اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان راهی وجود داره با گوشی آیفون بتونم به پخش کننده ماشین ارتباط بدم برای تماس گرفتن ؟
    با اندروید تست کردم خیلی راحت شدش.
    ماشین هم jack هستش.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
      دوستان راهی وجود داره با گوشی آیفون بتونم به پخش کننده ماشین ارتباط بدم برای تماس گرفتن ؟
      با اندروید تست کردم خیلی راحت شدش.
      ماشین هم jack هستش.

ممنون میشم راهنمایی کنید.
      اگر پخش ماشینتون قابلیت اتصال به گپشی رو داشته باشه بله امکانش هست.
      از طریق بلوتوث
      … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام

ضمن خسته نباشید والاء چند روزی هستش که ایفون بنده هنگ می کند و سپس خاموش می شود و بنده روی دکمه home نگاه می دارم و پاور بالای گوشی سپس گوشی بعضی اوقات بالا می یاد و گاهی اوقات هم نه اصلا نمی تونم باهاش کار کنم. کلا زمانی که به اخرین ios ارتقاء دادم گوشی رو ایجوری شد..احتمال داره با برنامه ای همخوانی نداره اینجوری میکنه.

سپاس گذارم

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
          اگر پخش ماشینتون قابلیت اتصال به گپشی رو داشته باشه بله امکانش هست.
          از طریق بلوتوث
          دوست عزیز چجوری ؟
          با گوشی اندرویدی وصل شد

نظر

• اينم ي باگ مسخره ديگه از ٩.٠.٢ روي 5s

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• میشه کسی به من بگه چرا گوشیمو در مناطقی که آنتن دهی ضعیفه به شارژر وصل میکنم با اینکه علامت آنتن هم هست اما به گوشیم که زنگ میزنم میگه در دسترس نیست. جالب اینجاست که با گوشیم میتونم تماس بگیرم.
              اما وقتی شارژر رو در میارم سریع درست میشه و گوشیم در دسترسه...
              ممنون میشم راهنماییم کنید...

نظر

• اينم باگاي جديد اي او اس 9.0.2

نظر

• میشه کسی به من بگه چرا گوشیمو در مناطقی که آنتن دهی ضعیفه به شارژر وصل میکنم با اینکه علامت آنتن هم هست اما به گوشیم که زنگ میزنم میگه در دسترس نیست. جالب اینجاست که با گوشیم میتونم تماس بگیرم.
                  اما وقتی شارژر رو در میارم سریع درست میشه و گوشیم در دسترسه...
                  ممنون میشم راهنماییم کنید...

نظر

• با سلام
                    من میخوام apple ID گوشیم رو عوض کنم میخوام بدونم با بکاپ گرفتن چه اطلاعاتی روی apple ID جدید برمیگرده؟ مثلا شماره تلفن ها ، محتویات تلگرام و …
                    با تشکر

نظر

• قيمت باطري آيفون 5s چقدر هستش؟
                      اورجينالش پيدا ميشه يا چيني تقلبي هستش؟

نظر

• حدود ٥٠ با تعويض ٧٠
                        جنس خوب بگيريد از فابريك هم بهتر جواب ميده! با ظرفيت بالاتر بخريد و اصلا هراسي نداشته باشيد

نظر

• سلام دوستان
                          من آیفون 5S دارم و الان هم سیستم عاملم ios 8.3 هست خواستم بدونم اگه من به ios9.0.2 آپدیت کنم گوشیم کند نمیشه؟ چون شنیده بودم ios 9 گوشی رو کند می کنه؟!
                          خواهشا جواب بدین!

نظر

• نوشته اصلی توسط Hpa1 نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            من آیفون 5S دارم و الان هم سیستم عاملم ios 8.3 هست خواستم بدونم اگه من به ios9.0.2 آپدیت کنم گوشیم کند نمیشه؟ چون شنیده بودم ios 9 گوشی رو کند می کنه؟!
                            خواهشا جواب بدین!
                            ن كند نميشه منم الان روي 9.0.2 هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط Hpa1 نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              خواهشا جواب بدین!
                              برای بعضی ها کند شده و برای بعضی های دیگه کند نشده،برای بنده کند نشده...
                              درکل شما که تا الان صبر کردین،بازهم صبر کنید تا 9.1 بیاد که احتمالا مشکل کندی هم تا حدودی حل شه

نظر

• نوشته اصلی توسط Nima.sadighi نمایش پست ها
                                چه ربطي داشت به سوال من .سوال راجع به بلاك ليست بودن شماره سريال بود.خوب يه روزي بايد بياي ورژن بالاتر.بعد اومدن جيلبريك ميتوني دوباره جيل كني

سلام یه ایفون 5 دارم تاچ السیدیش شکست قابشم کج شد یه گوشی برد معیوب به قیمت 200 ت خریدم . قاب تاچ السیدی بش انداختم الانم خوب کار میکنه خدا رو شکر مشکل اینجاس صاحبش میخاد بره گوشی جدید از بیمه بگیره اپل ایدی روش نیست گوشی انلاکه ماه اپراتور 3 uk البته دو سال طرف قرارداد تموم شده و خوده اپراتور انلاک کرده حالا مشکلی تو اپدیت های بعدیم پیش نمیاد بنظرتون؟به دو نفر از انلاکرا گفتم گفتن طوری نمیشه چون انلاکه و اپل ایدی نداره!

نظر

صبر کنید ..
                                X