اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

ببخشید اشتباه جواب دادم با موبایلم متونستم پاک کتم
    عذر میخوام
    ویرایش توسط DOLT : https://i-phone.ir/forums/member/3645-dolt در ساعت 28-11-2013, 10:19 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
      گوشی شما چه قدر باتری نگه میداره؟
      دیروز ساعت 10 از شارژ کشیدمش تا ساعت 6 5درصدش مونده بود

نظر

گوشی شما چه قدر باتری نگه میداره؟
        شارژ اولیه اینا نکردم 3روز خریدمش

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز
          من یک آیفون 5اس دارم که تا پریروز با instagram مشکل نداشتم اما یهو از پریروز هر وقت میرم از برنامه instagram لاگین کنم ارور میده و میگه "sorry we cannot connect you to login servers..." ولی با safari میتونم برم instagram دیروز هم یک بار instagram رو پاک کردم و دوباره نصب کردم میشه لطفا بگید چیکار باید بکنم؟؟ در ضمن من مشکلم فقط با برنامه instagram هست و حتی میتونم در instafollow لاگین کنم)
          البته دوست عزیزمون MEHDI_D12 گفتن که با چیز پی ان امتحان کنم ولی بازم حل نشد لطفا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط jize نمایش پست ها
            دیروز ساعت 10 از شارژ کشیدمش تا ساعت 6 5درصدش مونده بود
            شما بعد از یک بار شارژ کامل که 100 درصد شد.از گوشی استفاده معمولی کنید(یعنی زنگ و sms و کمی بازی و اهنگ و اینترنت و ...) تا شارژ به حدود 5 درصد برسه. بعد برین به میسر settings-general-usage اون پایین ببینید usage و standby چه قدر هست.اگه usage حدودا 7 ساعت بود باتری شما مشکلی نداره.ولی اگه دیدید usage حدود 3 4 ساعته احتمالا باتریتون مشکل داره(البته این تست رو در شرایط استفاده کاملا معمولی بگیرید نه اینکه مثلا 2 ساعت بازی اجرا کنید)

نظر

شما بعد از یک بار شارژ کامل که 100 درصد شد.از گوشی استفاده معمولی کنید(یعنی زنگ و sms و کمی بازی و اهنگ و اینترنت و ...) تا شارژ به حدود 5 درصد برسه. بعد برین به میسر settings-general-usage اون پایین ببینید usage و standby چه قدر هست.اگه usage حدودا 7 ساعت بود باتری شما مشکلی نداره.ولی اگه دیدید usage حدود 3 4 ساعته احتمالا باتریتون مشکل داره(البته این تست رو در شرایط استفاده کاملا معمولی بگیرید نه اینکه مثلا 2 ساعت بازی اجرا کنید)
              این کارو امروز کردم البته بازی هم کردم اما کم usage حدود 9 ساعت بود

نظر

• خوب پس باتری شما هیچ مشکلی نداره زمان شارژ هم از 0 تا 100 حدودا 2 تا 3 ساعت طول میکشه

نظر

خوب پس باتری شما هیچ مشکلی نداره زمان شارژ هم از 0 تا 100 حدودا 2 تا 3 ساعت طول میکشه
                  1. خوب یعنی هر باری که به 5 درصد برسه تا شارژ کامل 3 ساعت طول میکشه؟
                  2. همیشه بزارم شارژش به 5 درصد برسه بعد شارژش کنم؟

نظر

1. خوب یعنی هر باری که به 5 درصد برسه تا شارژ کامل 3 ساعت طول میکشه؟
                    2. همیشه بزارم شارژش به 5 درصد برسه بعد شارژش کنم؟
                    1. 3 ساعت حدودی بود.کلا از شارژ 0 تا 100 بین 2 تا 3 ساعت طول میکشه.
                    2. نه نیازی نیست.شما هر موقع نیاز داشتی بزن به شارژ و هر وقت خواستی در بیار.و فقط ماهی حداقل یک مرتبه بذار شارژ کامل خالی شه(گوشی خاموش شه) و بزن به شارژ تا 100 شه.

نظر

1. 3 ساعت حدودی بود.کلا از شارژ 0 تا 100 بین 2 تا 3 ساعت طول میکشه.
                      2. نه نیازی نیست.شما هر موقع نیاز داشتی بزن به شارژ و هر وقت خواستی در بیار.و فقط ماهی حداقل یک مرتبه بذار شارژ کامل خالی شه(گوشی خاموش شه) و بزن به شارژ تا 100 شه.
                      کلا اگه بازم شارژش اینجوری طول بکشه مشکلی نداره؟
                      ویرایش توسط jize : https://i-phone.ir/forums/member/142313-jize در ساعت 28-11-2013, 10:59 PM

نظر

• تا وقتی که در استفاده دوام کافی را برایتان داره نمیخواد نگران چیزی باشید(که اون 9 ساعتی که شما فرمودین خیلی عالی هست)

نظر

تا وقتی که در استفاده دوام کافی را برایتان داره نمیخواد نگران چیزی باشید(که اون 9 ساعتی که شما فرمودین خیلی عالی هست)
                          امکان داره شارژ مشکل داشته باشه
                          ویرایش توسط jize : https://i-phone.ir/forums/member/142313-jize در ساعت 29-11-2013, 12:56 AM

نظر

• چه جوری این گوشی رو به تنظیمات کارخانه یرگردونم ؟

نظر

چه جوری این گوشی رو به تنظیمات کارخانه یرگردونم ؟
                              برید به setting
                              بعد general
                              بعد reset

نظر

• 7 ساعت بدون استندبای یا نه؟ اصولا واسه من 1روزو 12 13 ساعت میشه usge: 5 .45 به نظرتون باطریم مشکل داره؟
                                ویرایش توسط meysammomeni : https://i-phone.ir/forums/member/135752-meysammomeni در ساعت 29-11-2013, 02:15 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X