اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    ببخشید از اونجایی که من ریستور کنم همه چیز پاک میشه .. چطور میتونم از کانتکت ها ، مسیج ها و بازی ها و نرم افزار ها بک آپ تهیه کنم ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط carlos alberto نمایش پست ها
      شاید مشکل سینک با آیتیونز به وجود بیاد که با یه ریستور حل میشه یا با رست کردن گوشی

مشکل سینک در چه قسمتی از آیتونز پیش میاد؟اپلیکیشن؟بعد واسه اپلیکیشنهایی که فقط با Tongbu نصب شدن این مشکل پیش میاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط masouddl نمایش پست ها
        سلام
        ببخشید از اونجایی که من ریستور کنم همه چیز پاک میشه .. چطور میتونم از کانتکت ها ، مسیج ها و بازی ها و نرم افزار ها بک آپ تهیه کنم ؟؟
        با خود ایتونز.وقتی گوشی رو وصل میکنید بکاپ بگیرید بعد ریستور با restore from backup برش گردونین

نظر

• نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها
          من یه 5s گرفتم از امریکا سیم که میندازم توش واسه اکتیو کردن میگه این سیم کارتو ساپورت نمیکنه یکی دیگه بندازین گوشی ۱ماه پیش خریداری شده ماله t-mobile هستش یعنی الان گوشی لاک شده حساب؟
          اخه یکی از دوستان گفت تی مبایل انلاکه الان کسی میتونه راهنمایی کنه
          راستی قبل از اینکه سیم بندازم توش در سایت iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker سرچ کردم زد unlocked this mobile ولی الان دباره میزنم میگه SIM Lock: Unknown چه بکنم

کسی نیست از دوستان کمک کنه

نظر

• با سلام
            ببخشید نمیدونستم اینو کجا مطرح کنم من نرم افزار
            Sygic All Regions رو دانلود و رو گوشی نصب کردم ای خطا رو بالا میاره
            internet connection cannot be established. check your device settings and try again
            گوشی به اینترنت وصله با مرورگر و سایر برنامه ها مشکلی نداره سرعت اینترنتم 3mb هستش لطفا راهنمایی کنید؟

نظر

• سلام دوستان من یه 5s گلد گرفتم دفترچه و سوزن سیم کارت توش نبود میخواستم ببینم واسه شما هم اینجور بوده فقط 2تا برگه وبرچسب داشت
              بعد یه سوال دیگه نیاز به شارژ اولیه داره؟
              ویرایش توسط ehsan0641 : https://i-phone.ir/forums/member/101241-ehsan0641 در ساعت 30-11-2013, 12:00 AM

نظر

• اگر پارت نامبر lla باشه و sim free باشه،همين چيزهايي كه توش هست،درسته.

نظر

• با سلام خدمت شما دوستان عزيز
                  يكي از آشناها ازون ور آب يكي از همين گوشي ها آورده مدل 64گيگ
                  حالا ميخوام بدونم چه كنم كه خودم رووش نرم افزار بريزم ؟ يعني ديگه نبرم بيرون كه الكي پول بگيرن‌

جيلبريك واسش اومده يا نه ؟
                  اگه جيلبريك نيومده باشه
                  فكر كنم تنها راه اينه كه يك اپل آي دي بسازم و بعد با اون فقط برنامه هاي رايگان رو دانلود كنم
                  درسته ؟
                  لطفا اگه راه ديگه اي ميشناسيد بگيد

راستي واسه ريجستر كردن كه سيم كارت همراه اول رو بشناسه بايد چه كرد ؟
                  ویرایش توسط unique102 : https://i-phone.ir/forums/member/131979-unique102 در ساعت 30-11-2013, 09:04 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط unique102 نمایش پست ها
                    با سلام خدمت شما دوستان عزيز
                    حالا ميخوام بدونم چه كنم كه خودم رووش نرم افزار بريزم ؟ يعني ديگه نبرم بيرون كه الكي پول بگيرن‌

اگه جيلبريك نيومده باشه
                    فكر كنم تنها راه اينه كه يك اپل آي دي بسازم و بعد با اون فقط برنامه هاي رايگان رو دانلود كنم
                    درسته ؟

دوست عزیز پیشنهاد میکنم اول مطلب اموزشی انجمن رو کامل مطالعه بفرمایید بعد سوالی بود اساتید پاسخگو باشند....

در رابطه با سیم کارت : کار خواصی نمی خواد مث همه گوشی ها سیم کارت بندازی باید انتن بده واِلا داستان خودش رو خواهد داشت ....

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط unique102 نمایش پست ها
                      با سلام خدمت شما دوستان عزيز

اگه جيلبريك نيومده باشه
                      درسته ؟

شما از طریق تاپیک زیر اموزش نصب تانگبو را نصب کنید و برنامه و بازی ازش دانلود کنید.
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread86533.html
                      ورژن 7 هنوز جیلبریکش نیامده است .
                      برای ساختن apple id می توانید در تاپیک زیر در خواست دهید تا دوستان براتون بسازند.
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread64775.html
                      اگر آیفونتون انلاک باشد مشکلی برای اکتیو کردن وجود ندارد.

نظر

• یه 5s از آمریکا ماله t-mobile سیم میندازم توش بابت اکتیو کار نمیکنه و میگه این سیم رو ساپورت نمیکنیم یکی دیگه بنداز میخواستم بپرسم مگه t-mobile هم لاک هستش؟ یعنی الان گوشی لاکه چه بکنم یکی از دوستان با تجربه نیست راهنمایی بکنه ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط jize نمایش پست ها
                          امکان داره شارژ مشکل داشته باشه
                          شارژر من جلوی made in china حرف D داخل پرانتز نوشته اما مال دوستم نداره احتمال داره سیستم شارژشون فرق بکنه
                          الان با مال دوستم شارژش کردم 1 ساعتو 50 دقیقه شارزش کرد از 10 درصد

نظر

• نوشته اصلی توسط jize نمایش پست ها
                            شارژر من جلوی made in china حرف D داخل پرانتز نوشته اما مال دوستم نداره احتمال داره سیستم شارژشون فرق بکنه
                            الان با مال دوستم شارژش کردم 1 ساعتو 50 دقیقه شارزش کرد از 10 درصد
                            همه شارژرهای ایفون یک مدت زمان میبره تا شارژ کامل شه
                            همون ۲ ساعته تقریبا

نظر

• دوستان عزیز فقط یه سوال دیگه تو قسمت about یه 5s gold دیگه زیر iccid نوشته بود MEiD داشت مال من نداره این یعنی چی مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط dolt نمایش پست ها
                                همه شارژرهای ایفون یک مدت زمان میبره تا شارژ کامل شه
                                همون ۲ ساعته تقریبا
                                مال خودم 5 ساعت شارژش نکرد با مال دوستم 2:15 دقیقه شارژ کامل شد
                                میگم مال اون حرف d نیست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X