اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من ایفن ۵ داشتم و فروختمش الان قصد خرید ایفن دارم نظرم روی ۶ پلاس بود اما این ایرادهای دوربینش که به چشم خودم برای رفیقم بود دیدم پشیمون شدم به نظرتون ایفن ۵س بگیرم بهتر نیست نسبت به ایفن ۶ ؟
    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Rabid نمایش پست ها
      دوستان من ایفن ۵ داشتم و فروختمش الان قصد خرید ایفن دارم نظرم روی ۶ پلاس بود اما این ایرادهای دوربینش که به چشم خودم برای رفیقم بود دیدم پشیمون شدم به نظرتون ایفن ۵س بگیرم بهتر نیست نسبت به ایفن ۶ ؟
      ممنون
      کمی صبر کنید سری جدید ۶ وارد ایران بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
        کمی صبر کنید سری جدید ۶ وارد ایران بشه.
        میشه بگید سری جدید کی وارد میشه و اینکه گوشی های الان برای هفته چنده

نظر

• نوشته اصلی توسط Rabid نمایش پست ها
          میشه بگید سری جدید کی وارد میشه و اینکه گوشی های الان برای هفته چنده
          متاسفانه اطلاع دقیقی ندارم ولی سری جدید فکر کنم بین سه هفته تا یک ماه دیگه.

نظر

• سلام دوستان...چند وقتی هست که بنده قصد فروش ایفون ۵s گلد ۱۶ گیگابایتی خودمو دارم ولی متاسفانه گیج شدم که طی این افزایش قیمت ها گوشیم رو چند بدم که خوبه...کارکرده هست ولی هیچ گونه خط و خشی نداره و مثل گوشی نو هست و هیچ فرقی با اون نداره..لطفا در این زمینه راهنمایی کنید و بگید چنده خرید و فروش میشه این روزا و چند بدم خوبه

نظر

• درود
              دوستان امروز یه سر رفتم علاالدین برای قیمت کردن گوشی.
              من قصد خرید 5s 32 رو دارم قیمتی که گرفتم به شرط ریفر نبودن و ضمانت کردن در فاکتور بین 2200 تا 2300 بود. با همشونم پلمپ t و اکتیو نبودن و آنلاک فکتوری بودن و نداشتن iccid تو پارت نامبر lla رو طی کردم.
              میخواستم بدونم قیمت بالا منصفانست؟
              بغیر از موارد بالا و چک کردن شماره سریال گوشی با پشت جعبه و همچنین imei گوشی با #06#* چه موارد دیگه‌ای هست که باید رعایت کنم؟
              من فعلا یکی دو هفته رو صبر کردم فقط برای جمع کردن اطلاعات.

نظر

• با این قیمت شما حدد 400-500 بذارید روی پول تون یه 6 بگیرید خیال خودتون رو راحت کنید.

برای خرید هم من پایتخت رو بیشتر توصیه میکنم تا علاء الدین

نظر

• نوشته اصلی توسط kakashi sensei نمایش پست ها
                  درود
                  دوستان امروز یه سر رفتم علاالدین برای قیمت کردن گوشی.
                  من قصد خرید 5s 32 رو دارم قیمتی که گرفتم به شرط ریفر نبودن و ضمانت کردن در فاکتور بین 2200 تا 2300 بود. با همشونم پلمپ t و اکتیو نبودن و آنلاک فکتوری بودن و نداشتن iccid تو پارت نامبر lla رو طی کردم.
                  میخواستم بدونم قیمت بالا منصفانست؟
                  بغیر از موارد بالا و چک کردن شماره سریال گوشی با پشت جعبه و همچنین imei گوشی با #06#* چه موارد دیگه‌ای هست که باید رعایت کنم؟
                  من فعلا یکی دو هفته رو صبر کردم فقط برای جمع کردن اطلاعات.
                  سلام
                  من جای شما بودم 6 میخریدم... با کمی بیشتر هزینه کردن یه گوشی جدید میخریدم. البته نه اینکه 5s قدیمی شده...! ولی 6 ارجحیت داره.
                  به مواردی هم که چک کردید ، اصل بودن شارژر و متعلقات هم اضافه کنید.
                  اینطور که من تو بعضی از پستهای کاربران دیگه خوندم 5s های الان اکثراً متعلقات اونها عوض شده...!!!!

نظر

• دوست عزيز از علاالدين خريد نكنيد. ترجيحا بريد پايتخت، مطمئن باشيد تو هر چيزي گرون فروش باشن تو آيفون اينطوري نيستن كه هيچ ارزونترم ميفروشن. ضمن اينكه گوشي اكتيو شده بهت نميندازن. در جواب دوستاني كه ميگن ٦ بخر. نظر شخصي من اينه كه آيفون با اين سايز و اندازش تو دست خوب جا ميشه و به قول معروف آيفونه. من شخصا با ديدن آيفون ٦ ياد محصولات رنگ و وارنگ شركتهاي ديگه افتادم كه هر روز دارن يزرگ و بزرگ تر ميشن. البته من به سليقه هيچ كس توهين نمي كنم. من حقيقتش پولشو نداشتم اما اگه هم داشتم ٦ نمي خريدم صبر مي كردم تا ٦s بياد. تجربه ثابت كرده گوشي هاي سري s ايرادات كمتري دارن. همين الانش تو سايت ياهو در مورد مشكل مونتاژ دوربين جلوي بعضي از مدلهاي ٦ و اعتراض خريداران نوشته بود.خدا شاهده دارم دعا مي كنم تو سري هاي بعدي دوباره سايز كوچكتر مثل 5s بزنه. با تشكر.

نظر

• نوشته اصلی توسط h.karimi نمایش پست ها
                      سلام
                      من جای شما بودم 6 میخریدم... با کمی بیشتر هزینه کردن یه گوشی جدید میخریدم. البته نه اینکه 5s قدیمی شده...! ولی 6 ارجحیت داره.
                      به مواردی هم که چک کردید ، اصل بودن شارژر و متعلقات هم اضافه کنید.
                      اینطور که من تو بعضی از پستهای کاربران دیگه خوندم 5s های الان اکثراً متعلقات اونها عوض شده...!!!!
                      مطمئن باشید اگر بودجش رو داشتم 6 میخریدم ولی از اونجایی که به 32گیگ فضا نیاز دارم و قیمت مدل 32گیگ 6 خیلی بالاست به همین 5s بسنده کردم ضمن اینکه ظاهر 6 زیاد منو بخودش جذب نکرد.
                      راهی برای شناسایی لوازم جانبی اصل از فیک هست؟ خصوصا ایرپاد. راستش من با همه فروشنده‌ها طی میکنم که به شرط اکتیو نبودن و اصل بودن لوازم بهم بدن و توی فاکتور هم قید بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
                        دوست عزيز از علاالدين خريد نكنيد. ترجيحا بريد پايتخت، مطمئن باشيد تو هر چيزي گرون فروش باشن تو آيفون اينطوري نيستن كه هيچ ارزونترم ميفروشن. ضمن اينكه گوشي اكتيو شده بهت نميندازن. در جواب دوستاني كه ميگن ٦ بخر. نظر شخصي من اينه كه آيفون با اين سايز و اندازش تو دست خوب جا ميشه و به قول معروف آيفونه. من شخصا با ديدن آيفون ٦ ياد محصولات رنگ و وارنگ شركتهاي ديگه افتادم كه هر روز دارن يزرگ و بزرگ تر ميشن. البته من به سليقه هيچ كس توهين نمي كنم. من حقيقتش پولشو نداشتم اما اگه هم داشتم ٦ نمي خريدم صبر مي كردم تا ٦s بياد. تجربه ثابت كرده گوشي هاي سري s ايرادات كمتري دارن. همين الانش تو سايت ياهو در مورد مشكل مونتاژ دوربين جلوي بعضي از مدلهاي ٦ و اعتراض خريداران نوشته بود.خدا شاهده دارم دعا مي كنم تو سري هاي بعدي دوباره سايز كوچكتر مثل 5s بزنه. با تشكر.
                        راستش داداش همونطور که به جناب کریمی هم گفتم من آیفون رو بشرط میخرم. بنظرتون قیمت پایتخت از قیمتی که من گفتم بالاتره؟ بازار موبایل ایران رو چطور اونو پیشنهاد میکنید؟
                        پ.ن:این پاساژ چارسو هم که گفتن برج 10 افتتاح میشه ولی هنوز خبری نبود!

نظر

• من از ايران خريد كردم. كه نزديك بود بهم بندازن. قصش درازه. اما هم گرونتر بهم دادن هم اكتيو شده بود. در حالي كه پولمو با دردسر پس گرفتم و رفتم پايتخت و اونجا ديدم همون گوشي ٢٠٠ تومن ارزونتر و اكتيو نشده اكثر مغازه ها دارن. من پيشنهادم اينه از علا الدين يا ايران خريد نكنيد. من ديگه كلاهمم بيفته اونجا براي خريد نميرم اونجا. خصوصا علا الدين. توهين نشه اما حتي محيطش و دلالهاي توش اصلا محيط خوبي براي خريد نيست. من خودم از وقايع گستر خريدم و خيلي هم راضيم، قصدم تبليغ نيست. ميخواين اسكن فاكتور خريدمو بزارم. منم مصرف كننده هستم. اما تجربه من اينطور بود كه قيمت و برخورد پايتخت به مراتب بهتر بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
                            من از ايران خريد كردم. كه نزديك بود بهم بندازن. قصش درازه. اما هم گرونتر بهم دادن هم اكتيو شده بود. در حالي كه پولمو با دردسر پس گرفتم و رفتم پايتخت و اونجا ديدم همون گوشي ٢٠٠ تومن ارزونتر و اكتيو نشده اكثر مغازه ها دارن. من پيشنهادم اينه از علا الدين يا ايران خريد نكنيد. من ديگه كلاهمم بيفته اونجا براي خريد نميرم اونجا. خصوصا علا الدين. توهين نشه اما حتي محيطش و دلالهاي توش اصلا محيط خوبي براي خريد نيست. من خودم از وقايع گستر خريدم و خيلي هم راضيم، قصدم تبليغ نيست. ميخواين اسكن فاكتور خريدمو بزارم. منم مصرف كننده هستم. اما تجربه من اينطور بود كه قيمت و برخورد پايتخت به مراتب بهتر بود.
                            حرف شما کاملا صحیحه. منم از دیجی با گارانتی وقایع خریدم. ۳ ماه پیش. نه ریفرش بود نه وسایل دستکاری شدن و اکتیو هم نشده بود. خیلی راضیم. برای ۲۰۰-۳۰۰ تومن ارزونتر از جاهای نامطمئن مطمئن باشید وسایلش تقلبی و گوشی ریفرش. گیرم گوشی اکتیو نشده بود، تشخیص ایرپود و شارژر اصل خیلی راحت نیست موقع خرید.

نظر

• شناسايي ايرپاد اصل از غير اصل راحت نيست اما سختم نيست. من خودم تو يوتيوب پيدا كردم و حتي تو همين سايت قرار دادم بگرديد پيدا مي كنيد. اگه لينكشو پيدا كنم مي زارم

نظر

• این ویدیو رو ببینید. مقایسه بین نمونه تقلبی و نمونه اصلی ایرپاد های جدید که روی آیفون 5 وجود داره.[url=http://www.youtube.com/watch?v=2F_cpCHdOvM]Apple Earpods: Fake VS Real - YouTube

نظر

صبر کنید ..
                                X