اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

نوشته اصلی توسط haj-amir نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون اما یه بار دیگه سوال بنده رو بخونید قبلا هم ۴ داشتم روش رایتل داشتم رایتل هم اگه ۳جی روشن نباشه اصلا کار نمیکنه
    الان از دوستانی که ۵ و رایتل دارن پرسیدم که مصرفشون چطوره
    بله متوجه صحبت شماهستم
    ايفن ٤ بخاطر a4 بودن صدالبته مصرفش نصبت به نسل هاي جديدترش بهتره بوده شما يك روز يك سيم ديگه امتحان نماييد و ٣ جي خاموش كنيد مصرفش رو شاهد باشيد

———————————————
    خوشبختی یافتنی نیست ساختنی است

نظر

• خب مگه ادعا نکرده بودن که این ایفون جدید ماندگاری باتریش بیشتره؟
      این که خیلی کمتره

نظر

• مصرفش از 4s هم بیشتر شده ؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Haj-amir نمایش پست ها
          خب مگه ادعا نکرده بودن که این ایفون جدید ماندگاری باتریش بیشتره؟
          این که خیلی کمتره
          فکر می کنم شما باید در حالت عادی بررسی کنید. همیشه که از 3g استفاده نمی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط s.alimousavi نمایش پست ها
            ممنون. برای من که فعلا ای مسج فقط رو اپل ایدی فعال هست و رو شماره نمیتونم فعالش کنم.

Tapatalk |  | iPhone5
            سلام دوست عزیز من هم همین مشکلو داشتم ،اما حالا حل شده گمونم برمیگرده به شلوغ بودن سرور اپل همینطور امتحان کن با وی پی ان هم یادت نره چک کنی

نظر

• من نمیدونم دوستان چه اصراری دارن هی فکر کنن
              اقا یکی که میدونه به من بگه
              جهت اطلاع دوستان سیمکارت های نسل ۳ و ۴(که تو ایران هنوز نداریم) برای اینکه حتی بتونید صحبت هم باهاش بکنید باید ۳ جی روشن باشه
              توی تبلیغات هر گوشیی هم ببنید زده در حالت ۳ جی انقدر

نظر

مشکل عمده رایتل، کم بودن تعداد آنتن و پوشش ضعیف هستش.واسه همین گوشی نیروی بیشتری مصرف میکنه تا به شبکه وصل باشه.اگه دقت کرده باشین،بعضی مواقع،پشت گوشی خیلی داغ میشه! به مرور زمان و زیاد شدن تعداد آنتن ها و پوشش مناسب،این مشکل حل میشه.
                دوست من کانادا هستش و 3G گوشیش همیشه روشنه.ازش پرسیدم که مصرف شارژ باتری چطوره؟
                گفت از زمانی که ایران بود و ایرانسل استفاده میکرد خیلی بهتر شده.این نشون میده که پوشش خوب و با کیفیت شبکه،چقدر توی نگهداری شارژ تاثیر داره.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

نظر

در ضمن، رومینگ رایتل هنوز فعال نشده،واسه همین نمیشه iMessage و FaceTime رو با شماره رجیستر کرد.چون از طریق اوپراتور یه پیام کوتاه فرستاده میشه و تایید میشه که گوشی با این شماره داره کار میکنه.چون رومینگ فعال نیست،پس پیامی هم فرستاده نمیشه.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط o.mid نمایش پست ها
                    فکر می کنم شما باید در حالت عادی بررسی کنید. همیشه که از 3g استفاده نمی کنید.
                    سیم کارت رایتل بدون 3g انتن نمیده

نوشته اصلی توسط Haj-amir نمایش پست ها
                    من نمیدونم دوستان چه اصراری دارن هی فکر کنن
                    کمی مهربان تر بهتره دوست عزیز

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوستان واسه من در حالت نرمال عالی هست مصرف باتریش
                      آیفون 4 ام این اواخر تقریباً هرروز به شارژ می زدم ولی آیفون 5 با بازی و اینترنت و ... هر 2.5 ، 3 روز به شارژ می زنم.

نظر

• من هم از باطری 5 راضیم و از 4 و 4s عملکرد بهتری داره

نظر

نوشته اصلی توسط farzad.123 نمایش پست ها
                          من هم از باطری 5 راضیم و از 4 و 4s عملکرد بهتری داره
                          نوشته اصلی توسط pourya1369 نمایش پست ها
                          دوستان واسه من در حالت نرمال عالی هست مصرف باتریش
                          آیفون 4 ام این اواخر تقریباً هرروز به شارژ می زدم ولی آیفون 5 با بازی و اینترنت و ... هر 2.5 ، 3 روز به شارژ می زنم.
                          دوستان گلم لطفا ذکرکنید نام اپراتور و ایا 3g روشن هست یا خیر

ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 17-11-2012, 07:45 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Haj-amir نمایش پست ها
                            من نمیدونم دوستان چه اصراری دارن هی فکر کنن
                            اقا یکی که میدونه به من بگه
                            جهت اطلاع دوستان سیمکارت های نسل ۳ و ۴(که تو ایران هنوز نداریم) برای اینکه حتی بتونید صحبت هم باهاش بکنید باید ۳ جی روشن باشه
                            توی تبلیغات هر گوشیی هم ببنید زده در حالت ۳ جی انقدر
                            دوست عزیز من که چیزی نگفتم شما زود جوش میاری. من اطلاعی زیادی نداشتم. من تعجم می کنم شما نمیدونی که اگر چیزی از طرف شرکت اپل گفته میشه نسبت به کشور و بازار آمریکا و کشور های روز دنیا نه کشور جهان سومی که تو اینترنت پر سرعت مونده. شما نباید 3g آمریکا با ایران رو با هم مقایسه کنید. این خیلی طبیعیه که به خاطر پوشش ضعیف و کیفیت پایین انرژی بیشتری برای پیدا کردن سیگنال استفاده می کنه. امیدوارم کمی به اطلاعاتتون اضافه کرده باشم

نظر

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
                              دوستان گلم بطفا ذکرکنید نام اپراتور و ایا 3g روشن هست یا خیر

در حالت cellular data و 3g خاموش و wifi روشن در ٣ ساعت استفاده مداوم و كار با اينترنت شارژ از ١٠٠ درصد به ٨٠ درصد رسيد كه به نظر من بينظيره.

نظر

• مشکل شارژ باطری ایفون5 دهن منو سرویس کرده،
                                3g رو روشن کنم ظرف ~16 ساعت شارژ باطری تموم میشه، خاموش کنم سرعت میشه در حد عشایر..
                                نمیشه که شارژر رو همه جا همرام ببرم، اسیر شدیم با این مشکل شارژ باطری..

نظر

صبر کنید ..
                                X