اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط smart_ir نمایش پست ها
    آخه میدونید آیفون بعدی تا معرفی شه و به ایران برسه و قیمتش هم به یه بالانس برسه یکم طول میکشه. والا نمیدونم گفتم سکه بگیرم با این پول .. واسه همینه دارم میپرسم
    دوست عزیز برای خرید محصولات اپل (مخصوصا آیفون 5) صبر کردن جایز نیست، اگر می خواهید از داخل ایران آیفون بگیرید صبر کردنتون بی نتیجه است، چون با متعادل شدن قیمت (آیفون 5s) همین زمانی که الان دارید، برای آیفون 6 هم خواهید داشت.
    آگر هدف شما لذت بردن، عجله کنید برای خرید اگر هم کار کردن با پولتون سکه هم خوبه، فکر کنم قیمت سکه بالاتر از این هم بره.

نظر

• سلام یکی از رفیقام داره یه 5 64 بدون هنذفری آنلاک میفروشه 2500 بخرم؟یه ماه کار کرده
      دوست نزدیکم هست از گوشی مطمئن هستم یک ماه پیش از کانادا براش فرستادن
      خیلی خیلی فوریه اگر میشه سریع جواب بدین
      قیمت خوبه؟یا مناسبه؟یا خیلی عالیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط actros 1843 نمایش پست ها
        سلام یکی از رفیقام داره یه 5 64 بدون هنذفری آنلاک میفروشه 2500 بخرم؟یه ماه کار کرده
        قیمت بالاست،حداقل ۱۵۰ ازش کم کن تا به صرفه بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط enrick نمایش پست ها
          قیمت بالاست،حداقل ۱۵۰ ازش کم کن تا به صرفه بشه.
          داداش مطمئنی؟!!
          نوش الان 3200!

نظر

داداش مطمئنی؟!!
            نوش الان 3200!
            اگر تمیزه، قیمت خیلی خوبی داره بهت میده.

نظر

• یه سوال. خدا وکیلی آیفون خریدنش تو ایران می ارزه؟؟ از نظر پولی نمیگم ها. کلا از نظر کاربردی. منظورم اینه آدم اذیت نمیشه؟؟ بخاطر محدودیت هایی که داره. این آمریکایی ها واقعا بلوتوث ندارن؟؟ پس چرا رو گوشی قرار میدن؟ من هرچی تو بازار میرم میگردم گوشی خوب زیاده. اما لا مصب تا یه آیفون می بینم دست یکی. روح و روانمو با خودش می بره. مطمئنم اگه حتی برم بهترین و گرون ترین گوشی هم بخر. باز هم چشمم دنباله آیفونه. نگید خب تو که اینقدر دوست داری برو بخر. من پولدار نیستم. اما خدایی پولم به 16 گیگش می رسه. به نظر خودم حداقل 32 باید بخری. اما خب خیلی گرونه. پایین هم نمیاد. بعد من از هر فروشگاهی بخرم موردی نداره؟ این قضیه پارت نامبر چیه؟ یا مثلا a1428 که میگن چیه؟ امکان داره آدم وقتی میخره گوشی مشکل داشته باشه؟ خیلی خوش شانس نیستم. بخاطر این میگم. خلاصه کنم. آیا بعد از جیلبریک محدودیت های این سیستم عامل برطرف میشه؟ یا نه. اگه آپدیتی بیاد مثلا ios 7 بیاد. میشه آپدیت کرد؟؟ از تظر خوندن کتاب و ایبوک 4 اینچ خوبه؟ کاش آیفون هم تست داشت. مثل بعضی گوشی ها که میری تو علا الدین هست. جایی هست من بتونم یکم با این آیفون کار کنم؟؟ از دوستان شما که دلیوری نداره پیامک میدین از کجا می فهمین رسیده؟ این نکته اذیت نمی کنه؟؟؟ واقعا نرم افزار ها و بازی های آیفون چقدر از آندروید بهترن؟ بدون تعصب بگید. خواهش می کنم. بخدا دارم دیوانه میشم هر روز کارم شده تو بازار گشتن. اما نمی تونم تصمیم بگیرم. بی نهایت آیفون دوست دارم. اما همش این محدویت هاش میاد جلو چشام. نظرم عوض میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
                یه سوال. خدا وکیلی آیفون خریدنش تو ایران می ارزه؟؟ از نظر پولی نمیگم ها. کلا از نظر کاربردی. منظورم اینه آدم اذیت نمیشه؟؟ بخاطر محدودیت هایی که داره. این آمریکایی ها واقعا بلوتوث ندارن؟؟ پس چرا رو گوشی قرار میدن؟ من هرچی تو بازار میرم میگردم گوشی خوب زیاده. اما لا مصب تا یه آیفون می بینم دست یکی. روح و روانمو با خودش می بره. مطمئنم اگه حتی برم بهترین و گرون ترین گوشی هم بخر. باز هم چشمم دنباله آیفونه. نگید خب تو که اینقدر دوست داری برو بخر. من پولدار نیستم. اما خدایی پولم به 16 گیگش می رسه. به نظر خودم حداقل 32 باید بخری. اما خب خیلی گرونه. پایین هم نمیاد. بعد من از هر فروشگاهی بخرم موردی نداره؟ این قضیه پارت نامبر چیه؟ یا مثلا a1428 که میگن چیه؟ امکان داره آدم وقتی میخره گوشی مشکل داشته باشه؟ خیلی خوش شانس نیستم. بخاطر این میگم. خلاصه کنم. آیا بعد از جیلبریک محدودیت های این سیستم عامل برطرف میشه؟ یا نه. اگه آپدیتی بیاد مثلا ios 7 بیاد. میشه آپدیت کرد؟؟ از تظر خوندن کتاب و ایبوک 4 اینچ خوبه؟ کاش آیفون هم تست داشت. مثل بعضی گوشی ها که میری تو علا الدین هست. جایی هست من بتونم یکم با این آیفون کار کنم؟؟ از دوستان شما که دلیوری نداره پیامک میدین از کجا می فهمین رسیده؟ این نکته اذیت نمی کنه؟؟؟ واقعا نرم افزار ها و بازی های آیفون چقدر از آندروید بهترن؟ بدون تعصب بگید. خواهش می کنم. بخدا دارم دیوانه میشم هر روز کارم شده تو بازار گشتن. اما نمی تونم تصمیم بگیرم. بی نهایت آیفون دوست دارم. اما همش این محدویت هاش میاد جلو چشام. نظرم عوض میشه.
                مهمترین نکته برای خرید آیفون و دیگر محصولات اپل کیفیت ساخت و سیستم عامل این شرکت. بیش از این چیزی که شما هزینه میکنید کاربرد داره. قضیه بلوتوث برای دیوایس های آیفون و آیپاد و آیپد فقط قانون کپی رایت. قرار دادنش هم برای کانکت شدن بادیوایس های دیگه و ... (شیر کردن اینترنت، گیم و ...). برای حجم هم من خودم ترجیح میدم 16 گیگ باشه، چون نه بازی سنگین نصب می کنم و نه اهل فیلم برداری و ... هستم. اگر حجم اطلاعات موزیک و ویدئو بیش از 16 گیگ هست 32 اگر هم نصف این 16 گیگ بگیرید، چون برای بازی ها می تونید به نوبت نصب کنید و بازی کنید. سعی کنید گوشی آنلاک فکتوری بگیرید (ترجیحا پارت نامبر آمریکا LL/A). بعد از جلبریک تمامی محدودیت های iOS بر طرف میشه و مشکلی نخواهید داشت. بله بعد از آمدن iOS 7 و هر iOS بعد آن می تونید به راحتی آپدیت کنید. من خودم برای خوندن کتاب روی آیفون مشکلی ندارم و شخصا راحترم تا آیپد. اپلیکیشن های روی آیفون خیلی بهتر از اندروید (واقعا قابل مقایسه نیست) برای مطمعن شدن می تونید سری نرم افزار های گوگل و برای هر دو سیستم عامل (iOS و اندروید) مقایسه کنید.
                ویرایش توسط Sinaonee : https://i-phone.ir/forums/member/7859-sinaonee در ساعت 09-04-2013, 06:49 PM

نظر

• ممنونم که صبورید. ممنون. میتونم سوال کنم واقعا این قضیه واقعیت داره که گوشی های آیفون موجود در بازار لاک هستن و قانونی آنلاک شده اند؟؟؟؟ من اطلاعاتم خیلی کمه. می فهمید که مبتدی هستم. حتی نمیدونم چرا اینقدر مهمه که گوشی پارت نامبر آمریکا باشه. اصلا این پارت نامبر چی هست؟ مگه به جز آمریکا جاهای دیگه هم داره؟ اگه مال آمریکا نباشه فرق میکنه؟ من بخوام یه گوشی آنلاک واقعی 32 گیگ بخرم. از کجا باید بخرم؟ اینطوری فکر کنم بدم از دبی برام بیارن خیلی بهتره ؟نه؟ ایرانی ها مثل اینکه یه روده صاف تو شکم ندارن. موندم چرا فقط آیفون اینطوریه؟؟ اینهمه پیچیده است. پرات نامبر؟؟ccid؟ انلاک؟ نمیدونم از این جور چیزا. آدم می ترسه بخره.نکنه بهش بندازن.ببخشید اگه میتونید راهنمایی کنید.حتی اگه فروشگاهی یا جایی هست تو ایران که جوابشو پس داده و قبولش دارید برام پیام خصوصی کنید که تبلیغ هم نشه. راستی اینم شنیدم :: شایعاتی در خصوص رنگ صفحه و مشکل ارسال و دریافت پیام کوتاه و سیگنال وای فای و.....

واقعا این شایعات درستن؟؟ یا برای خراب کردن شرکت معظم اپل تو بازار پخش شدن؟؟؟

راستی نگفتین در مورد دلیوری SMS چه باید کرد؟؟؟ اگه گوشی جیلبریک نشه میشه روش نرم افزار نصب کرد؟ مثلا نرم افزارهای بانک های داخلی مثل بانک ملت.
                  باز هم ممنون.
                  ویرایش توسط ronin2607 : https://i-phone.ir/forums/member/119178-ronin2607 در ساعت 09-04-2013, 10:36 PM

نظر

سلام یکی از رفیقام داره یه 5 64 بدون هنذفری آنلاک میفروشه 2500 بخرم؟یه ماه کار کرده
                    اگر از گوشی مطمئن هستید قیمتش خیلی خوبه

نظر

ممنونم که صبورید. ممنون. میتونم سوال کنم واقعا این قضیه واقعیت داره که گوشی های آیفون موجود در بازار لاک هستن و قانونی آنلاک شده اند؟؟؟؟ من اطلاعاتم خیلی کمه. می فهمید که مبتدی هستم. حتی نمیدونم چرا اینقدر مهمه که گوشی پارت نامبر آمریکا باشه. اصلا این پارت نامبر چی هست؟ مگه به جز آمریکا جاهای دیگه هم داره؟ اگه مال آمریکا نباشه فرق میکنه؟ من بخوام یه گوشی آنلاک واقعی 32 گیگ بخرم. از کجا باید بخرم؟ اینطوری فکر کنم بدم از دبی برام بیارن خیلی بهتره ؟نه؟ ایرانی ها مثل اینکه یه روده صاف تو شکم ندارن. موندم چرا فقط آیفون اینطوریه؟؟ اینهمه پیچیده است. پرات نامبر؟؟ccid؟ انلاک؟ نمیدونم از این جور چیزا. آدم می ترسه بخره.نکنه بهش بندازن.ببخشید اگه میتونید راهنمایی کنید.حتی اگه فروشگاهی یا جایی هست تو ایران که جوابشو پس داده و قبولش دارید برام پیام خصوصی کنید که تبلیغ هم نشه. راستی اینم شنیدم :: شایعاتی در خصوص رنگ صفحه و مشکل ارسال و دریافت پیام کوتاه و سیگنال وای فای و.....

واقعا این شایعات درستن؟؟ یا برای خراب کردن شرکت معظم اپل تو بازار پخش شدن؟؟؟ باز هم ممنون.
                      اگر میخواهید اطلاعات کسب کنید در مبحث سوالات قبل از خرید مراجعه کنید مثلا اگر میخواهید ببینید گوشی اکتیو شده یا نه http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html مراجعه کنید
                      ویرایش توسط arad olfati : https://i-phone.ir/forums/member/108719-arad-olfati در ساعت 09-04-2013, 10:39 PM

نظر

ممنونم که صبورید. ممنون. میتونم سوال کنم واقعا این قضیه واقعیت داره که گوشی های آیفون موجود در بازار لاک هستن و قانونی آنلاک شده اند؟؟؟؟ من اطلاعاتم خیلی کمه. می فهمید که مبتدی هستم. حتی نمیدونم چرا اینقدر مهمه که گوشی پارت نامبر آمریکا باشه. اصلا این پارت نامبر چی هست؟ مگه به جز آمریکا جاهای دیگه هم داره؟ اگه مال آمریکا نباشه فرق میکنه؟ من بخوام یه گوشی آنلاک واقعی 32 گیگ بخرم. از کجا باید بخرم؟ اینطوری فکر کنم بدم از دبی برام بیارن خیلی بهتره ؟نه؟ ایرانی ها مثل اینکه یه روده صاف تو شکم ندارن. موندم چرا فقط آیفون اینطوریه؟؟ اینهمه پیچیده است. پرات نامبر؟؟ccid؟ انلاک؟ نمیدونم از این جور چیزا. آدم می ترسه بخره.نکنه بهش بندازن.ببخشید اگه میتونید راهنمایی کنید.حتی اگه فروشگاهی یا جایی هست تو ایران که جوابشو پس داده و قبولش دارید برام پیام خصوصی کنید که تبلیغ هم نشه. راستی اینم شنیدم :: شایعاتی در خصوص رنگ صفحه و مشکل ارسال و دریافت پیام کوتاه و سیگنال وای فای و.....

واقعا این شایعات درستن؟؟ یا برای خراب کردن شرکت معظم اپل تو بازار پخش شدن؟؟؟

راستی نگفتین در مورد دلیوری sms چه باید کرد؟؟؟ اگه گوشی جیلبریک نشه میشه روش نرم افزار نصب کرد؟ مثلا نرم افزارهای بانک های داخلی مثل بانک ملت.
                        باز هم ممنون.
                        هم لاک هستند و آنلاک شده اند و هم آنلاک خود کارخونه، که ترجیحا مدل آنلاک خود کارخونه خریداری کنید. پارت نامبر ها هیچ فرقی باهم ندارند تنها فرق برای پارت نامبر امارات که فیس تایم نداره. پایتخت میتونید فروشگاه خوب پیدا کنید. در مورد شایعاتی که گفتید تنها موردی که خودم مشاهده کردم رنگ صفحه نمایش بوده و لقی باطری (که در مدل مشکی بیشتر بوده) که موقع خرید دقت کنید. دلیوری آیفون با جلبریک بر طرف میشه. بله بدون جلبریک می تونید نرم افزار نصب کنید (خرید مستقیم، روش ثبت اکانت دلوپر و روش 25pp).

نظر

• سلام
                          امشب يك آيفون ٥ سفيد به مدل MD635LL/A و سريال DNPK2CRXDTTP به عنوان آنلاك خريدم.ميخواستم بدونم اين گوشي واقعا آنلا ك هست يا....

مرسي

Mehrdad Sh.

نظر

• نوشته اصلی توسط Tiranda نمایش پست ها
                            سلام
                            امشب يك آيفون ٥ سفيد به مدل MD635LL/A و سريال DNPK2CRXDTTP به عنوان آنلاك خريدم.ميخواستم بدونم اين گوشي واقعا آنلا ك هست يا....

مرسي

Mehrdad Sh.
                            سلام ....
                            از طریق اپراتور انلاک میشه .
                            فرقی با انلاک فکتوری با پارت نامبر های دیگه نداره .
                            خیال شما راحت باشه .
                            مبارک باشه

نظر

• تو سایت Klantenservice: Serienummers
                              وقتی سریال نامبر دستگاه رو میزنم چرا پارت نامبر رو با پارت نامبر روی جعبه فرق میکنه؟
                              پارت نامبر جعبه MD296LL/A اینه اما مال سایته یه چیز دیگه میزنه

نظر

• نوشته اصلی توسط gandolf05 نمایش پست ها
                                تو سایت Klantenservice: Serienummers
                                وقتی سریال نامبر دستگاه رو میزنم چرا پارت نامبر رو با پارت نامبر روی جعبه فرق میکنه؟
                                پارت نامبر جعبه MD296LL/A اینه اما مال سایته یه چیز دیگه میزنه
                                منتظر نظر دوستان هستیم

نظر

صبر کنید ..
                                X