اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان وقتتون بخیر

گوشیم بعضی از ویدیو هایی که وایبر یا تلگرام دانلود میکنم و یا از سیستم میریزم رو با مشکل نشون میده در Camera roll از به طور مثال 10 ویدئو یکی دوتاشون تصویر سفید نشون داده میشن باز که میکنم اوایلش با تیک اجرا میشه بعد درست میشه، اما همین ویدیو ها رو نمیتونم با برنامه هایی مثل واتس اپ و تلگرام و .. ارسال کنم . همین موارد رو تو گوشی های دوستام اجرا شدن بدون مشکل .
    مشکل از کجاست به نظرتون؟ گوشیم 5s و اپدیت اخرین ورژن ios هست.

سپاس
    ویرایش توسط Manuchehrr : https://i-phone.ir/forums/member/185597-manuchehrr در ساعت 03-07-2015, 09:21 PM

نظر

• موقع آپدیت به آخرین ورژن از طریق خود گوشی این کارو انجام دادید یا از طریق آیتونز ریستور کردید؟؟
      یکبار ریستور کنید درست میشه ولی بکاپ رو برنگردونید.
      یا قبل از ریستور برنامه رو پاک کنید و دوبتره نصب کنید گرچه فکر نمیکنم به برنامه مربوط باشه ولی امتحانش ضرری نداره.
      اگه به نتیجه نرسیدید ریستور کنید به احتمال زیاد درست میشه.
      موفق باشید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.f نمایش پست ها
        موقع آپدیت به آخرین ورژن از طریق خود گوشی این کارو انجام دادید یا از طریق آیتونز ریستور کردید؟؟
        یکبار ریستور کنید درست میشه ولی بکاپ رو برنگردونید.
        یا قبل از ریستور برنامه رو پاک کنید و دوبتره نصب کنید گرچه فکر نمیکنم به برنامه مربوط باشه ولی امتحانش ضرری نداره.
        اگه به نتیجه نرسیدید ریستور کنید به احتمال زیاد درست میشه.
        موفق باشید.

ممنون داداش
        از طریق گوشی اپدیت کردم البته تو ورژن قبلی ش هم همینطور بود اپدیت کردم هم این مشکل پابرجا هست..
        کدوم برنامه رو میفرمایید پاک کنم قبل از ریستور کردن؟ اگه تلگرام و واتس اپ منظورتون هست کلا مربوط به اینها نمیشه حتی بعضی کلیپ ها که از سیستم هم میریزم به گوشی این مشکل رو دارند.
        یک موردی هم هست همین کلیپ هایی که این مشکل رو دارن به اپل های دیگه بلوتوث میکنم تو گوشی اون ها هم همینطوری نمایش داده میشه! در صورتی که همون گوشی اون کلیپ مذکور رو از گروپ دانلود میکنه اونطور نیست ، اصلا یه چیز عجیب غریب شده

نظر

• نوشته اصلی توسط Manuchehrr نمایش پست ها
          ممنون داداش
          از طریق گوشی اپدیت کردم البته تو ورژن قبلی ش هم همینطور بود اپدیت کردم هم این مشکل پابرجا هست..
          کدوم برنامه رو میفرمایید پاک کنم قبل از ریستور کردن؟ اگه تلگرام و واتس اپ منظورتون هست کلا مربوط به اینها نمیشه حتی بعضی کلیپ ها که از سیستم هم میریزم به گوشی این مشکل رو دارند.
          یک موردی هم هست همین کلیپ هایی که این مشکل رو دارن به اپل های دیگه بلوتوث میکنم تو گوشی اون ها هم همینطوری نمایش داده میشه! در صورتی که همون گوشی اون کلیپ مذکور رو از گروپ دانلود میکنه اونطور نیست ، اصلا یه چیز عجیب غریب شده
          منم اين مشكلو دارم فكر نمى كنم مشكل از برنامه باشه كليپا مشكل دارن احتمالا يا فرمتشون نمى خوره

نظر

• سلام

گوشیم قبلا تو 8.1.2 جیلبریک به راحتی به 3g ایرانسل وصل میشد بعد یهو قطع تو همون ورژن امروز 8.4 هم نصب کردم بازم وصل نشد

کسی میدونه مشکلش چیه

ممنون
            ویرایش توسط majid33 : https://i-phone.ir/forums/member/48858-majid33 در ساعت 06-07-2015, 10:58 AM

نظر

• گوشی رو چن منطقه (خونه،محل کار یا داناه و..) تست کنید شاید مشکل از bts محل شماست. در ضمن تنظیمات اینترنت رو معمولا اتومات ایفون دریافت میکنه با این وجود اگر تنظیماتapnو ... رو دستی وارد نکردید این کار رو هم انجام بدید

نظر

• سلام
                آیفونی که روی صفحه پیغام اتصال به آیتیونز (ریکاوری مود) گیر کرده رو چطور میشه به dfu mode برد؟
                ممنون

نظر

• سلام
                  آیفونی رو که روی صفحه پیغام اتصال به آیتیونز(ریکاوری مود) گیر کرده رو چطور میشه به dfu mode برد؟
                  ممنون

نظر

• سلام یک مشکلی که من دارم بلد نیستم شاید هم یک جای کار اشتباه میکنم من با آیتونز توی صفحه اصلی نوشته فول بکاب میگیرم و حجمش هم خیلی زیاد نیست حدود 7 تا 8 مگابایت (اخه این چطور فول بکابی هستش ؟؟) و بعدش من جیلیبرگ کردم مشکلی هم نبودش و انجام شد ولی بعد از اون خواستم ریستور کنم با ایتونز و این کارو کردم و بکاب رو ریستور کردم اما باز هم برنامه سیدیا و بقیه برنامه ها که قبلا نصب کرده بودم هنوز هستش چیکار کنم ؟؟؟ ios 8.3 هستم ؟؟؟؟

نظر

• سلام خسته نباشید
                      من به تازگی یه 5s خریدم بعد وقتی دیتا شو روشم میکنم و با تلگرام چت میکنم یا کلش بازی میکنم تو 3-4 ساعت باتریش از 100 درصد میرسه به 10 درصد
                      میخواسنم بدونم آبا عادیه؟
                      و در کل مصرف باتریش چقدره؟
                      با تشکر

نظر

• عاديه

نظر

• بعد از ٣-٤ ساعت بازي تازه ميشه ١٠٪ !!!
                          باتري شما كاملا سالم و در نهايت قدرت ميباشد
                          خيالتون راحت

Sent from my iPhone 5s Tapatalk

نظر

• سلام دوستان من امروز وارد انجمن شدم گوشي من 5sهست ١٨ماهي ميشه خريدمش ديشب كه ميخاستم شارژش كنم به ادابتور كه وصلش كردم ارور داد عكسش گذاشتم در ضمن ادابتور و كابل هم همون فابريك اولش هست ممنون ميشم بگين مشكل از كجاس

نظر

• سلام ذوستان من 5sذارم الانم8.4روش نصبه قبلا16000عکس روش داشتم پاکشون کردم اماالان هرکاری میکنم نمیتونم 16000بریزم روش تا5000بیشترنمیشه ریخت

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.zarei نمایش پست ها
                                سلام دوستان من امروز وارد انجمن شدم گوشي من 5sهست ١٨ماهي ميشه خريدمش ديشب كه ميخاستم شارژش كنم به ادابتور كه وصلش كردم ارور داد عكسش گذاشتم در ضمن ادابتور و كابل هم همون فابريك اولش هست ممنون ميشم بگين مشكل از كجاس

سلام
                                به انجمن خوش اومدین
                                با یه کابل و آداپتور اوریجینال دیگه امتحان کنید و اگر مشکلی در شارژ نداشتید احتمالا مشکل از کابل یا آداپتور اوریجینال خود شما هست که دچار نقص شده

نظر

صبر کنید ..
                                X