اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    گوشی ام رو میخوام ریستور کنم که البته زمین خورده و به حالت ریکاوری مود رفته ولی هر کاری میکنم تا شروع میکنه به ریستور وسط کار صفحه گوشی ابی میشه و قطع میشه و ارور ۱۴ رو میده .. با قند شکن هم امتحان کردم و کابل رو هم عوض کردم .. تو ارور های مربوط به ایتونز ارور هم رفتم همه کارهایی رو که گفته بود مثل ریستارت کردن لپ تاپ و غیره رو هم انجام دادم ولی جواب نداد ..
    ممنون میشم راهنمایی کنید چکار کنم

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• سلام
      خسته نباشيد
      لطفا يكي منو راهنمايي كنه،از وقتي كوشيمو به ios8.0.2 ابديت كردم سرعت نت كوشيم خيلي اومده بايين

نظر

• نوشته اصلی توسط mamal.j نمایش پست ها
        سلام
        خسته نباشيد
        لطفا يكي منو راهنمايي كنه،از وقتي كوشيمو به ios8.0.2 ابديت كردم سرعت نت كوشيم خيلي اومده بايين
        یکی از مشکلات نسخه ۸.۰.۲ همین سرعت اینترنت بوده که در نسخه ۸.۱ برطرف شده. ( درضمن برای حل مشکل حتما ریستور کنید )

تاپیک دانلود فریمور : http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نظر

• دوستان من مثل همیشه گوشیم و از داخل general آپدیت کردم.
          ولی این سری که ios 8.1 دانلود کردم بعد که install زدم گوشی مثل قبل خاموش شده ولی به جای این که باز بیاد بالا به جاش آرم itunes اومده !
          میخواستم بدونم چرا میگه گوشی و به itunes وصل کنم ؟! من مثل همیشه دانلود کردم و نصب و زدم !
          مشکلی پیش اومده ؟
          وقتی زدم به itunes باید چی کار کنم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

ورژن قبلی من 8.0.2 بوده مدل دستگاه هم 5s ، دستگامم jb نیست
          ویرایش توسط usbili2 : https://i-phone.ir/forums/member/135600-usbili2 در ساعت 22-10-2014, 11:30 AM

نظر

• من ديگه واقعاً كلافه شدم بعد از كلي صبر كردن ورژن جديد هم كه ديروز اومد 8.1 آپديت كردم ولي بازم قطع و وصل شدن اينترنت تو برنامه مثل واتس آپ زياده اصلاً نميشه باهاش كار كرد واسه من اينجوريه يا بقيه هم مشكل دارن ؟

نظر

• منم مشكل سرعت پايين واي فايم با آپديت به اين ورژن هم پا برجاست و ظاهرا رفع نشده!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Majid5325 نمایش پست ها
                سلام
                گوشی ام رو میخوام ریستور کنم که البته زمین خورده و به حالت ریکاوری مود رفته ولی هر کاری میکنم تا شروع میکنه به ریستور وسط کار صفحه گوشی ابی میشه و قطع میشه و ارور ۱۴ رو میده .. با قند شکن هم امتحان کردم و کابل رو هم عوض کردم .. تو ارور های مربوط به ایتونز ارور هم رفتم همه کارهایی رو که گفته بود مثل ریستارت کردن لپ تاپ و غیره رو هم انجام دادم ولی جواب نداد ..
                ممنون میشم راهنمایی کنید چکار کنم

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                دوستان لطف میکنید راهنمایی من باید چکار کنم .. دایم ارورهای مختلف میده ولی اکثرش همون ارور ۱۴ هستش و با کامپیوتر دیگه هم امتحان کردم همون مشکل و ارور هستش

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با سلام منم همین مشکل رو دارم
                  وستان من مثل همیشه گوشیم و از داخل general آپدیت کردم.
                  ولی این سری که ios 8.1 دانلود کردم بعد که install زدم گوشی مثل قبل خاموش شده ولی به جای این که باز بیاد بالا به جاش آرم itunes اومده !
                  میخواستم بدونم چرا میگه گوشی و به itunes وصل کنم ؟! من مثل همیشه دانلود کردم و نصب و زدم !
                  مشکلی پیش اومده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط firoozfz نمایش پست ها
                    با سلام منم همین مشکل رو دارم
                    وستان من مثل همیشه گوشیم و از داخل general آپدیت کردم.
                    مشکلی پیش اومده ؟

شما باید ریستور کنید
                    فریمور مربوط به گوشیتونو دانلود و ریستور کنید
                    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط Majid5325 نمایش پست ها
                      دوستان لطف میکنید راهنمایی من باید چکار کنم .. دایم ارورهای مختلف میده ولی اکثرش همون ارور ۱۴ هستش و با کامپیوتر دیگه هم امتحان کردم همون مشکل و ارور هستش

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      اگه با تعویض کابل و پورت usb مشکل حل نشد به نظرم فایل رو دوباره دانلود و ریستور کنید.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                        چک کنید شاید تو ستینگ گوشی برای لاک اسکرین غیر فعال شده.
                        [IMG][/IMG]

رفتم ولی چیزی نبود

یه سوال دیگه. من با خود گوشی اپدیت کردم. نیاز هست با ایتونز اپدیتش کنم؟فرق اپدیت با ریستور چیه؟ الان من ریستور کنم عملکرد گوشی بهتر میشه؟
                        یکی از دوستام 4s داره اپدیت کرده به 8. به شدت گوشی کند شده!!! چیکارش کنه؟
                        ویرایش توسط ppaa : https://i-phone.ir/forums/member/160521-ppaa در ساعت 23-10-2014, 01:42 AM

نظر

• سلام دوستان نمیدونم که جاش هست اینجا بپرسم یا نه . اگه من رمز اپل ایدیم رو تغییر بدم . شک دارم که یه کسی دیگه هم داره ازش استفاده میکنه . اون کسی دیگه نمیتونه دیگه با اپل ایدیم کار کنه؟

نظر

• سلام
                            خسته نباشيد

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                              سلام دوستان نمیدونم که جاش هست اینجا بپرسم یا نه . اگه من رمز اپل ایدیم رو تغییر بدم . شک دارم که یه کسی دیگه هم داره ازش استفاده میکنه . اون کسی دیگه نمیتونه دیگه با اپل ایدیم کار کنه؟
                              اولا که جای سئوالتون تو این تاپیک نیست... تو انجمن بگردید درباره مشکلات اپل آیدی حتما تاپیک پیدا میکنید ( بخش آموزش )
                              اگه فقط رمزتون رو میدونسته ... خیر دیگه نمیتونه
                              ولی برای اطمینان خاطر بیشتر بهتره که جواب سئوالات امنیتی و ایمیل ریکاوری را هم تغییر بدید.
                              اگر هم ایمیل ریکاوری قرار ندادید حتما معرفی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mamal.j نمایش پست ها
                                سلام
                                خسته نباشيد
                                سلام. دوست عزیز صفحات قبلی رو یه نگاه بندازید مفصلا بحث شده. در ضمن از طریق ریستور ۸.۱ رو نصب کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X