اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
    قيمتشون يكيه؟؟؟! ايفون پايين ترين قيمتش 199 دلاره ايپد پايين ترين قيمتش 499 دلاره
    منظورشون آیفون آنلاک بوده نه لاک. قیمت هم داخل بازار ایران یکیه نه آمریکا.

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
      سوالتون خیلی سلیقه ایه، به نظر من اگر مک بوک دارید آیفون بگیرید، اگر هم که ندارید آیپد بگیرید.
      راستش من مک بوک ندارم . راست میگید چون واقعا سلیقه ای هست . من خودم حس میکنم ایفون چون کوچیکتره سیمکارت میخوره بیشتر کارای ایپد رو هم انجام میده دوربینش هم بالا تره تازه تو جیب هم جا میشه )*
      بازم مرسی . دعا کنید هرچی زودتر بخرم با اینکه ترس دارم نخرم فردا 5s بیاد پشیمون شم و گوشیم قیمتش بیاد پایین

نظر

• نوشته اصلی توسط m_sharajabian نمایش پست ها
        راستش من مک بوک ندارم . راست میگید چون واقعا سلیقه ای هست . من خودم حس میکنم ایفون چون کوچیکتره سیمکارت میخوره بیشتر کارای ایپد رو هم انجام میده دوربینش هم بالا تره تازه تو جیب هم جا میشه )*
        بازم مرسی . دعا کنید هرچی زودتر بخرم با اینکه ترس دارم نخرم فردا 5s بیاد پشیمون شم و گوشیم قیمتش بیاد پایین
        به فکر تغییر قیمت هم نباشید هر چه زودتر بخرید و لذت ببرید.
        فقط در موقع خرید دقت کنید که آیفونی بدون عیب خریداری کنید.

نظر

• سلام
          من يك آيفون مشكي به صورت هديه دريافت كردم در حالي كه سفيدش مد نظرم بود.آيفون هنوز آكبند هست و از دوبي خريداري شده.
          چه راههايي پيش پاي من براي تعويضش هست؟

مرسي

Mehrdad Sh.

نظر

• نوشته اصلی توسط pm!!d نمایش پست ها
            با عرض سلام و خسته نباشید
            شاید سوالاتم تکراری باشه به بزرگی خودتون ببخشید
            میخواهم از انگلیس ایفون 5 بخرم لاک at&t هستش از نمایندگی

1- با گیو سیم انلاک میشه بدونه درد سر؟
            2- ایا میشه گوشی رو انلاک فاکتوری کرد یجایی نوشته بود از طریق شماره سریال ولی مبالغ 95000 تا 400000 نوشته بودن؟ میانگین هزینش چنده؟
            3- اگر از طریق شماره سریال انلاک کنم دایمی هستش یا 2 ساله؟
            4- لاک رو 700 هزار میشه خرید از نمایندگی با انلاکش 1200000 حدودا ولی خود اپل انلاکشو گذاشته 2500000 جریانش چطوری با این حساب لاکش بصرفه تره ؟
            ببخشید زیاد بود
            پیشاپیش ممنونم.
            از دوستان کسی نبود راهنمایی کنه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Tiranda نمایش پست ها
              سلام
              من يك آيفون مشكي به صورت هديه دريافت كردم در حالي كه سفيدش مد نظرم بود.آيفون هنوز آكبند هست و از دوبي خريداري شده.

مرسي

Mehrdad Sh.
              ميتوني ببريد مغازه دار بامقداري هزينه سفيد بگيريد
              توانجمن تبليغ فروش رو بزنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط Tiranda نمایش پست ها
                سلام

مرسي

Mehrdad Sh.
                پيشنهاد من اينه كه اگه دوستي داريد كه بهش به قيمت نو بفروشيد و بدون صرف هزينه سفيد بخريد اما اگه نداريد پيشنهادم اينه كه همينو نگهش دارين چون آيفوناي توي ايران اكثرشون لاك و غير آكبندن به نظرم به ضررش نمي ارزه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط pm!!d نمایش پست ها
                از دوستان کسی نبود راهنمایی کنه؟؟
                پيشنهادم اينه كه به هيچ وجه ممكن گوشي لاك نخريد!

نظر

• سلام دوستان میخوام یه ایفون ۵ برا کسی بگیرم
                  الان هم هنوز مساله لاکهایی که انلاک کردن به مردم میندازن وجود داره؟
                  چه سریالی تو بازار موجوده که مطمئن باشم انلاک فکتوری هست؟

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 6.1.2)

نظر

• سلام من به فامیلمون گفتم که کالیفرنیا هست گفت اخر های خرداد میاد ایران *
                    حالا یه سوال دیگه دارم از دوستان متخصص و با تجربه به نظرتون دیوانگی نیست من خرداد 5 بخرم با این اخبارایی که 5س توی خرداد و این موقع ها میاد ؟؟؟ مرسی اگه راهنماییم کنید .

نظر

سلام من به فامیلمون گفتم که کالیفرنیا هست گفت اخر های خرداد میاد ایران *
                      حالا یه سوال دیگه دارم از دوستان متخصص و با تجربه به نظرتون دیوانگی نیست من خرداد 5 بخرم با این اخبارایی که 5س توی خرداد و این موقع ها میاد ؟؟؟ مرسی اگه راهنماییم کنید .
                      این یک شایعه است و اصلا موثق نیست ولی من اگه جای شما بودم نمیگرفتم به هر حال اگه خرداد نیاد آخر تابستون که دیگه میاد! به نظر صبر کنید چون از اونجام میخواید بگیرید تفاوت قیمت نداره .

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
                        این یک شایعه است و اصلا موثق نیست ولی من اگه جای شما بودم نمیگرفتم به هر حال اگه خرداد نیاد آخر تابستون که دیگه میاد! به نظر صبر کنید چون از اونجام میخواید بگیرید تفاوت قیمت نداره .
                        مطمعنید که قیمتش فرق داره ؟؟؟؟* اخه خود امریکا به حساب میاد باید 465 دلار باشه عین توی سایت خودش

نظر

مطمعنید که قیمتش فرق داره ؟؟؟؟* اخه خود امریکا به حساب میاد باید 465 دلار باشه عین توی سایت خودش
                          خوب منم گفتم تفاوت نداره دیگه

نظر

• سلام دوستان عزیز من میخوام یه گوشی آیفون 5 بگیرم در موردشم چیزه زیادی نمیدونم راستش از اندروید کوچ دارم میکنم به ای او اس .یه دست دوم دیدم قیمتشی خوبه با کد md297dn آلمان و جیلبرگ شده .گارانتی هم نداره.چه چیزهایی رو باید موقع چک کردن و یا احیانا تستش امتحان کنم؟کد خاصی واسه تست صفحه سنسورها یا.....وجود داره؟؟ خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید .عید شما هم مبارک باشه دوستان گلم

نظر

• نوشته اصلی توسط nima_362003 نمایش پست ها
                              سلام دوستان عزیز من میخوام یه گوشی آیفون 5 بگیرم در موردشم چیزه زیادی نمیدونم راستش از اندروید کوچ دارم میکنم به ای او اس .یه دست دوم دیدم قیمتشی خوبه با کد md297dn آلمان و جیلبرگ شده .گارانتی هم نداره.چه چیزهایی رو باید موقع چک کردن و یا احیانا تستش امتحان کنم؟کد خاصی واسه تست صفحه سنسورها یا.....وجود داره؟؟ خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید .عید شما هم مبارک باشه دوستان گلم
                              سلام ...
                              عید شما هم مبارک باشه ......
                              یه رستور انجام بده بعد سیم رو بنداز داخلش اگه انتن داد که انلاک اگه نه لاک ........
                              تست صدا و دوربین هم انجام بده دیگه تموم ....
                              پیشاپیش مبارک باشه .

نظر

• با سلام و عرض تبریک به مناسبت سال جدید به تمام اعضای محترم و مدیران. دوستان عزیز بنده مدتیه قصد دارم گوشیمو که یه نوکیا قدیمیه تاچ (X6) هست تعویض کنم. از آنجایی که قیمت گوشی های خوب معمولا حدود 2، 2/5 میلیون تومانه. و این مقدار هزینه می طلبه که اطلاعات آدم بسیار کامل باشه تا بعدا از خریدش پشیمون نشه. نظر خودم روی آیفون.اما خدایی هیچی از این محصول بی نظیر نمیدونم. منظورم اینه یه چیزهایی میدونم اما خب خیلی اما و اگر داره. خواستم بزرگی کنید و با مقداری صبر و حوسله چند تا از ابهامات بنده حقیر جواب کامل بدید که هم خیالم راحت شه و هم شاید برای دیگر دوستان هم این موضوع جای سوال باشه آنها هم به جواب خودشون برسن.
                                1. اولا به نظر شما Iphone 5 بگیرم یا 4s؟ از نظر جا افتاده بودن و مشکلات نرم افزاری یا احتمالا سخت افزاری میپرسم.
                                2. واقعا بلوتوث آیفون بدون جیلبریک کردن امکان برقراری ارتباط با دستگاه ها و گوشی های دیگه نداره؟؟ مثلا نرم افزاری حتی پولی؟
                                3. امکان دلیوری در IOS 6 برای آیفون 5 و 4s وجود داره؟ یا هنوز این مورد برطرف نشده؟
                                4. وضعیت باتری و داغ کردن دستگاه چطوره؟ هنگام انجام بازی های سنگین آیا داغ میکنه؟
                                5. از نظر شخصی سازی صفحه نمایش تا چه حد دست آدم بازه؟؟ اصلا میشه شخصی سازی کرد مثلا یه صفحه خالی از آیکون داشت که فقط یه منظره وجود داشته باشه و آیکونها صفحه دوم باشند؟
                                6. اگر بعد از 2 یا 3 سال استفاده باتری خراب بشه آیا جایی هست که بشه با اعتماد کامل از کیفیت باتری گوشیو به آنها داد که باتریو تعویض یا تعمیر کنند؟
                                7.آیا این واقعیت داره که با جیلبریک کردن گوشی ممکنه هنگ کنه یا مشکلاتی براش پش بیاد؟ دوستانی که اینکارو کردن آیا مشکل حادی داشتن که از انجام این کار پشیمون شده باشند؟
                                8. آیا نرم افزار Auto Cad روی این گوشی نصب میشه؟
                                9. سیم کارت اپراتورهای داخلی با این گوشی مشکلی ندارند؟
                                سوال آخر اینکه به نظر دوستان این گوشی قیمتش کی ممکنه یه مقدار پایین بیاد؟حداقل به حدود 2 میلیون تومان برسه.

با تشکر. ببخشید سوالام زیاده. شرمنده. روز خوش.

نظر

صبر کنید ..
                                X