اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
    با سلام و عرض تبریک به مناسبت سال جدید به تمام اعضای محترم و مدیران. دوستان عزیز بنده مدتیه قصد دارم گوشیمو که یه نوکیا قدیمیه تاچ (X6) هست تعویض کنم. از آنجایی که قیمت گوشی های خوب معمولا حدود 2، 2/5 میلیون تومانه. و این مقدار هزینه می طلبه که اطلاعات آدم بسیار کامل باشه تا بعدا از خریدش پشیمون نشه. نظر خودم روی آیفون.اما خدایی هیچی از این محصول بی نظیر نمیدونم. منظورم اینه یه چیزهایی میدونم اما خب خیلی اما و اگر داره. خواستم بزرگی کنید و با مقداری صبر و حوسله چند تا از ابهامات بنده حقیر جواب کامل بدید که هم خیالم راحت شه و هم شاید برای دیگر دوستان هم این موضوع جای سوال باشه آنها هم به جواب خودشون برسن.
    1. اولا به نظر شما Iphone 5 بگیرم یا 4s؟ از نظر جا افتاده بودن و مشکلات نرم افزاری یا احتمالا سخت افزاری میپرسم.
    2. واقعا بلوتوث آیفون بدون جیلبریک کردن امکان برقراری ارتباط با دستگاه ها و گوشی های دیگه نداره؟؟ مثلا نرم افزاری حتی پولی؟
    3. امکان دلیوری در IOS 6 برای آیفون 5 و 4s وجود داره؟ یا هنوز این مورد برطرف نشده؟
    4. وضعیت باتری و داغ کردن دستگاه چطوره؟ هنگام انجام بازی های سنگین آیا داغ میکنه؟
    5. از نظر شخصی سازی صفحه نمایش تا چه حد دست آدم بازه؟؟ اصلا میشه شخصی سازی کرد مثلا یه صفحه خالی از آیکون داشت که فقط یه منظره وجود داشته باشه و آیکونها صفحه دوم باشند؟
    6. اگر بعد از 2 یا 3 سال استفاده باتری خراب بشه آیا جایی هست که بشه با اعتماد کامل از کیفیت باتری گوشیو به آنها داد که باتریو تعویض یا تعمیر کنند؟
    7.آیا این واقعیت داره که با جیلبریک کردن گوشی ممکنه هنگ کنه یا مشکلاتی براش پش بیاد؟ دوستانی که اینکارو کردن آیا مشکل حادی داشتن که از انجام این کار پشیمون شده باشند؟
    8. آیا نرم افزار Auto Cad روی این گوشی نصب میشه؟
    9. سیم کارت اپراتورهای داخلی با این گوشی مشکلی ندارند؟
    سوال آخر اینکه به نظر دوستان این گوشی قیمتش کی ممکنه یه مقدار پایین بیاد؟حداقل به حدود 2 میلیون تومان برسه.

با تشکر. ببخشید سوالام زیاده. شرمنده. روز خوش.
    ۱-به نظر من Iphone 5 بگیر! هم از لحاظ سرعتی خیلی قوی تره! هم وزنی هم بزرگی صفحه و...
    ۲-بله.کار نمیکنه!(با جیلبرک میشه)
    ۳-خیر
    ۴-همه دستگاه ها در کار های سنگین(بازی های سنگین و...)داغ میکنند!
    ۵-با جیلبرک امکانات بسیار زیادی اضافه میشود(امکانش هست که این امکانات رو نصب کنید!)
    ۶-بله،هم خوده اپل عوض میکنه(اگه به نمایندگی اصلی دسترسی داشه باشید{خارج از کشور} و هم دفتر سایت و...)
    ۷-ببینید خوده جیلبرک برای دستگاه مشکل ساز نیست(فقط کمی مصرف باتری بیشتر می شود و کمی کند تر)!نصب توییک هاست که ممکنه سازگار نباشند و مشکل ایجاد کنند!(نرم افزاری) که با ریستور،به حالت اولیه باز میگردد.
    ۸-مثله اینکه هست
    ۹-Iphone های آلاک هیچ مشکلی ندارند
    10-?

نظر

با سلام و عرض تبریک به مناسبت سال جدید به تمام اعضای محترم و مدیران. دوستان عزیز بنده مدتیه قصد دارم گوشیمو که یه نوکیا قدیمیه تاچ (X6) هست تعویض کنم. از آنجایی که قیمت گوشی های خوب معمولا حدود 2، 2/5 میلیون تومانه. و این مقدار هزینه می طلبه که اطلاعات آدم بسیار کامل باشه تا بعدا از خریدش پشیمون نشه. نظر خودم روی آیفون.اما خدایی هیچی از این محصول بی نظیر نمیدونم. منظورم اینه یه چیزهایی میدونم اما خب خیلی اما و اگر داره. خواستم بزرگی کنید و با مقداری صبر و حوسله چند تا از ابهامات بنده حقیر جواب کامل بدید که هم خیالم راحت شه و هم شاید برای دیگر دوستان هم این موضوع جای سوال باشه آنها هم به جواب خودشون برسن.
      1. اولا به نظر شما Iphone 5 بگیرم یا 4s؟ از نظر جا افتاده بودن و مشکلات نرم افزاری یا احتمالا سخت افزاری میپرسم.
      2. واقعا بلوتوث آیفون بدون جیلبریک کردن امکان برقراری ارتباط با دستگاه ها و گوشی های دیگه نداره؟؟ مثلا نرم افزاری حتی پولی؟
      3. امکان دلیوری در IOS 6 برای آیفون 5 و 4s وجود داره؟ یا هنوز این مورد برطرف نشده؟
      4. وضعیت باتری و داغ کردن دستگاه چطوره؟ هنگام انجام بازی های سنگین آیا داغ میکنه؟
      5. از نظر شخصی سازی صفحه نمایش تا چه حد دست آدم بازه؟؟ اصلا میشه شخصی سازی کرد مثلا یه صفحه خالی از آیکون داشت که فقط یه منظره وجود داشته باشه و آیکونها صفحه دوم باشند؟
      6. اگر بعد از 2 یا 3 سال استفاده باتری خراب بشه آیا جایی هست که بشه با اعتماد کامل از کیفیت باتری گوشیو به آنها داد که باتریو تعویض یا تعمیر کنند؟
      7.آیا این واقعیت داره که با جیلبریک کردن گوشی ممکنه هنگ کنه یا مشکلاتی براش پش بیاد؟ دوستانی که اینکارو کردن آیا مشکل حادی داشتن که از انجام این کار پشیمون شده باشند؟
      8. آیا نرم افزار Auto Cad روی این گوشی نصب میشه؟
      9. سیم کارت اپراتورهای داخلی با این گوشی مشکلی ندارند؟
      سوال آخر اینکه به نظر دوستان این گوشی قیمتش کی ممکنه یه مقدار پایین بیاد؟حداقل به حدود 2 میلیون تومان برسه.

با تشکر. ببخشید سوالام زیاده. شرمنده. روز خوش.

1. اولا به نظر شما Iphone 5 بگیرم یا 4s؟ از نظر جا افتاده بودن و مشکلات نرم افزاری یا احتمالا سخت افزاری میپرسم. از نظر نرم افزار برنامه نویس ها دارن نسخه های رزولیشن ایفون 5 را اماده می کنند ولی هنوز خیلی از برنامه ها تمام صفحه نیستند - ساپورت اپل مسلما برای اخرین دیواس ها بیشتر - سخت افرار از لحاظ فنی به نظر بنده پس رفت بود برای اپل تا پیشرفت مشکلات زیادی داره
      2. واقعا بلوتوث آیفون بدون جیلبریک کردن امکان برقراری ارتباط با دستگاه ها و گوشی های دیگه نداره؟؟ مثلا نرم افزاری حتی پولی؟ بله فقط با خود دیواس های شرکت امکان برقرای دیتا هست و با دیواس های دیگه مثل هندزفری فقط محدود به ارتباط صوتی
      3. امکان دلیوری در IOS 6 برای آیفون 5 و 4s وجود داره؟ یا هنوز این مورد برطرف نشده؟ هنوز خیر
      4. وضعیت باتری و داغ کردن دستگاه چطوره؟ هنگام انجام بازی های سنگین آیا داغ میکنه؟ طبیعی ولی کمتر از 4 اس و 4 شده
      5. از نظر شخصی سازی صفحه نمایش تا چه حد دست آدم بازه؟؟ اصلا میشه شخصی سازی کرد مثلا یه صفحه خالی از آیکون داشت که فقط یه منظره وجود داشته باشه و آیکونها صفحه دوم باشند؟ بدون جیلبریک خیلی محدودید
      6. اگر بعد از 2 یا 3 سال استفاده باتری خراب بشه آیا جایی هست که بشه با اعتماد کامل از کیفیت باتری گوشیو به آنها داد که باتریو تعویض یا تعمیر کنند؟ های کپی در ایران زیاد هست ولی اصلیخیر مگر در اپستور
      7.آیا این واقعیت داره که با جیلبریک کردن گوشی ممکنه هنگ کنه یا مشکلاتی براش پش بیاد؟ دوستانی که اینکارو کردن آیا مشکل حادی داشتن که از انجام این کار پشیمون شده باشند؟ خود جیلبریک خیر ولی برخی توییک های سیدیا باعث ایجاد اخلالل در اسپرینت بورد میشه و گوشی مدام به سیف مود میره یا ری استارت میشه
      8. آیا نرم افزار Auto Cad روی این گوشی نصب میشه؟ بله نسخه ای او اسش هست ولی خیلی حرفه ای نسیت بیشتر ویوره
      9. سیم کارت اپراتورهای داخلی با این گوشی مشکلی ندارند؟ خیر
      سوال آخر اینکه به نظر دوستان این گوشی قیمتش کی ممکنه یه مقدار پایین بیاد؟حداقل به حدود 2 میلیون تومان برسه. بدون شرح

نظر

• جا داره از دوستان عزیز خصوصا سیروس و سگا تشکر وِیژه ای کنم. که صبر و حوصله به خرج دادن و اینهمه سوال خوندن و جواب دادن. با تشکر. یک مورد دیگه هم به ذهنم رسید. صفحه نمایش آیفون از نظر عملکرد زیر نور آفتاب مستقیم چطوریه؟ مثلا گوشی من که نوکیا x6 است با هزار بدبختی و سایه انداختن میشه صفحه رو دید. فاجعه است. صد رحمت به گوشیهای سیاه و سفید قدیمی. اس 2 هم از دوستم گرفتم امتحان کردم. بد نبود اما باز هم به نظر من آدم چندان راحت نیست و یه مقدار اذیت میکنه. میخوام بدونم آیفون چطوریه؟؟ چون من کارم طوریه خیلی تو محیطهای سر باز و جلوی نور مستقیم خورشید قرار میگیرم. اینکه گوشیم براحتی و بدون انداختن سایه قابل خوندن و استفاده باشه خیلی برام مهمه. چون من آیفون ندیدم. اگه ممکنه دوستانی که اس 2 و آیفون داشتند یا دارن، بگن نسبت به اس 2 چطوریه؟ البته جسارت نباشه قصد من مقایسه این دو محصول نیست. همونطور که گفتم چون به آیفون دسترسی ندارم اما به اس 2 دسترسی دارم میخوام نسبی ببینم بهتره زیر نور آفتاب یا در یه حده یا بدتره؟ اگه بهتره چقدر بهتره؟ مرسی.
        ویرایش توسط ronin2607 : https://i-phone.ir/forums/member/119178-ronin2607 در ساعت 31-03-2013, 11:53 PM

نظر

جا داره از دوستان عزیز خصوصا سیروس و سگا تشکر وِیژه ای کنم. که صبر و حوصله به خرج دادن و اینهمه سوال خوندن و جواب دادن. با تشکر. یک مورد دیگه هم به ذهنم رسید. صفحه نمایش آیفون از نظر عملکرد زیر نور آفتاب مستقیم چطوریه؟ مثلا گوشی من که نوکیا x6 است با هزار بدبختی و سایه انداختن میشه صفحه رو دید. فاجعه است. صد رحمت به گوشیهای سیاه و سفید قدیمی. اس 2 هم از دوستم گرفتم امتحان کردم. بد نبود اما باز هم به نظر من آدم چندان راحت نیست و یه مقدار اذیت میکنه. میخوام بدونم آیفون چطوریه؟؟ چون من کارم طوریه خیلی تو محیطهای سر باز و جلوی نور مستقیم خورشید قرار میگیرم. اینکه گوشیم براحتی و بدون انداختن سایه قابل خوندن و استفاده باشه خیلی برام مهمه. چون من آیفون ندیدم. اگه ممکنه دوستانی که اس 2 و آیفون داشتند یا دارن، بگن نسبت به اس 2 چطوریه؟ البته جسارت نباشه قصد من مقایسه این دو محصول نیست. همونطور که گفتم چون به آیفون دسترسی ندارم اما به اس 2 دسترسی دارم میخوام نسبی ببینم بهتره زیر نور آفتاب یا در یه حده یا بدتره؟ اگه بهتره چقدر بهتره؟ مرسی.
          اين رو چون كه خودم تجربه كردم ميتونم بگم خيلي عاليه به نظرم از ٤ خيلي بهتر شده!

نظر

• سلام دوستان سال نو مبارک. می خواستن واسه تولدم یه گوشی بگیرن گفتم بپرسم نظرتون چیه. 5 بگیریم یا 4s یا صبر کنم آیفون بعدی بیاد. با توجه به اینکه ایفون 5 داداشم دچار یه مشکل شده و تنها راه حل هم تعویض اون هست و گویا نقص های زیادی هم داره (فقط شنیدم ولی میگن 4s اینطوری نیست) و با توجه به نوسانات قیمت ارز و ... می خواستم بدونم پیشنهادتون چیه. در مورد گلکسی هم نظرتون رو بگید. سپاس فراوان

نظر

• نوشته اصلی توسط Smart_ir نمایش پست ها
              سلام دوستان سال نو مبارک. می خواستن واسه تولدم یه گوشی بگیرن گفتم بپرسم نظرتون چیه. 5 بگیریم یا 4s یا صبر کنم آیفون بعدی بیاد. با توجه به اینکه ایفون 5 داداشم دچار یه مشکل شده و تنها راه حل هم تعویض اون هست و گویا نقص های زیادی هم داره (فقط شنیدم ولی میگن 4s اینطوری نیست) و با توجه به نوسانات قیمت ارز و ... می خواستم بدونم پیشنهادتون چیه. در مورد گلکسی هم نظرتون رو بگید. سپاس فراوان
              iPhone5 هيچ گونه مشكلي ندارد حد اقلش تا الان كه ما داشتيم نداشته و 10000% هم از 4s بهتره شكي توش نيست!
              درباره سامسونگم كه من اگه مجانيم بهم بدن نمي گيرم!!ديگه بستگي به سليقه خودتون داره

نظر

• 5 بگیر عالیه مشکلی هم نداشته برای من . 4s های الان هم اکثرا ریفرش هستن بدرد نمیخورن

نظر

سلام دوستان سال نو مبارک. می خواستن واسه تولدم یه گوشی بگیرن گفتم بپرسم نظرتون چیه. 5 بگیریم یا 4s یا صبر کنم آیفون بعدی بیاد. با توجه به اینکه ایفون 5 داداشم دچار یه مشکل شده و تنها راه حل هم تعویض اون هست و گویا نقص های زیادی هم داره (فقط شنیدم ولی میگن 4s اینطوری نیست) و با توجه به نوسانات قیمت ارز و ... می خواستم بدونم پیشنهادتون چیه. در مورد گلکسی هم نظرتون رو بگید. سپاس فراوان
                  شما اول بگید ios میخواهید یا android!؟
                  به نظر من که جفتشون رو تجربه کردم،من به شخصه با ios راحت ترم!
                  ولی نمیگم اندروید هم بده و...!
                  بین ۵ و ۴س هم بی شک ۵ بگیر!
                  بسیار بهتر هست!
                  سرعت
                  وزن
                  اندازه
                  دوربین
                  و....

نظر

• خیلی ممنون بابت پاسخ هایتان. نظرتون چیه که صبر کنم ایفون بعدی بیاد؟ 1-آیا محصولی انقلابی خواهد بود و ارزش صبر کردن و هزینه بیشترو داره یا اینکه نه؟ 2- در مورد آیفون 4s هم که مثلما 5 بهتره ولی پرسیدم ازونجایی که قیمتش کمتره و استفاده من هم محدود به کارای معمولی مثل وبگردی و اهنگ گوش دادن و جی پی اس و نهایتن چند اپلیکیشن کاربردیه. 3- در مورد معایب 5 هم لطفا توضیح بدین میگن که ایفون های مشکی خش می افتن . در ضمن داداش من هم تا 3 ماهه اولی که گوشی رو خریده بود میگفت عالیه و ... ولی بعد یه مدت دچار مشکلی سخت افزاری شده و هیچ جایی نتونستن تعمیرش کنن و با توجه به سریالش و ... فقط توی کشور های خاصی قابل تعویضه یعنی حتی در دوبی نهم نه. خیلی زور داره که گوشی به این گرونی بی استفاده شده حداقل تا تعویضش. سپاس از راهنماییتان
                    ویرایش توسط Smart_ir : https://i-phone.ir/forums/member/24941-smart_ir در ساعت 03-04-2013, 10:58 PM

نظر

خیلی ممنون بابت پاسخ هایتان. نظرتون چیه که صبر کنم ایفون بعدی بیاد؟ 1-آیا محصولی انقلابی خواهد بود و ارزش صبر کردن و هزینه بیشترو داره یا اینکه نه؟ 2- در مورد آیفون 4s هم که مثلما 5 بهتره ولی پرسیدم ازونجایی که قیمتش کمتره و استفاده من هم محدود به کارای معمولی مثل وبگردی و اهنگ گوش دادن و جی پی اس و نهایتن چند اپلیکیشن کاربردیه. 3- در مورد معایب 5 هم لطفا توضیح بدین میگن که ایفون های مشکی خش می افتن . در ضمن داداش من هم تا 3 ماهه اولی که گوشی رو خریده بود میگفت عالیه و ... ولی بعد یه مدت دچار مشکلی سخت افزاری شده و هیچ جایی نتونستن تعمیرش کنن و با توجه به سریالش و ... فقط توی کشور های خاصی قابل تعویضه یعنی حتی در دوبی نهم نه. خیلی زور داره که گوشی به این گرونی بی استفاده شده حداقل تا تعویضش. سپاس از راهنماییتان
                      ارزش صبر كردنو كه 100% داره چون ميگن با قابليت fingerprint و cpu جهار هسته ايه البته قيافش كژي همين iPhone 5 هست اما منظورتون از انقلابي چيه؟

نظر

• یعنی انقدر برتری داشته باشه که ارزش صبر کردن و هزینه بیشترو داشته باشه.

نظر

یعنی انقدر برتری داشته باشه که ارزش صبر کردن و هزینه بیشترو داشته باشه.
                          هزينه بيشتر نداره وقتي عرضه بشه هم قيمت همين آيفون ٥ ميشه ديگه البته توي ايران بايد يه ٣ ٤ ماه صبر كنيد تا قيمت متعادل بشه

نظر

• دوست عزیز به نظر من صیر کن ایفون یعدی بیاد. چون احتمالا در همه رنگ تولید میشود و تشخیص اثر انگشت به احتمال زیاد خواهد داشت.

نظر

• آخه میدونید آیفون بعدی تا معرفی شه و به ایران برسه و قیمتش هم به یه بالانس برسه یکم طول میکشه. والا نمیدونم گفتم سکه بگیرم با این پول .. واسه همینه دارم میپرسم

نظر

• نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
                                دوست عزیز به نظر من صیر کن ایفون یعدی بیاد. چون احتمالا در همه رنگ تولید میشود و تشخیص اثر انگشت به احتمال زیاد خواهد داشت.
                                اخه تشخيص اثر انگشت چرا براتون مهمه؟
                                يني اونقدر چيز هاي مهم تو موبايل داريد؟
                                ماله من پسورد برا باز شدنم نداره ولي خوب افراد و استفاده اونا متفاوته ولي اخه اثر انگشت خدايي يكم خيلي ...

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X