اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

16 saat???

ويرايش مديريت : از فونت پارسي در انجمن استفاده كنيد !
    ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 18-11-2012, 04:26 PM

نظر

• بله عزیز، حوالی 16 ساعت، یعنی از صبح زود تا آخر شب.
      تازه اگر صبح 100% شارژ داشته باشی. گوشی من در حالت 3g از شب تا صبح در حالت استندبای حوالی 5% شارژ خالی میکنه!
      زمانی که 4s داشتم انقدر درگیر شارژ باطری نبودم، ولی با 5 همیشه باید شارژر همرام باشه و الا به مشکل میخورم..

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

16 ساعت كمه؟؟؟؟

Sent from my iphone

نظر

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
          بله عزیز، حوالی 16 ساعت، یعنی از صبح زود تا آخر شب.
          تازه اگر صبح 100% شارژ داشته باشی. گوشی من در حالت 3g از شب تا صبح در حالت استندبای حوالی 5% شارژ خالی میکنه!
          زمانی که 4s داشتم انقدر درگیر شارژ باطری نبودم، ولی با 5 همیشه باید شارژر همرام باشه و الا به مشکل میخورم..
          میشه شما بگید با 4s چقد شارژ داشتین که با 5 الان 16 ساعت واستون مشکله؟؟؟؟

نظر

• دوستان یک سوال الان من سیم کارت همراه اول دارم مال اون سری قدیمی که چیپش بزرگ بود میشه نانوش کرد یا خیر؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonestevejobs نمایش پست ها
              دوستان یک سوال الان من سیم کارت همراه اول دارم مال اون سری قدیمی که چیپش بزرگ بود میشه نانوش کرد یا خیر؟؟؟
              سلام دوست عزیز
              برای ایفون ۵ می خواهید؟بله میشه
              اگه ایرانسل هستید در خواست بدین سیم نانو هم میدن خدمتتون

نظر

• نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
                سلام دوست عزیز
                برای ایفون ۵ می خواهید؟بله میشه
                اگه ایرانسل هستید در خواست بدین سیم نانو هم میدن خدمتتون
                تشکر از راهنمایی فقط ماله من همون سری tci
                ظاهرش یک جوریه انگار بزرگ تره از بقیه سیم کارت هاست

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonestevejobs نمایش پست ها
                  تشکر از راهنمایی فقط ماله من همون سری tci
                  ظاهرش یک جوریه انگار بزرگ تره از بقیه سیم کارت هاست
                  نه عزیز اوکی هست برای هم tci

نظر

• نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                    میشه شما بگید با 4s چقد شارژ داشتین که با 5 الان 16 ساعت واستون مشکله؟؟؟؟
                    من با 4s حوالی یک روز شارژ داشتم ولیکن در قید و بند مصرف باطری نبودم، یعنی نیاز نبود واسه صرفه جویی در مصرف باطری از حجم کارم با گوشی کم کنم.
                    ولی با 5، بعد از چند بار خالی شدن باطری و مشکلاتی که بواسطه این موضوع واسم پیش اومد، باید در مصرف باری صرفه جویی کنم و همیشه نیم نگاهی به این موضوع داشته باشم که گوشیم خاموش نشه.
                    البته اگر در مصرف باطری صرفه جویی نکنم این 16 ساعتی که گفتم به 12 ساعت هم نمیرسه..

نظر

من با 4s حوالی یک روز شارژ داشتم ولیکن در قید و بند مصرف باطری نبودم، یعنی نیاز نبود واسه صرفه جویی در مصرف باطری از حجم کارم با گوشی کم کنم.
                      ولی با 5، بعد از چند بار خالی شدن باطری و مشکلاتی که بواسطه این موضوع واسم پیش اومد، باید در مصرف باری صرفه جویی کنم و همیشه نیم نگاهی به این موضوع داشته باشم که گوشیم خاموش نشه.
                      البته اگر در مصرف باطری صرفه جویی نکنم این 16 ساعتی که گفتم به 12 ساعت هم نمیرسه..
                      فکر میکنم ایفون هایی که بدست شما میرسه،گوشی های متفاوتی باشه از همه گوشی ها.چون اگر فقط وایرلس هم روشن باشه و باهاش توی یاهو باشیم،انقدر که شما استفاده میکنید و باز مشکل دارید،امکان استفاده نیست(خیلی زیاد تر از حد هست)

بنده با بهترین و کمترین فعالیت(صفحه ایفون روشن هست و در حال استفاده هستم)،میتونم با ایفون 4 اس 6 ساعت کار مفید داشته باشم.البته این زمان،از روی حس گفته نمیشه.در ستینگ ایفون موجود هست
                      با ایفون 4 هم حد اکثر 8 ساعت.

اما من نمیدونم که شما چطور با شانزده ساعت کار کردن مداوم با ایفون 5،باز هم مشکل دارید.
                      لطفا وقتی باتری ایفونتان در حال تمام شدن هست،یک اسکرین شات از قسمت settings>>general>>usage>>usage بگذارید
                      خیلی ممنون بابت به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتون
                      ویرایش توسط iMohamad : https://i-phone.ir/forums/member/37188-imohamad در ساعت 18-11-2012, 08:52 PM

نظر

• 16 ساعت کار مداوم !! من کی همچین حرفی زدم؟
                        خلاصه ی حرف هام اینه که با استفاده ای که من دارم، ایفون 4s بهم یک روز شارژ میداد و ایفون 5 کمتر از یک روز.
                        تازه میزان استفاده من از ایفون 5 به مراتب کمتر از 4s هست ولی با این وجود مصرف باطریم بیشتر شده!

نظر

16 ساعت کار مداوم !! من کی همچین حرفی زدم؟
                          خلاصه ی حرف هام اینه که با استفاده ای که من دارم، ایفون 4s بهم یک روز شارژ میداد و ایفون 5 کمتر از یک روز.
                          تازه میزان استفاده من از ایفون 5 به مراتب کمتر از 4s هست ولی با این وجود مصرف باطریم بیشتر شده!
                          من فکر کنم منظور شما اینه که بعد از فول شارژ شدن و گوشی رو از شارژ جدا کردن با استفاده معمولی گوشی شما فقط 16 ساعت دوام میاره و ممکنه که زمان استفاده شما از گوشی مثلا فقط 3 ساعت یا 4 ساعت بوده باشه که واقعا کمه!

نظر

16 ساعت کار مداوم !! من کی همچین حرفی زدم؟
                            من هم تعجب کدم.
                            پس اگر براتون ممکنه یک اسکرین شات در هنگام تمام شدن باتری،بگذارید برامون تا مقایسه کنیم

نظر

• نوشته اصلی توسط B3HNAM نمایش پست ها
                              من فکر کنم منظور شما اینه که بعد از فول شارژ شدن و گوشی رو از شارژ جدا کردن با استفاده معمولی گوشی شما فقط 16 ساعت دوام میاره و ممکنه که زمان استفاده شما از گوشی مثلا فقط 3 ساعت یا 4 ساعت بوده باشه که واقعا کمه!
                              بله برداشت شما درسته.
                              حالا یا من گنگ توضیح دادم یا شما اشتباه برداشت کردید.
                              به هر جهت چون اینجا اکثر دوستان سالهاست که از گوشی های اپل استفاده میکنن، فکر نمیکردم نیاز باشه همه ی جزئیات رو قید کنم..

نظر

• نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                                من هم تعجب کدم.
                                پس اگر براتون ممکنه یک اسکرین شات در هنگام تمام شدن باتری،بگذارید برامون تا مقایسه کنیم
                                به روی چشم، امروز اگر یکشنبه نبود حتما" اخر شب باطریم تموم میشد، فردا میگذارم به 5% برسه یک اسکرین شات میگیرم.
                                یکی از مواردی که به نظرم حسابی شارژ میخورده، استفاده از maps به عنوان دستگاه GPS واسه مسیر یابی هست.
                                به نظر میاد نسبت به 4S، ایفون5 در این زمینه بیشتر باطری مصرف میکنه. البته من اینجوری حس کردم و شاید برداشت من اشتباه باشه

نظر

صبر کنید ..
                                X