اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeid.m.it
    داداش سوال من چیز دیگس همرو اینطوری کمک میکنی؟
    مگه من شما رو کمک کردم و جواب سوال شما رو دادم که طلب کارم هستید؟

- - - - - - - - - -
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• کدوم نسخه فریمور رو دانلود کنم؟؟؟

سلام دوستان. من آیفون 5s دارم مدل A1457
      میخوام فریمور رو دستی دانلود کنم اما نمیدونم کدوم نسخه مال گوشی منه! توی سایت ساپورت اپل برای مدل A1457 گفته که فریمور گوشی من iphone 6,1 یعنی نسخه GSM استفاده میکنه.
      اما وقتی گوشیمو وصل میکنم به آی تولز توی مشخصات گوشیم نوشته iphone 6,2 یعنی نسخه GSM/CDMA
      حالا کدوم فریمور مال گوشی منه؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط misogamy نمایش پست ها
        سلام دوستان. من آیفون 5s دارم مدل A1457
        میخوام فریمور رو دستی دانلود کنم اما نمیدونم کدوم نسخه مال گوشی منه! توی سایت ساپورت اپل برای مدل A1457 گفته که فریمور گوشی من iphone 6,1 یعنی نسخه GSM استفاده میکنه.
        اما وقتی گوشیمو وصل میکنم به آی تولز توی مشخصات گوشیم نوشته iphone 6,2 یعنی نسخه GSM/CDMA
        حالا کدوم فریمور مال گوشی منه؟!
        این لینک مربوط به فریمور گوشی شماست
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• ممنون مهدی جان..

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
            مگه من شما رو کمک کردم و جواب سوال شما رو دادم که طلب کارم هستید؟

- - - - - - - - - -
            منم با شما نبودم.

شما طلبه بودی سوال بالا رو جواب بده

نظر

• نوشته اصلی توسط idsaeed نمایش پست ها
              سلام چطوري ميشه چندتا كليپ يا عكس يا متن رو با هم تو واتس آپ بفرستم ؟ چرا آيفون اينجوريه ؟ آندرويد داشتم هر چي متن و عكس يا كليپ بود با هم ميفرستادم ولي ios بايد دونه دونه اينكارو انجام بدم راهي داره ؟
              ار طریق نرم افزار Documents فایل مربوطه وارذ این نرم افزار کرده و سپس به واتس و ....

نظر

• نوشته اصلی توسط vtanha نمایش پست ها
                ار طریق نرم افزار Documents فایل مربوطه وارذ این نرم افزار کرده و سپس به واتس و ....
                نرم افزار Documents از اپ استور گرفتم ولي هركاري كردم نشد نميدونم اين برنامه درست گرفتم يا نه ميشه بيشتر راهنمايي كنيد ؟

نظر

• Ios 8.0.2 و مشکل برنامه ها

سلام، اميدوارم مشكلي كه با آيفونم دارم اساسي نباشه و قابل حل باشه
                  5s دارم و تا امروز صبح كه ios 7 روش نصب بود، مشكلي نداشتم، اما با آپديت كردن ios 8.0.2 ، از صبح شايد ٥٠ بار، بي دليل از تو برنامه ها مي پرم بيرون، و يا بعضي برنامه ها باز نميشه، و يا كند عمل ميكنه، همه ميگن چه اشتباهي كردي آپديت كردي . حالا من چيكار كنم ؟ تمام برنامه هامم آپديت كردم
                  ممكنه به خاطر اين باشه كه با اينترنت خونه آپديت كردم؟
                  ویرایش توسط Paniiiii : https://i-phone.ir/forums/member/175447-paniiiii در ساعت 07-10-2014, 05:45 PM

نظر

• چه ربطی به اینترنت خونه داره؟ممکنه برنامه ها برا iOS 8 اپدیت نشده باشن
                    اگه برنامه های اصلی و کل سیستم درس کار کنه، مشکل از برنامه هاست

نظر

• همه برنامه ها رو آپديت كردم آخه
                      حتي از تو مسيج هام ميپره بيرون

نظر

• كيفيت دوربينم واقعاً پايين اومده
                        اپل دقيقاً داره چيكار ميكنه !!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط idsaeed
                          يعني خداوكيلي يكي اينجا پيدا نميشه اين راه كارو ياده ما بده ؟ چطوري ميشه تو واتس آپ چندتا كليپ پشت سر هم فرستاد ؟ فقط اجازه ارسال تك تك ميده ، يعني واقعاً نميشه يا اين سيستم مزخرف ios اين چيزهارو نداره
                          اگه میخوای چیزایی که قبلا خودت فرستادی یا که دریافت کردی و الان در واتس اپ موجودن رو فقط فوروارد کنی، بالای صفحه رو تپ کن که صفحه چت در واتس به بالا بیاد. گزینه Edit رو بزن. و بعد تیک چیزایی که میخوای فوروارد کی رو بزن. پایین سمت چپ، دکمه برا فوروارد میاد

اگه عکسایی که در پوشه Camera Roll هستن رو میخوای چنتایی بفرستی، Choose Existing Photo رو بزن و یه عکس رو بار اول میتونی انتخاب کنی. بعد یه علامت + بزرگ پایین صفحه هست که میتونی هر تعداد عکسی که بخوای رو به سرعت اضافه کنی

برای ارسال چند ویدئو در camera roll فکر نمیکنم راهی باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsenologist نمایش پست ها
                            اگه میخوای چیزایی که قبلا خودت فرستادی یا که دریافت کردی و الان در واتس اپ موجودن رو فقط فوروارد کنی، بالای صفحه رو تپ کن که صفحه چت در واتس به بالا بیاد. گزینه Edit رو بزن. و بعد تیک چیزایی که میخوای فوروارد کی رو بزن. پایین سمت چپ، دکمه برا فوروارد میاد

اگه عکسایی که در پوشه Camera Roll هستن رو میخوای چنتایی بفرستی، Choose Existing Photo رو بزن و یه عکس رو بار اول میتونی انتخاب کنی. بعد یه علامت + بزرگ پایین صفحه هست که میتونی هر تعداد عکسی که بخوای رو به سرعت اضافه کنی

برای ارسال چند ویدئو در camera roll فکر نمیکنم راهی باشه
                            خدا خيرت بده والا ديگه داشتم كلافه ميشدم حالا تا اينجاشم خوبه ، مرسي كه كمكم كردي

نظر

• پس ریستور کنین.

نظر

• ios8.0.2 رو خود گوشي suggest داد منم ok دادم ولي يه خورده ك اينستال شد،error داد و گوشيم هنگ كرد ب مدت يك روز،فرداش كار كرد ولي home button و touch id كار نمي كرد،حالا home button هم كار ميكنه ولي touch id نه،قبل از iOS 8.0.2 همه چيز عالي بود ولي الان حتي سريع شارژ باتري تموم ميكنه بدون اينكه حتي ازش استفاده كنم،يك بارم خودم reset كردم فايده نداشت،touch id كار نميكنه،بايد چي كار كنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X