اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط m3hdi_zx نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    منظور از پارت نامبر چه هست و فرقش با آنلاک فکتوری چیه؟؟
    پارت نامبر مشخص میکنه که گوشی شما سفارش کدوم کشور هستش و آیا آنلاک فکتوری هست یا خیر. گوشی شما چون سیم کارت at&t داخلش بود پس سفارش آمریکاست یعنی lla. گوشی شما توسط اپراتور آنلاک شده.

نظر

دیگه با آپدیت و ریستور و اینها مشکلی پیش نمیاد؟
      اگه مسافرت کنم مثلا امارات با سیمکارت اونجا کار میکنه؟؟
      نوشته اصلی توسط o.mid نمایش پست ها
      پارت نامبر مشخص میکنه که گوشی شما سفارش کدوم کشور هستش و آیا آنلاک فکتوری هست یا خیر. گوشی شما چون سیم کارت at&t داخلش بود پس سفارش آمریکاست یعنی lla. گوشی شما توسط اپراتور آنلاک شده.

نظر

نه دوست عزیز وقتی گوشی انلاک فکتوری باشه یعنی تو همه جای دنیا با همه نوع سیم کارتی کار میکنه و هیچ مشکلی نخواهی داشت حتی با اپدیت و ...

نظر

با سلام.
          دوستان من دو تا مشکل دارم میشه راهنماییم کنید:
          1) دیشب بعد از این که اطلاعات آیفون 4 ام رو روی آیفون 5 ریستور کردم بالای گوشی جایی که ساعت و ... هست خاکستری شده و آبی نیست. وال پیپیر رو هم به حالت دیفالت برگردوندم ولی باز هم تغییری نکرد.میشه کاری کرد که دوباره آبی بشه اون بالاش؟
          2)تو خونه گوشی راحت به وایرلس وصل می شه ولی تو اداره هر کاری می کنم وصل نمی شه. کلی تغییرات مورم را تغییر دادم و نوع پسوردش عوض کردم بازهم وصل نمی شه دیگه موندم چی کار کنم؟ به نظرتون به 6.0.1 ریستور کنم مشکلم حل می شه یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط pourya1369 نمایش پست ها
            2)تو خونه گوشی راحت به وایرلس وصل می شه ولی تو اداره هر کاری می کنم وصل نمی شه. کلی تغییرات مورم را تغییر دادم و نوع پسوردش عوض کردم بازهم وصل نمی شه دیگه موندم چی کار کنم؟ به نظرتون به 6.0.1 ریستور کنم مشکلم حل می شه یا نه؟
            wifi رو پیدا میکنه یا اصلا پیداش نمیکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط arshiatoosi1 نمایش پست ها
              wifi رو پیدا میکنه یا اصلا پیداش نمیکنه؟
              پیداش می کنه و رمزم درست می زنم ولی وصل نمی شه..کلاً مثل این که os 6.0 این مشکل داره و نمی شه کاریش کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط pourya1369 نمایش پست ها
                پیداش می کنه و رمزم درست می زنم ولی وصل نمی شه..کلاً مثل این که os 6.0 این مشکل داره و نمی شه کاریش کرد.
                ريستور فرام بك اپ كردي؟

Sent from my iphone 5
                Using tapatalk

نظر

از كجا فيك بودن ايرپاد هاي داخل جعبه ايفون رو تشخيص بديم؟تو يه تاپيك گفتن كه با اصليا عوضش ميكنن

جيلبريك ايفون ٥ كي مياد؟گيفت كارت گرونه!😁😔

Sent from my iphone 5
                  Using tapatalk
                  ویرایش توسط Apple360 : https://i-phone.ir/forums/member/105550-apple360 در ساعت 14-11-2012, 04:23 PM

نظر

سوال اولت نمی دونم ولیجواب سوال دومت اینه که به زودی زود خواهد آمد. منبع:
                    جیلبریک پایدار *.6.0 به زودی ! | اپل اپس | دانلود برنامه آیفون آیپد, دانلود بازی آیفون آیپد،دانلود بازی مک با لینک مستقیم

نظر

• دوستان کسی از سیم کارت رایتل استفاده میکنه؟ مصرف باتری من به نظرم خیلی زیاده نسبت به ایفون ۴ که داشتم مگه ۵ مصرف باتریش کمتر نیست؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

نوشته اصلی توسط Haj-amir نمایش پست ها
                        دوستان کسی از سیم کارت رایتل استفاده میکنه؟ مصرف باتری من به نظرم خیلی زیاده نسبت به ایفون ۴ که داشتم مگه ۵ مصرف باتریش کمتر نیست؟
                        وقتی گزینه ۳ جی روشن باشه انگار توربو روشن کردی ووشارژتون به شدت افت میکنه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوست عزیز من از ایرانسل استفاده میکنم ولی احساس میکنم که مصرف باتریش از 4s بیشتر هستش

نظر

با سلام
                            من امروز گوشي رو تحويل گرفتم اوردم خونه با dfu به ٦.٠.١ اپديت كردم ولي هر كاري كردم با فريمور gsm اپديت نشد بعد cdma دانلود كردم كه شد و بعد اكتيو شد
                            الان هم اس ام اس ميفرسته هم به اينترنت وصل ميشه گوشي هم سفارش كره هست
                            ميخواستم بدونم اينكه cdma هست جاي نگراني داره
                            ممنون ميشم جواب بدين

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
                              با سلام
                              من امروز گوشي رو تحويل گرفتم اوردم خونه با dfu به ٦.٠.١ اپديت كردم ولي هر كاري كردم با فريمور gsm اپديت نشد بعد cdma دانلود كردم كه شد و بعد اكتيو شد
                              الان هم اس ام اس ميفرسته هم به اينترنت وصل ميشه گوشي هم سفارش كره هست
                              ميخواستم بدونم اينكه cdma هست جاي نگراني داره
                              ممنون ميشم جواب بدين

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              حتما از طرف اپراتور انلاك شده.
                              اگه ميتونين از سيمكارت خودتون استفاده كنيد مشكلي نيس.

Sent from my iphone

نظر

• نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
                                وقتی گزینه ۳ جی روشن باشه انگار توربو روشن کردی ووشارژتون به شدت افت میکنه

Sent from my iPad using Tapatalk
                                ممنون از راهنماییتون اما یه بار دیگه سوال بنده رو بخونید قبلا هم ۴ داشتم روش رایتل داشتم رایتل هم اگه ۳جی روشن نباشه اصلا کار نمیکنه
                                الان از دوستانی که ۵ و رایتل دارن پرسیدم که مصرفشون چطوره

نظر

صبر کنید ..
                                X