اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام
    من نرم افزار زاپیا رو دانلود کردم ولی اصلا نمیتونم باهاش به هیچ گوشی دیگه ای کانکت بشم، چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Sreza نمایش پست ها
      با سلام
      من نرم افزار زاپیا رو دانلود کردم ولی اصلا نمیتونم باهاش به هیچ گوشی دیگه ای کانکت بشم، چیکار کنم؟
      برای اتصال با یک دستگاه اندرویدی کافیه که رو اندروید دیوایس در برنامه زاپیا روی گزینه کانکت تو ای او اس دیوایس کلیک کنی بعد با ایفون وارد شبکه های وای فای برو و اون شبکه ای که زاپیا ساخته متصل شوید بعد وارد زاپیا و کانکت و تمام. و برای ای او اس به ای اوس یه خورده فرق میکنه کافیه یه هات اسپات بسازی بعد با اون یکی دیواس جستجو کنی و بعد کانکت بشی.

Sent from my D2302 using Tapatalk

نظر

• یه سری سوالات درمورد خریداین گوشی داشتم که اگر راهنماییم کنید خیلی خوب میشه :
        اینکه سخت افزار این گوشی خوبه درمقایسه با گوشی هایی با این رده قیمت
        و ایفون 6 چه ویژگی بهتری نسبت به این داره بحث مالی اصلا ملاک نیست
        ولی ایفون 6 یه سری مشکلات ظاهری داره و به خاطر همین تصمیم به خرید این گوشی شدم اگر راهنمایم کنید ممنون میشم

- - - - - - - - - -

یه سری سوالات درمورد خریداین گوشی داشتم که اگر راهنماییم کنید خیلی خوب میشه :
        ولی ایفون 6 یه سری مشکلات ظاهری داره و به خاطر همین تصمیم به خرید این گوشی شدم اگر راهنمایم کنید ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط AMIR251AB نمایش پست ها
          سلام خدمت همه دوستان/من عضو جدید هستم.تمام اطلاعات در مورد خرید آیفون5s رو خوندم....فقط 2 تا سوال از شما داشتم لطفا در اسرع وقت جواب بدید ...ممنونم
          1 اینکه با توجه به اینکه اواخر تولید گوشی5s هستش...یه جاییرو معرفی کنید که بشه حداقل با خیال راحت تر خرید کرد تا مشکلات پارت نامبر و اصل بودن و نبودن و غیره پیش نیاد....
          2 اینکه من متوجه نشدم....آیا بهتره که دیوایس ما در هنگام خرید اکتیو نشده باشه؟؟؟؟
          لطفا زودتر جواب بدید تا منم یه خرید خوب رو تجربه کنم////پیشاپیش بازم ممنون
          سلام دوست عزیز.
          واسه خرید مطمئن دفتر انجمن رو بهتون پیشنهاد میکنم.
          و اینکه حتما دیوایسی که میخرید نباید اکتیو شده باشه
          حتما مراقب این قضیه باشید.
          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

نوشته اصلی توسط sepahna نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

سلام دوست عزیز.
            لطفا سوالتون رو در بخش مربوطه مطرح کنید.
            بخش سوالات و مشکلات کاربران درباره خرید ایفون شیش

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi851 نمایش پست ها
              با سلام خدمت همه . من یه گوشی iphone 5s خریدم خودش ابدیت شد روی 8.3 اما من هر کار میکنم نمیتونم با ایتونز ریستورش کنم و ارور میده که این فریم ور شما نیست (لینک ارور رو گذاشتم ) همه ios ها رو دانلود کردم منظورم gsm و cdma گفتم شاید مدلش درست نباشه (a1457) . حالتهای ریکاوری و dfu هم جواب نداد و الان من نگرانم نکنه گوشی مشکل داشته باشه . اما به سیستم وصل میشه و هیچ مشکلی نداره . لطفا بنده رو راهنمایی کنید ممنون
              http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...6093adec15.png
              والا ایتونز بیخودی ارور نمیده.
              حتما یه جای کار اشتباه میکنید.
              نترسید مشکل خاصی گوشیتون نداره
              فقط یکم دیگه امتحان کنید و سعی کنید فریمور خوده گوشیو از انجمن دانلود کنید.
              برای اطمینان هنگام ریستور از قندشکن هم استفاده کنید.

نظر

• با سلام و تشکر از شما . نمیدونم والا چرا ارور میده من روی ایفون 4 قبلا خیلی ریستور و ... کردم نمیدونم چرا با این اینجوریه من تا حالا 5 تا فریم ور دانلود گردم
                دیگه اجز شدم روی یه سیستم دیگه هم نشد

نظر

• یعنی چی 5 تا فرمور دان کردید؟آخرین ورژن موجود برای ایفونتون نسخهgsmرو دان کنید. به dfu مود ببرید گوشی رو و با shift+restore گوشی رو ریستور کنید

نظر

• بله دوست عزیز به خاطر فرمایش شما باز هم فرم ور رو دانلود کردم به حالت dfu بردم اما باز ارور رو میده که گزاشتم تو پست اول . میگه فرم ور مال این نیست عجیب نمیدونم والا

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi851 نمایش پست ها
                      بله دوست عزیز به خاطر فرمایش شما باز هم فرم ور رو دانلود کردم به حالت dfu بردم اما باز ارور رو میده که گزاشتم تو پست اول . میگه فرم ور مال این نیست عجیب نمیدونم والا
                      ماشالله یعنی شیشتا یک و نیم گیگ دانلود کردید شما؟
                      از انجمن خودمون دانلود میکنید فریمور هارو؟

نظر

• سلام.من چند صفحه قبل هم پست گذاشته بودم که جواب نگرفتم.من قبل از ریستور آنتن دهی گوشی تو حالت سرچ مونده بود و هیچ سیم کارتی رو نمیشناخت.گفتم از نو ریستور کنم به 8.3 شاید حل بشه.الان هم چندین بار هست که چه با قند شکن وچه بدون اون که هر دفعه تا نصف میره وبعد گیر میکنه.فریمویر هم از همین سایت خودمون دانلود کردم.ارور هم که میده اینو میزنه.

the iphone "iphon could not be restored.an unknown error occurred -1

کسی میتونه راه حلی ارایه بده.ممنون

نظر

• بله والا خسته شدم بسگی دانلود کردم خیر از سایت *****.ir

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

نوشته اصلی توسط mehdi851 نمایش پست ها
                            بله والا خسته شدم بسگی دانلود کردم خیر از سایت *****.ir
                            شما یه بار از همین انجمن دانلود کنید انشالله که درست بشه.
                            به احتمال زیاد اشکال از فایل های اون انجمنه
                            ویرایش توسط fravahar7737 : https://i-phone.ir/forums/member/61511-fravahar7737 در ساعت 19-06-2015, 06:33 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط abbas1362 نمایش پست ها
                              سلام.من چند صفحه قبل هم پست گذاشته بودم که جواب نگرفتم.من قبل از ریستور آنتن دهی گوشی تو حالت سرچ مونده بود و هیچ سیم کارتی رو نمیشناخت.گفتم از نو ریستور کنم به 8.3 شاید حل بشه.الان هم چندین بار هست که چه با قند شکن وچه بدون اون که هر دفعه تا نصف میره وبعد گیر میکنه.فریمویر هم از همین سایت خودمون دانلود کردم.ارور هم که میده اینو میزنه.

the iphone "iphon could not be restored.an unknown error occurred -1

کسی میتونه راه حلی ارایه بده.ممنون
                              با سیستم دیگه و ایتونز دیگه ای هم امتحان کردید؟

نظر

• ممنون از توجه وپاسختون.نه تست نکردم.انجام میدم و نتیجه رو اعلام میکنم.

نظر

صبر کنید ..
                                X