اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از كجا بفهمم كه كسي ديگه با اپل ايديم داره كار ميكنه؟ راهي هست؟

نظر

• سلام دوستان می خواستم بدونم من چند بار اومدم گوشی رو شارژ کنم یک دفعه دستم خورد و وسط شارژ برق قطع شد فکر کنم 3 بار ایا این اتفاق باعث میشه باتری گوشیم خراب بشه یا این اتفاق به باطری گوشی صدمه ای میزنه؟؟؟؟ وقتی گوشی وسط شارژ هست و به هر دلیلی برق قطع شد بهتر هست گوشی رو از شارژ در بیارم و با همون شارژ نصفه استفاده کنیم تا خالی بشه یا دست نزنیم و بزاریم تا برق وصل شد از ادامه شارژ بشه ؟؟؟؟من هر دفعه دست نمیزدم و از ادامه شارژ می کردم؟؟؟ ببخشید میشه در همین خصوص قطع شدن برق به طور ناگهانی وسط شارژ کمی بیشتر توضیح بدین با تشکر؟؟

نظر

• سلام
        بچه ها من چیزایی که از طریق airblue shaeing. برام میاد رو پیدا نمیکنم
        تو اون فولدر بلو شرینگ رسیود هم نمیاد
        چه کنم؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ppaa نمایش پست ها
          رفتم ولی چیزی نبود

یه سوال دیگه. من با خود گوشی اپدیت کردم. نیاز هست با ایتونز اپدیتش کنم؟فرق اپدیت با ریستور چیه؟ الان من ریستور کنم عملکرد گوشی بهتر میشه؟
          یکی از دوستام 4s داره اپدیت کرده به 8. به شدت گوشی کند شده!!! چیکارش کنه؟
          دقیقا بالای همین صفحه که عکس گذاشتید اولین گزینه مربوط به سوال شماست.
          .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
            دقیقا بالای همین صفحه که عکس گذاشتید اولین گزینه مربوط به سوال شماست.
            روي sort manually هم گذاشتم اما بازم نشد

نظر

• عکس ضمیمه از گوشی خودمه. دو گزینه اولو دقت کنید.
              فایل های پیوست شده
              .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                عکس ضمیمه از گوشی خودمه. دو گزینه اولو دقت کنید.
                وقتي ميرم توي setting قسمت notification فقط همون گزينه هايي كه توي عكسي كه قرار دادم وجود داره هست و مثل عكسي كه شما گذاشتي نيست. قبلا مث مال شما بود از وقتي اپديت مردم ios 8 اينطوري شده. الانم كه ios 8.1 دارم

نظر

• سلام دوستان عزیز
                  من نمیتونم imassage رو با سیم ایرانسل فعال کنم
                  iOS 8.1 هستم روی ۷ فعال کرده بودم ولی روی ۸ امتحان نکرده بودم که امروز متوجه شدم نمیشه
                  ممنون اگه راهنمایی کنید

نظر

• دوستان عزیز سلام و خسته نباشید .
                    عزیزان من دستبند هوشمند Jawbone UP24 دارم .
                    و همینطور گوشی آیفون 5 اس که IOS 7.1.2 جیلبریک شده دارم !
                    نکته اینجاست که من برای استفاده از دستبند از برنامه خود این گجت دارم استفاده میکنم .
                    اما سوال اصلی من اینه که آیا این دستبند با برنامه Health که در IOS 8‌ به صورت پیش فرض موجود هست هماهنگی داره ؟ یعنی گام شمار و میزان خواب و میزان کالری رو در این برنامه کامل نشون میده و ساپورت میکنه ؟؟
                    دوستانی که این دستبند هوشمند رو دارن راهنمایی کنن اگر تست کردن !!؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
                      دوستان عزیز سلام و خسته نباشید .
                      عزیزان من دستبند هوشمند Jawbone UP24 دارم .
                      و همینطور گوشی آیفون 5 اس که IOS 7.1.2 جیلبریک شده دارم !
                      نکته اینجاست که من برای استفاده از دستبند از برنامه خود این گجت دارم استفاده میکنم .
                      اما سوال اصلی من اینه که آیا این دستبند با برنامه Health که در IOS 8‌ به صورت پیش فرض موجود هست هماهنگی داره ؟ یعنی گام شمار و میزان خواب و میزان کالری رو در این برنامه کامل نشون میده و ساپورت میکنه ؟؟
                      دوستانی که این دستبند هوشمند رو دارن راهنمایی کنن اگر تست کردن !!؟؟
                      سازنده این دستبند و همچنین برنامه ای که قرار داده شده تو اپ استور باید اون برنامه رو برای هماهنگ سازی با اپ Health اپدیت کنه که این امکان رو شما داشته باشی

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط sasyhot نمایش پست ها
                      سلام دوستان عزیز
                      من نمیتونم imassage رو با سیم ایرانسل فعال کنم
                      iOS 8.1 هستم روی ۷ فعال کرده بودم ولی روی ۸ امتحان نکرده بودم که امروز متوجه شدم نمیشه
                      ممنون اگه راهنمایی کنید

مشکل از ios 8 هست
                      نمبشه فعلا کاری کرد
                      برای خود بنده هم فعال نمیشه
                      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• مشکلات ios8

سلام دوستان من گوشیم رو به ios8.1 اپدیت کردم گوشی یه موقع بالا و پایین و..لگ میزنه برای چیه ؟؟در اپدیت بعدی خوب میشه؟؟؟ وقتی دستم رو در صفحه اصلی از پایین به بالا میکشی یه پنجره میانبر باز میشه برای من بعد از اپدیت خوب کار نمیکنه گاهی گاهی وقت ها بالا نمیاد یا بعضی وقت ها بالا میاد دوباره خودش میره پایین و برنامه سافاری یا موزیک پخش میکنه قاطی میکنه باید چیکارکنم؟؟شما ها هم این مشکلات رو دارید؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AMIR2FM نمایش پست ها
                          سلام دوستان من گوشیم رو به ios8.1 اپدیت کردم گوشی یه موقع بالا و پایین و..لگ میزنه برای چیه ؟؟در اپدیت بعدی خوب میشه؟؟؟ وقتی دستم رو در صفحه اصلی از پایین به بالا میکشی یه پنجره میانبر باز میشه برای من بعد از اپدیت خوب کار نمیکنه گاهی گاهی وقت ها بالا نمیاد یا بعضی وقت ها بالا میاد دوباره خودش میره پایین و برنامه سافاری یا موزیک پخش میکنه قاطی میکنه باید چیکارکنم؟؟شما ها هم این مشکلات رو دارید؟؟؟
                          اگه امکان داره براتون یک بار ریستور کنید ببینید مشکل هست
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• ببخشید برای شما لگ زدن در هنگام بالا و پایین کردن در پیام ها یا سیتینگ و.. وجود نداره ؟اون پنجره میانبر هم برای شما راحت بالا و پایین میاد؟؟

نظر

• دوستان من دیشب باتریم روی 90 درصد بود صبح بلند شدم دیدم 87 درصد شده چی کار کنم؟ماله شما هم اینجوریه ورژن 8.1
                              بعد از خرید گذاشتم شارژش برسه 0 بعد زدم شارژ 100
                              ولی بعد ریستور دیگه کالیبره نکردم
                              ویرایش توسط tas021 : https://i-phone.ir/forums/member/104995-tas021 در ساعت 25-10-2014, 12:16 PM

نظر

• باتري منم همينطور زود خالي ميشه، مشكل ٨.١ هست، راستي واي فاي من با ريست كردن نتورك حل شد ولي باتري رو اعصابمه بد جور ، نميشه با ريستور كردن دوباره با ايتونز مشكل باتري حل بشه و مثل ٧.١.٢ بشه روي 5s ?

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X