اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• الان 5اس 32 گیگ تولید میشه یا متوقف شده ؟

اصلی ترین راه برای فهمیدن اینکه رفرش هستش یا نه همون تاریخ اکتیو هستش ؟ قبلا اکتیو نشده باشه یعنی رفرش نیستش؟
    یا خود کمپانی اپل بعد رفرش اون تاریخ اکتیو رو پاک میکنه ؟

نظر

• 1- در سایت اپل آیفون 5s 32 گیگ آنلاک فروخته میشه پس هنوز تولید داره
      2- معمولا پشت جعبه برچسب Apple certified زده شده برای مدل های ریفربیشد. همچنین جعبه شون معمولا با جعبه آیفون عادی فرق می کنه و معمولا سفید. از روی سریال نامبر هم سال ساخت رو می تونید در بیارید. یا از توی خود گوشی و یا از محل قرارگیری سیم کارت سریال نامبر مشخصه. در مورد اکتیو هم با یه ریست ساده هم نیاز به ریستور هست پس معیار خوبی برای ریفربیشد بودن یا نبودن نیست
      ویرایش توسط atila63 : https://i-phone.ir/forums/member/69303-atila63 در ساعت 18-05-2015, 10:15 AM

نظر

• سلام دوستای گلم چند مدتی هست میخوام یه 5s بخرم ولی اصلا در جریان نیستم که به چه مواردی توی خرید باید توجه کنم این پارت نامبر و Iccid و اینا چیا نشون میده؟ازتون ممنون میشم که موارد مهم را بهم یاد بدین.
        ویرایش توسط aminiraji : https://i-phone.ir/forums/member/184050-aminiraji در ساعت 21-05-2015, 06:29 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط aminiraji نمایش پست ها
          سلام دوستای گلم چند مدتی هست میخوام یه 5s بخرم ولی اصلا در جریان نیستم که به چه مواردی توی خرید باید توجه کنم این پارت نامبر و Iccid و اینا چیا نشون میده؟ازتون ممنون میشم که موارد مهم را بهم یاد بدین.
          سلام دوست عزیز.
          میتونید از این تاپیک استفاده کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

درضمن بحث iccid کاملا بحث بیخودی هستش.
          شما سیم کارت روی گوشی انداختید و دیدید انتن داره مطمئن باشید که گوشی انلاکه.
          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام دوستان من یه گوشی 5اس گری دست دو خریدم.
            از کجا بفهمم هندزفریش اصلیه چون تقلبی هم کپ اصلیه؟
            از کجا بفهمم رفربیش هست؟؟؟ بعضی ها میگن اگه سریال نامبر با 5k شروع شد رفربیشه راسته؟

نظر

• چند تا روش برای تشخیص ریفربیشد بودن هست که یکیش سریال نامبر هست. تا جاییکه اطلاعات بنده یاری میکنه بله سریال نامبرهایی که با 5 شروع میشه ریفربیشد هستند

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                چند تا روش برای تشخیص ریفربیشد بودن هست که یکیش سریال نامبر هست. تا جاییکه اطلاعات بنده یاری میکنه بله سریال نامبرهایی که با 5 شروع میشه ریفربیشد هستند
                برا هندزفری چطور تشخیص بدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط PED2MAN نمایش پست ها
                  اگر هندزفری رو باز کردید دیدید کمی جایی که میره تو گوش صاف نبود و برجستگی کوچک داشت یعنی فیک هست!

سفت بودن دکمه های هندزفری هم نشون فیک بودنه (پر رنگ بودن دکمه های + و - هم یعنی فیک)

نظر

روی سیم هندزفری حتما باید نوشته شده باشه
                    Design by apple in California and assemble in china
                    و حتما یه سریال هم باید بعدش باشه.

نظر

• سلام قند شکن هات اس پ ا ت چطور رو گوشی فعال کنم؟؟؟
                      رو سیم هندزفریم ننوشته بود اینا ک گفتی ممکنه پاک شده باشه؟

نظر

سلام قند شکن هات اس پ ا ت چطور رو گوشی فعال کنم؟؟؟
                        رو سیم هندزفریم ننوشته بود اینا ک گفتی ممکنه پاک شده باشه؟
                        خیر قابل پاک شدن نیست.
                        و اینکه طبق بند ۱۹ انجمن هرگونه بحث راجب عبور از *****ینگ در این انجمن ممنوع میباشد.
                        لطفا رعایت کنید.

هرنوع بحث آموزش و ارائه طریق جهت عبور از سیستم فیل تر ینگ مخابرات در بخشهای عمومی و خصوصی انجمن ممنوع است و با کاربر خاطی در این خصوص با شدت برخورد خواهد شد.

نظر

• سلام. سلام. دوستان راسته که میگن با تعویض ال سی دی آیفون 5s ، تاچ آیدی از کار می افته؟؟ آخه از چند نفر تا حالا شنیدم. این خط زیر گوشی ما همینظور داره زیاد میشه.
                          از این طرف صفحه به اون طرف داره میرسه. تو فکر تعویض ال سی دی هستم آخه... طرف داشته برچسب گلس میزده، فکر کنم موقع تمیز کردن ال سی دی الکل رفته زیرش( همون دستمال مطوب آغشته به الکل)

نظر

• الكل ب اين سادگي زير نميره،
                            با تعويض ال سي دي سنسور اثر انگشت از كار ميفته، تنها راه اينه ك به يكي از اپل استورها مراجعه كنيد و اونها تعويض كنند

نظر

• سلام دوستان
                              5s خریدم بعد چند روز یهو آنتن رفت و رو serching گیر کرده. حتی وقتی سیم کارتو در میاری باید no sim بزنه ولی بازم میزنه serching ریستور هم کردم.ولی فرقی نمیکنه.موندم دیگه چه کنم.اگه نظری دارید بدید.ممنون میشم.

نظر

• راستی اینم یادم رفت بگم
                                الان تو ستینگ که میرم imei و iccid نیست

نظر

صبر کنید ..
                                X