجاها ست شده؟
      ممنون میشم که کاملاً راهنمایی بفرمایید
      بدون داشتن رمز نمیشه از settings-icould روی آی دی
      Sign out بزنید
      اپل استور را باز کنید پایین صفحه اگر آی دی بود روی آی دی کلیک کرده و sign out بزنید
      برای وارد کردن روی sign in کلیک کنید

Sent from my iPhone 5S

نظر

• نوشته اصلی توسط Hrsjamei نمایش پست ها
        بدون داشتن رمز نمیشه از settings-icould روی آی دی
        Sign out بزنید
        اپل استور را باز کنید پایین صفحه اگر آی دی بود روی آی دی کلیک کرده و sign out بزنید
        برای وارد کردن روی sign in کلیک کنید

Sent from my iPhone 5S
        پس بهتره به فروشنده بگم خودش اپل آیدی رو سینگ اوت کنه. اپل آیدی فقط توی اپل استور سینگ شده یا جای دیگه هم هست؟ قفل آیکلود جریانش چیه بعد از رستور که اپل آیدی میخواهد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirrezan95 نمایش پست ها
          پس بهتره به فروشنده بگم خودش اپل آیدی رو سینگ اوت کنه. اپل آیدی فقط توی اپل استور سینگ شده یا جای دیگه هم هست؟ قفل آیکلود جریانش چیه بعد از رستور که اپل آیدی میخواهد؟
          همونجایکه گفتم . قفل آیکلود وقتی آیفون را می دزدند می خوان فریمور را عوض کنند نمی ذاره چون برای اکتیو شدن می خواهد

Sent from my iPhone 5S

نظر

• دوستان لطفا یکی جواب منو بده.لطفا کسی که اطلاعات کامل داره جواب بده.من امروز 20ابان 93 رفتم یه iphone5S بخرم به فروشنده گفتم قبل خرید سریال نامبر پشت جعبه رو تو سایت اپل قسمت ساپورت وارد کنه(( https://selfsolve.apple.com/agreemen...mic.do?newid=y )) تا مطمئن بشم قبلا گوشی اکتیو نشده باشه ..به شرط نواکتیو بودن بخرم....فروشنده قبول کرد ولی گفتش تو بازار الان ترفندی هستش که میشه کاری کرد گوشی که قبلا اکتیو شده ،،،رو کاری کرد تو سایت اپل وقتی سریال نامبرو میزنی نو اکتیو نشون بده؟!؟!؟! امکان این هستش؟!؟!؟ در ضمن من یه سوال دیگم برام پیش اومده الان اکثر iphone5S بازار اونا که اکتیو نشدن باید کدوم ورژن IOS روش نصب باشه!؟!؟!؟!.

نظر

• سلام، ورژن من ٧٠١٠١ ، بعيد مي دونم همچين كاري امكان پذير باشه چون سريال گوشي براحتي قابل جعل نيست مگه طرف برداره سرور اپل هك كنه و سريال اكتيو شده غير اكتيو كنه!!!! كه تقريبا محاله، به نظر من خيلي بدبين نباشيد، من خودم از شما بدتر بودم و حتي يه گوشي اكتيو شده بهم داد كه من پولشو قبل از چك كردن سريال كارت كشيدم وقتي فهميدم اكتيو شده زيربارش نرفتم، به نظر من از پايتخت خريد كنيد هم قيمت بهتره هم مطمئن تره، من همين گوشي كه پايتخت داد ٢ تومن اونجا ٢١٠٠ فاكتور كرد. اگه به سلامتي خريديد و ورژن ٧ بود به نظرم مثل من فعلا آپديت نكنيد اينطور كه من تو همين سايت و دوستام پرسيدم ميگن واي فاي مشكل پيدا مي كنه. گفتم در جريان باشيد.

نظر

• فرق بین اکتیو بودن یا نبودن چیه؟؟ دقیق بگین با تشکر

ی دوستام خارج هستن و میگه میتونه گوشیم ک ایکولد داره و سرقتش گزارش شده رو میتونه در بیاره اون اونجا کار میکنه هزینشم 180$ هسش درسته میشه گفت ی اپل ایدی هم بساز بده تا برات بزنم روش و اگه نمیتونی بگو خودم بسازم

ایا امکان داره /؟؟ من پولو براش بریزم درست کنه با تشکر

نظر

• اقا ممنون...منظورم از ورژن این بود که الان این ایفونی که میخوای بخری کی اومد که ورژنش 8 باشه بعدش نو اکتیو باشه..متوجه منظورم هستید ..اخه بعید دیگه الان فروشنده بخواد ایفون 5اس بیاره!؟!

نظر

• اقا ممنون...منظورم از ورژن این بود که الان این ایفونی که میخوای بخری کی اومد که ورژنش 8 باشه بعدش نو اکتیو باشه..متوجه منظورم هستید ..اخه بعید دیگه الان فروشنده بخواد ایفون 5اس بیاره!؟!
                    دوستان چند تا فروشگاه خوب در پاساژ پایتخت معرفی کنن ؟؟؟؟این مرکز اپل داتیس امرتات خوبه برا خرید؟؟؟؟

نظر

• با سلام و خسته نباشيد
                      ايفون 5s 32g كاركرده ميخوام بخرم رنگ طلائي ، قيمتي كه بهم داده 1795 تومان هست ميخواستم ببينم اين قيمت معقوله و بالا نيست و اينكه براي تست چه كارهايي بايد انجام بدم.
                      ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

نظر

• من الان میخام lg g3 32 gb بخرم چون صفحش بزرگه و کیفیت بالایی داره و بازی خیلی واسم مهمه

یه کم تو اپارات گشتم چند تا ویدیو از تست بازی روی 5س دیدم خوشم اومد

ولی به نظر شما کدومو بگیرم

دودلم اخه ایفون5س خیلی رزلوشین پایینی دار حدود 200 ppi در صورتی که جی3 540 هست

اما خوب تو ویدیو ها 5س مثه چی میاورد

به نظر شما یکم 5س قدیمی نشده یعنی 1 سال بعد بدردم میخوره بازی و برنامه سنگین بریزم

چون من عرق گوشیرو میخام در ارم؟؟؟؟؟؟؟///
                        ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط Amin.Sh.21 نمایش پست ها
                          من الان میخام lg g3 32 gb بخرم چون صفحش بزرگه و کیفیت بالایی داره و بازی خیلی واسم مهمه

یه کم تو اپارات گشتم چند تا ویدیو از تست بازی روی 5س دیدم خوشم اومد

ولی به نظر شما کدومو بگیرم

دودلم اخه ایفون5س خیلی رزلوشین پایینی دار حدود 200 ppi در صورتی که جی3 540 هست

اما خوب تو ویدیو ها 5س مثه چی میاورد

به نظر شما یکم 5س قدیمی نشده یعنی 1 سال بعد بدردم میخوره بازی و برنامه سنگین بریزم

چون من عرق گوشیرو میخام در ارم؟؟؟؟؟؟؟///
                          ممنون میشم
                          ايفون ٦ پلاس بگير

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                            کاربران عزیز می توانند سوالات و مشکلات خود را پیرامون خرید آیفون 5s در این تاپیک مطرح کنند

سعی می شود به تمامی سوالات پاسخ مناسب داده شود.

با تشکر
                            با سلام و تشکر از سایت مفید تون از دوستان کارشناس سوال میکنم ایا امکان داره گوشی ایفون 5s با مدلME299LL/A رو با گارانتی شرکت تجارت گستر صبا به اسم انلاک فکتوری و به قیمت 2400000 خرید کرده ایم وقتی وارد منو ABOUT میشویم جلو ICCID کد نوشته شده است در صورتی که به اسم گوشی LLA اصلی و بدون ICCID میفروشن لطفا راهنمایی کارشناسی به زبان ساده

نظر

• نقش iccid

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                              کاربران عزیز می توانند سوالات و مشکلات خود را پیرامون خرید آیفون 5s در این تاپیک مطرح کنند

سعی می شود به تمامی سوالات پاسخ مناسب داده شود.

با تشکر
                              با سلام و تشکر از سایت مفید تون از دوستان کارشناس سوال میکنم ایا امکان داره گوشی ایفون 5s با مدلME299LL/A رو با گارانتی شرکت تجارت گستر صبا به اسم انلاک فکتوری و به قیمت 2400000 خرید کرده ایم وقتی وارد منو ABOUT میشویم جلو ICCID کد نوشته شده است در صورتی که به اسم گوشی LLA اصلی و بدون ICCID میفروشن ایا مثل گذشته جایی تو سایت appleنیست که کد گوشیهای انلاک فکتوری رو نشون بده لطفا نظر کارشناسی به زبان ساده

نظر

• نوشته اصلی توسط hadimilany نمایش پست ها
                                با سلام و تشکر از سایت مفید تون از دوستان کارشناس سوال میکنم ایا امکان داره گوشی ایفون 5s با مدلME299LL/A رو با گارانتی شرکت تجارت گستر صبا به اسم انلاک فکتوری و به قیمت 2400000 خرید کرده ایم وقتی وارد منو ABOUT میشویم جلو ICCID کد نوشته شده است در صورتی که به اسم گوشی LLA اصلی و بدون ICCID میفروشن ایا مثل گذشته جایی تو سایت appleنیست که کد گوشیهای انلاک فکتوری رو نشون بده لطفا نظر کارشناسی به زبان ساده
                                برای فهمیدن آنلاک فکتوری باید سرچ کنید
                                iphone imei
                                بعد سریال نامبر را وارد کرده بعد کی فعال شده . رنگش چی است و آنلاک فکتوری را می بینید

Sent from my iPhone 5S

نظر

صبر کنید ..
                                X