اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
    دوستان من بالاخره با ota به 8.0.2 آپدیت کردم و خوشبختانه نه وایفای کند شد و نه گوشی داغ میشه فقط چیزی که واسم جالبه اضافه شدن برنامه هایی مثل tips و health هست اما دوستم که دیروز از طریق آیتیونز آپدیت کرد این برنامه ها رو نداره. علت چیه؟
    خوب برنامه های iOS 8 است که برنامه ی tips واسه امکانات iOS 8 و برنامه ی health واسه سلامتی

Sent from my iPhone 5S

نظر

• نوشته اصلی توسط Hrsjamei نمایش پست ها
      خوب برنامه های iOS 8 است که برنامه ی tips واسه امکانات iOS 8 و برنامه ی health واسه سلامتی

Sent from my iPhone 5S
      میدونم واسه ios8 هستن ولی میگم چرا واسه من اومدن ولی واسه دوستم که آپدیت کرده این برنامه های نیومده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
        میدونم واسه ios8 هستن ولی میگم چرا واسه من اومدن ولی واسه دوستم که آپدیت کرده این برنامه های نیومده؟
        به iOS 8.0.2 هر گوشی آپدیت کنه میاد اگر نیومده در آپدیت بعدی میاد

Sent from my iPhone 5S

نظر

• دوستان سلام
          من هنوز به ios8 آپديت نكردم،ولي مشكلي كه پيش اومده اينه كه بعضي از برنامه ها رو كه ميخوام از app store دانلود كنم ميگه بايد ios 8 داشته باشم.مثل برنامه farsi cal يا find my iphone، به نظرتون علتش چيه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط madira نمایش پست ها
            دوستان سلام
            من هنوز به ios8 آپديت نكردم،ولي مشكلي كه پيش اومده اينه كه بعضي از برنامه ها رو كه ميخوام از app store دانلود كنم ميگه بايد ios 8 داشته باشم.مثل برنامه farsi cal يا find my iphone، به نظرتون علتش چيه؟
            سلام
            بخاطر اینکه برنامه ها به iOS 8 آپدیت شدند چون ورژن گوشی شما iOS 8 نیست نمیتونید برنامه ها رو بگیرید

Sent from my iPhone 5S

نظر

• سلام

من میخواستم ایفون رو به کمک ایتونز ریستور کنم

اما ارور میده

وقتی با 7.1.2 ریستور میکنم ارور 3194 میده

وقتی با 8.0.2 میخوام ریستور کنم ارور زیر رو میده

could not be restored because the firmware file is not compatible

خواهشا راهنمایی کنیم

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_1364 نمایش پست ها
                سلام

من میخواستم ایفون رو به کمک ایتونز ریستور کنم

اما ارور میده

وقتی با 7.1.2 ریستور میکنم ارور 3194 میده

وقتی با 8.0.2 میخوام ریستور کنم ارور زیر رو میده

could not be restored because the firmware file is not compatible

خواهشا راهنمایی کنیم

ممنون
                دوست من فريمور فعلي شما چيه ؟ و مدلي كه پست گوشي شما نىشته چي هستش دقت كنيد كه دقيقا فريمور مربوط به اونو از انجمن دانلود كنيد

نظر

• من جدیدا یک مشکلی با این سیم کارت ایرانسل پیدا کردم که هر موقع شارژ میکنم وقتی باهاش اینترنت وصل میشم در حد 25kb وب گردی که میکنم سریع اعتباری که شارژ کرده بودم صفر میشه حالا میخواستم ببینم واسه دوستان هم همچین مشکلی پیش آمده؟؟ دلیل چی میتونه باشه آیا از تنظیمات گوشی ؟ یا اینکه مربوط به سیم کارت درضمن هیچ بسته پیشنهادی واسه خطم فعال نشده.

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                    من جدیدا یک مشکلی با این سیم کارت ایرانسل پیدا کردم که هر موقع شارژ میکنم وقتی باهاش اینترنت وصل میشم در حد 25kb وب گردی که میکنم سریع اعتباری که شارژ کرده بودم صفر میشه حالا میخواستم ببینم واسه دوستان هم همچین مشکلی پیش آمده؟؟ دلیل چی میتونه باشه آیا از تنظیمات گوشی ؟ یا اینکه مربوط به سیم کارت درضمن هیچ بسته پیشنهادی واسه خطم فعال نشده.
                    دوست من مربوط ب خط شماست البته ميتونه اين هم باشه ك وصل ميشي اپ هايي شروع ب گرفتن حجم اينترنت باشن پيشنهاد ميشه حتما از بسته استفاده كن

تو صفحه نرده زندگي مهره نباش تا هر جور خواستن حركتت بدن تاس باش تا هر جور تو خواستي حركت كننpisc

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
                      دوست من مربوط ب خط شماست البته ميتونه اين هم باشه ك وصل ميشي اپ هايي شروع ب گرفتن حجم اينترنت باشن پيشنهاد ميشه حتما از بسته استفاده كن

تو صفحه نرده زندگي مهره نباش تا هر جور خواستن حركتت بدن تاس باش تا هر جور تو خواستي حركت كننpisc
                      چطور باید تمام آپ ها غیر فعال کنم که دیگه حتی 1kb بدون اجازه خودم شروع به آپدیت یا هر کوفت و زهرمار دیگه ای نکنه میخوام اول خیالم از بابت تنظیمات گوشی راحت باشه اونوقت به خدمات ایرانسل شکایت کنم.

نظر

چطور باید تمام آپ ها غیر فعال کنم که دیگه حتی 1kb بدون اجازه خودم شروع به آپدیت یا هر کوفت و زهرمار دیگه ای نکنه میخوام اول خیالم از بابت تنظیمات گوشی راحت باشه اونوقت به خدمات ایرانسل شکایت کنم.
                        شما یا می توانید به settings - cellular بروید و cellular data را غیر فعال کنید و یا می توانید به settings - cellular - use cellular data for بروید و هر برنامه ای را که می خواهید دسترسی به نت را قطع کنید.
                        در ضمن به ایرانسل مربوط نمی شود شما اگر بسته اینترنتی نداشته باشید در کمتر از یک دقیقه حساب شما خالی می شود.

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                          شما یا می توانید به settings - cellular بروید و cellular data را غیر فعال کنید و یا می توانید به settings - cellular - use cellular data for بروید و هر برنامه ای را که می خواهید دسترسی به نت را قطع کنید.
                          در ضمن به ایرانسل مربوط نمی شود شما اگر بسته اینترنتی نداشته باشید در کمتر از یک دقیقه حساب شما خالی می شود.

cellular data که غیر فعال کنم به اینترنت که دیگه وصل اصلا به ابنترنت وصل نمیشه.

نظر

cellular data که غیر فعال کنم به اینترنت که دیگه وصل اصلا به ابنترنت وصل نمیشه.
                            داداش من گفتم دو تا راه دارید ، می توانید دیتای برنامه های که لازم ندارید را خاموش کنید.

نظر

• سلام

دوستانی هیچ راهی وجود نداره من ار 8.0.2 برگردم به 7.1.2؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_1364 نمایش پست ها
                                سلام

دوستانی هیچ راهی وجود نداره من ار 8.0.2 برگردم به 7.1.2؟؟
                                خیر٬ چنین امکانی وجود ندارد.

نظر

صبر کنید ..
                                X