اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Apple apple نمایش پست ها
    هيچ ايفوني رو برا تست كردن اكتيو نميكنن كه فقط يه بار روشنش ميكنن
    اكتيو نميكنن

Sent from my iphone
    شما واقعا از كجا ميدوني ؟؟ الان من هم خودم هم چند نفر ديگر lla گرفته بوديم كه همه اكتيو شده بوده حتي يكي پارت نامبر zp هم گرفته بوده كه اكتيو شده بوده اخه دستگاه كه ٢ ماه اومده مثلا براي
    چي اكتيو شده

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

نوشته اصلی توسط iphonestevejobs نمایش پست ها
      شما واقعا از كجا ميدوني ؟؟ الان من هم خودم هم چند نفر ديگر lla گرفته بوديم كه همه اكتيو شده بوده حتي يكي پارت نامبر zp هم گرفته بوده كه اكتيو شده بوده اخه دستگاه كه ٢ ماه اومده مثلا براي
      چي اكتيو شده
      خوب درستش اينه كه مشتري اكتيو كنه وگرنه ديگه نميتوني دست دوم بودنشو تشخيص بدي
      از مغازه هاي معتبر خريد كنيد ميبينيد كه هيچكدوم اكتيو نشدن و برا بار اول پيش خودتون اكتيو ميكنن

Sent from my iphone

نظر

از مغازه هاي معتبر خريد كنيد ميبينيد كه هيچكدوم اكتيو نشدن و برا بار اول پيش خودتون اكتيو ميكنن

Sent from my iphone
        حرف هاش شما كاملا صحيح دوست عزيز اما متاسفانه بازار ايران و خيلي سخت ميشه پيدا كرد

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

از نظر من گوشي آكبندي كه قبلا اكتيو شده به هيچ وجه قابل درك نيست. من خودم موقع خريد با فروشنده طي كردم كه اگه هيچ مشكلي نداشته باشه ميخرم و گوشي هم اكتيو نشده بود. الان هم كه چك ميكنم تاريخ اكتيو گوشي از موقعي ثبت شده كه خودم روشن كردم. از دوستان خواهش ميكنم موقع خريد خيلي دقت كنن. متاسفانه الان بازار موبايل ايران خيلي كثيفه و من وقتي ميبينم رو يه گوشي ٤ ميليوني سر كسي كلاه ميزارن واقعا ناراحت ميشم. :-(

نظر

Sent from my iphone
            واقعا آکبند رو می خواید روی اکتیو نشدن حساب کنید؟؟؟؟ یه دور این آیفون رو ریستور کنید و ببینید چه صفحه ای میاد*؟؟؟
            لطفا اگر اطلاعات کافی ندارید مردم رو گمراه نکنید

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
              واقعا آکبند رو می خواید روی اکتیو نشدن حساب کنید؟؟؟؟ یه دور این آیفون رو ریستور کنید و ببینید چه صفحه ای میاد*؟؟؟
              لطفا اگر اطلاعات کافی ندارید مردم رو گمراه نکنید
              خب اونوقت ديگه از كجا بفهمن مردم

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonestevejobs نمایش پست ها
                خب اونوقت ديگه از كجا بفهمن مردم
                واقعا هیچ راهی نیست به جز چک کردن تاریخ اکتیو شدن اولیه دستگاه

نظر

خب ما هم داریم همینو میگیم که تاریخ اکتیو شدن توی سایت آکبند بودن نبودن دستگاه رو مشخص میکنه .

نظر

• دوستان راستی من با 5 که فیلم گرفتم احساس میکنم صدای فیلمش پایینتر از 4 قبلیم . آیا مال بقیه هم اینطوره؟؟

نظر

خوب میتونید بگید از کجا میشه چک کرد؟!

نظر

• از اینجا عزیزم:
                        https://selfsolve.apple.com/agreemen...mic.do?newid=y

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                          ممنون دوست عزیز
                          من سریال نامبرمو زدم ولی تاریخ اکتیو شدن رو نمیده!ولی تاریخ پوشش سرویس و تعمیر رو تا نوامبر سال دیگه زده!

نظر

• تاریخ اکتیو شدن نمیده این همون کلک مرغابیه خودمونه
                            از روزی که دستگاه اکتیو شه گارانتی شروع میشه اونجا پایان گارانتی رو زده یک سال برگردی عقب میشه روزی که دستگاه اکتیو شده..

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                              تاریخ اکتیو شدن نمیده این همون کلک مرغابیه خودمونه
                              از روزی که دستگاه اکتیو شه گارانتی شروع میشه اونجا پایان گارانتی رو زده یک سال برگردی عقب میشه روزی که دستگاه اکتیو شده..
                              ممنون!
                              پس من گوشیم یک هفته قبل از خرید توسط اینجانب اکتیو شده!علتشو شما چی میدونید؟!گوشی رو جلوی من بازش کردن!امیدوارم ریفربیش یا برگشتی و استفاده شده نباشه!چون من گوشیو گرفتم تاریخش و Region Format واسه هلند بود!

نظر

• نوشته اصلی توسط Saeid3GS نمایش پست ها
                                ممنون!
                                پس من گوشیم یک هفته قبل از خرید توسط اینجانب اکتیو شده!علتشو شما چی میدونید؟!گوشی رو جلوی من بازش کردن!امیدوارم ریفربیش یا برگشتی و استفاده شده نباشه!چون من گوشیو گرفتم تاریخش و Region Format واسه هلند بود!
                                ممكنه براي انلاك كردن باشه!
                                ممكنه براي تعويض لوازم جانبي با مدل اصل باشه!!!(براي مثال earpods ها كه خودم ديدم،طرف داشت با يه فيك عوض ميكرد!!!!!!!!!!)
                                ممكنه...

نظر

صبر کنید ..
                                X