اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فوق العاده است...برای منی که اولین iphone زندگیمه واقعا عالیه و رویاییه...

من میخام از طریق i tunes گیفت نر م افزار و کتاب و مجلات خاص بخرم...چطوری باید از ای تیونز گیفت استفاده کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sslazio نمایش پست ها
      فوق العاده است...برای منی که اولین iphone زندگیمه واقعا عالیه و رویاییه...

من میخام از طریق i tunes گیفت نر م افزار و کتاب و مجلات خاص بخرم...چطوری باید از ای تیونز گیفت استفاده کنم؟
      باید اول اپل ایدی درست کنید بعدم گیفت کارت بخرین..
      البته بهتر اینه یه گیفت کارت امریکا بخرین بعدم شروع کنید به ساخت اپل ایدی همون موقع ثبت نام هم کد گیفت رو وارد کنید و حسابتون به اون میزان شارز میشه..

نظر

• متاسفانه بعضی از فروشندگان بحث سفید و مشکی راه انداختن برای سرکیسه کردن مردم. به بهانه رنگ پریدگی و کمیاب شدن سفید. بعدشم قیمت مشکی و نیاوردن پایین بلکه سفید و گرونتر میدن. خود اپل استور یک قیمت میده اونوقت اینا شدن کاسه داغ تر از آش!!
        یک زمانی وقتی برای بار اول 3g سفید اومد چون یک چیز جدیدی بود و بعد از مشکی اومد یادمه تو فرانسه گرونتر بود اما تو ایران یک قیمت. حالا فروشندگان وطنی تشخبص دادند که سفید گرونتر باشه!!

نظر

• قیمت امروز 32 گیگ چنده ؟
          چه سایت هایی قیمت رو مینویسن ؟

نظر

• قیمت ها رو از اینجا میتونید پیگیری کنید
            آخرین قیمت محصولات اپل

نظر

• به نظرتون از بامپر برای مشکی استفاده کنم ؟

نظر

• سلام دوستان ببخشید واقعا عضر می خوام باباته پستم میدونم شاید برا شما تکراری باشه ولی نا چارم ببخشید.دامادمون امروز رفت دوبی تا 2 شنبه هم اونجاس فامیلامون اونجا زندگی میکنن میخواستم بپرسم میشه بش بگم از سایت بخره تا اپن موقع به دستش میرسه بعد هم من شکمو صابون زدم که ارزون در میاد چقدر میشه میتونم با 1 میلیون ایفون دار بشم برام مهمه به خدا مرسی اگه کسی که اطلاعات داره و میدونه چه شکلی میتونم با این پول بخرم کمکم کنه منتظر جوابتون هستم مرسی از همه

نظر

• نوشته اصلی توسط m_sharajabian نمایش پست ها
                  سلام دوستان ببخشید واقعا عضر می خوام باباته پستم میدونم شاید برا شما تکراری باشه ولی نا چارم ببخشید.دامادمون امروز رفت دوبی تا 2 شنبه هم اونجاس فامیلامون اونجا زندگی میکنن میخواستم بپرسم میشه بش بگم از سایت بخره تا اپن موقع به دستش میرسه بعد هم من شکمو صابون زدم که ارزون در میاد چقدر میشه میتونم با 1 میلیون ایفون دار بشم برام مهمه به خدا مرسی اگه کسی که اطلاعات داره و میدونه چه شکلی میتونم با این پول بخرم کمکم کنه منتظر جوابتون هستم مرسی از همه
                  سلام دوست من

قیمت ایفون 5 16گیگ تو امارات 2599 درهم هست وبا قیمت درهم 890 تومان (امروز) قیمتش میشه 2.313.110 تومان...
                  فکر 1 میلیون تومن رو از سرت بیرون کن
                  در ضمن اگه حضوری به اپل استور امارات مراجعه کنه میتونه گوشی رو همون لحضه تحویل بگیره

موفق باشید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط m_sharajabian نمایش پست ها
                  سلام دوستان ببخشید واقعا عضر می خوام باباته پستم میدونم شاید برا شما تکراری باشه ولی نا چارم ببخشید.دامادمون امروز رفت دوبی تا 2 شنبه هم اونجاس فامیلامون اونجا زندگی میکنن میخواستم بپرسم میشه بش بگم از سایت بخره تا اپن موقع به دستش میرسه بعد هم من شکمو صابون زدم که ارزون در میاد چقدر میشه میتونم با 1 میلیون ایفون دار بشم برام مهمه به خدا مرسی اگه کسی که اطلاعات داره و میدونه چه شکلی میتونم با این پول بخرم کمکم کنه منتظر جوابتون هستم مرسی از همه
                  سلام دوست من

قیمت ایفون 5 16گیگ تو امارات 2599 درهم هست وبا قیمت درهم 890 تومان (امروز) قیمتش میشه 2.313.110 تومان...
                  فکر 1 میلیون تومن رو از سرت بیرون کن
                  در ضمن اگه حضوری به اپل استور امارات مراجعه کنه میتونه گوشی رو همون لحضه تحویل بگیره

موفق باشید
                  ویرایش توسط aliitaly : https://i-phone.ir/forums/member/13976-aliitaly در ساعت 24-12-2012, 10:29 PM

نظر

• سلام
                    دوستان ميخام ببينم بين آيفون 4S و 5 كدومش بهتره با توجه به اينكه آيفون 5 خيلي چيزه عجيبي نداره نسبت به 4s آيا با مبلغ 400هزار تومان تفاوت ارزش خريد با آيفون 4S يا 5 ؟؟؟؟؟؟
                    میخام بدونم رنگ سفید آیفون 5 هم رنگش میره و ابنکه اگه رنگش بره مثل مشکیش تابلوست؟؟؟؟
                    آیا رنگش در دوربین در نور آفتاب بنفش میشه ؟؟
                    آبا تاچش در بازی اذیت میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟
                    لطفا کامل توضیح بدین چون کل زندگیم همین پولی هست که میخام بدم واسه آیفون .

نظر

• نوشته اصلی توسط hroohbakhsh نمایش پست ها
                      سلام
                      دوستان ميخام ببينم بين آيفون 4S و 5 كدومش بهتره با توجه به اينكه آيفون 5 خيلي چيزه عجيبي نداره نسبت به 4s آيا با مبلغ 400هزار تومان تفاوت ارزش خريد با آيفون 4S يا 5 ؟؟؟؟؟؟
                      میخام بدونم رنگ سفید آیفون 5 هم رنگش میره و ابنکه اگه رنگش بره مثل مشکیش تابلوست؟؟؟؟
                      ببین دوست من خب معلومه که ۵ بهتره و خیلی سر تره و اصلا در خریدش شک نک و بخاطر ۳۰۰ ۴۰۰ تومن پولتو خراب نکن
                      فقط ۵
                      اما در مورد رنگش،ببین دوست عزیز شما هر چیزی رو که استفاده میکنی به مراقبت و نگهداری احتیاج داره،ولی متاسفانه مشکی مشکل رنگ پریدگی داره و حتی با محافظت زیاد هم کاری نمیشه کرد و گفتم که هر چیزی احتیاج به مراقبت داره و سفید هم ممکن هست خش بیفته ولی اون دیگه رنگش نمیره و تابلو نمیشه،در کل هر ۲ به مراقبت احتیاج دارن ولی سفید خیلی مقاومتره
                      مشکل دوربین نداره و اصلا هم مشکل رنگ نداره
                      خیر تاچش فوق العادست و هیچ مشکلی نداره
                      اصلا شک نکن و با راهنمایی هایی که تو سایت بچه ها توصیه کردن با خیال راحت برو ۵ بخر
                      پیشا پیش مبارک باشه
                      ویرایش توسط amir oscar : https://i-phone.ir/forums/member/77205-amir-oscar در ساعت 25-12-2012, 12:37 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hroohbakhsh نمایش پست ها
                        سلام
                        سلام ...
                        خوب این که معلومه ایفون 5
                        سی پی یو قویتر .
                        دوربین بهبود یافته .
                        صفحه نمایش 4 اینچ .
                        از همه مهم تر به نظر من سبکتر و نازکتر بودن گوشی .
                        اره عزیز رنگ پریدگی داره منم سفید دارم 5 روز خریدم رنگ پریدگی به وجود اومده .
                        رنگ سفیدش کمتر تو دیده .
                        رنگ دوربین نه عزیز من مشاهده نکردم .
                        !!!!!!!!!!!!!!!! این چه سوالی ؟؟؟؟؟
                        بخر و لذت محصولات اپل رو ببر ....
                        ارادت .

نظر

• من تهيه كردم) iphone 5 رو و دارم باش زندگي مكنم

نظر

• با سلام
                            آیا پارت نامبر دبی یا آمریکا ااز لخاظ امکانان با هم فرقی دارند؟
                            با تشکر

نظر

• پارت نامبر دبی تنها facetime نداره همین

موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط che890 نمایش پست ها
                                با سلام
                                آیا پارت نامبر دبی یا آمریکا ااز لخاظ امکانان با هم فرقی دارند؟
                                با تشکر
                                خیر فقط امارات فیس تایم نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X