اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پیکسل سوخته ؟؟؟ خیر دوست عزیز همچین چیزی واسه من یکی که نیست ... اون اینستاگرام هم عجیبه که مشکل نداره واسه من !! چند نفر از دوستام هم پرسیدن ولی نه وایبر نه وی چت نه اینستاگرام هیچ مشکلی ندارن واسه من !! اینترنتم هم وایمکس ایرانسل هستش اونم از اهواز !! وایمکس ایرانسل رتبه 1 از نظر نامردی و دزدی و بدی اینترنت و پینگ به شدت بالا و همه چیز هستش ولی هنوز برای این سری برنامه هام مشکلی ایجاد نشده !! سر در نمیارم خودمم !!

نظر

• دوستان با بک آپ گرفتن از آیتونز رایانه میشه کلیه برنامه هایی که ریختم رو بک آپ بگیریم ؟
      اونوقت این فایل بک آپ کجای کامپوتر میره ؟
      اومدیمو به هر دلیلی آیتونز پاک شد یا سیستتم لپ تاپ بالا نیومد اصلا ؟
      !
      به صورت یک فایل با یک فرمت خاص ذخیره نمیشه که بشه اون رو روی یک رایانه دیگه باز دوباره به موبایل ریخت ؟

نظر

• یک مشکل دارم وقتی وارد ایتونز میشم به اینترنت کانکت نیست و نمیشه ازش دان کرد و پیغام itunes could not connect to the itunes.an unknown erroe occurredمیده باید چیکار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alimess نمایش پست ها
          یک مشکل دارم وقتی وارد ایتونز میشم به اینترنت کانکت نیست و نمیشه ازش دان کرد و پیغام itunes could not connect to the itunes.an unknown erroe occurredمیده باید چیکار کنم ؟
          از قند شکن باید استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط iranmx نمایش پست ها
            دوستان با بک آپ گرفتن از آیتونز رایانه میشه کلیه برنامه هایی که ریختم رو بک آپ بگیریم ؟
            اونوقت این فایل بک آپ کجای کامپوتر میره ؟
            اومدیمو به هر دلیلی آیتونز پاک شد یا سیستتم لپ تاپ بالا نیومد اصلا ؟
            !
            به صورت یک فایل با یک فرمت خاص ذخیره نمیشه که بشه اون رو روی یک رایانه دیگه باز دوباره به موبایل ریخت ؟
            سلام...دوست عزیز اگر از ویندوز 7 استفاده میکنی به ادرس زیر برو...هر برنامه ای که تا حالا با ایتونز دانلود کردی تو فولدر زیر ذخیره شده....همه برنامه ها رو کپی کن و یه جایی نگه دار...بعد هر وقت که خواستی (مثلا هنگام تعویض ویندوز ) میتونی دوباره برنامه هارو با یه کلیک ساده روشون نصب کنی(البته میدونی که باید سیستمت بعد از نصب ویندوز مجددا اتوریز بشه تا هنگام نصب ارور نده ...) ضمنا از برنامه مدیریت itools هم میتونی برای بکاب گیری از اپلیکشن هات استفاده کنی....تو بخش بگردی پیدا میکنی

C:\Users\name camputer shoma\Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications

نظر

• سلام.من وقتی میخوام search کنم 99% مواقع وقتی سریع انگشتمو به سمت پایین میکشم و شروع به تایپ میکنم بعد از 2 یا 3 حرف که تایپ میکنم یه دفعه از search میپره بیرون.میخواستم بپرسم این هم از باگ های ios 7 هست یا فقط من این مشکلو دارم؟

نظر

• باسلام دوستان من ایفون5اس گرفتم فعلا همه چیز اوکی هست فقط یه موردی هست اینکه دکمه پاور گوشی یکم لق میزنه البته کمه یعنی وقتی گوشی را تکون میدی صداش را میشنوی ایا این طبیعی هست؟ یا مشکلی هست؟باید کار خاصی انجام داد؟ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید
                ویرایش توسط homaan : https://i-phone.ir/forums/member/55820-homaan در ساعت 13-12-2013, 04:33 PM

نظر

• مال منم همينطوري
                  حتي ايفون ٥ هم تست كردم همينطوريه
                  بجز ٤ و اس البته
                  طبيعيه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان عزیز یه مشکل برای 5s یکی از دوستان پیش اومده و اونم اینه که gps گوشیش اصلا کار نمیکنه
                    از تنظیمات پرایویسی فعاله و برای همه برنامه ها هم فعال کردم
                    reset location & privacy کردم وحتی reset all setting رو هم نجام دادم ولی باز هم مشکل پا برجا بود
                    از دوستان کسی همچین مشکلی براش پیش اومده؟؟؟
                    اگه بله لطفا راه حل هم ارائه کنید
                    ممنون

نظر

• از منم همین مشکل و پیدا کرده هرکی می دونه چطوری درست میشه ی پیام خصوصی برام بذاره دمتونم گرم

نظر

• نوشته اصلی توسط iMahmoud نمایش پست ها
                        دوستان عزیز یه مشکل برای 5s یکی از دوستان پیش اومده و اونم اینه که gps گوشیش اصلا کار نمیکنه
                        از تنظیمات پرایویسی فعاله و برای همه برنامه ها هم فعال کردم
                        reset location & privacy کردم وحتی reset all setting رو هم نجام دادم ولی باز هم مشکل پا برجا بود
                        از دوستان کسی همچین مشکلی براش پیش اومده؟؟؟
                        اگه بله لطفا راه حل هم ارائه کنید
                        ممنون
                        نوشته اصلی توسط davood_seife نمایش پست ها
                        از منم همین مشکل و پیدا کرده هرکی می دونه چطوری درست میشه ی پیام خصوصی برام بذاره دمتونم گرم
                        یه بار با آیتونز ریستور کنید...درست نشد احتمالا سخت افزاریه...

نظر

• نوشته اصلی توسط tonypb نمایش پست ها
                          یه بار با آیتونز ریستور کنید...درست نشد احتمالا سخت افزاریه...
                          البته گوشيو يه هفته است گرفته و كار مى كرده و هيچ ضربه يا مشكلى هم براش پيش نياووده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• براي هر مشكلي ك نبايد هي گوشي را ريستور كرد ك هر چي ميشه ريستور كنيد ريستور كنيد خودمونم ريستور كردنو بلديم ولي بازم مرسي

نظر

• نوشته اصلی توسط davood_seife نمایش پست ها
                              براي هر مشكلي ك نبايد هي گوشي را ريستور كرد ك هر چي ميشه ريستور كنيد ريستور كنيد خودمونم ريستور كردنو بلديم ولي بازم مرسي
                              داداش مثلا چی کار دیگه ای میخوای بکنی...ios که تنظیمات مخفی نداره مثلا ما بیایم بگیم و معجزه بشه...
                              99 درصد نرمافزاریه و اولین اقدام ریستوره...

نظر

• دوستان این ارور 1009 دوباره برای همه برگشته موقع دانلود از app store ؟
                                ممنون میشم اگه راهی داره دورش بزنیم به من هم بگین.

نظر

صبر کنید ..
                                X