اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• این ۹۹ چیه دیگه؟
    ۹۹ نباشهُ پس چند باشه خوبه؟

نظر

• من هفته پیش یه دونه آیفون گرفتم lla بود سیم ورایزن هم داشت سریالش هم 99 بود ولی هیچ مشکلی نداره از بابت sms و...
      ورژن روش هم 6.0.1 بود و سری جدید هم بود...
      البته به شرط گفتم بازش کنه...ولی واسه من که هیچ مشکلی نداره

نظر

• حکایت سریال ۹۹ چیه؟ سریال نامبر من کلا حروف هست و عدد نداره
        میشه بیشتر توضیح بدین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
          حکایت سریال ۹۹ چیه؟ سریال نامبر من کلا حروف هست و عدد نداره
          میشه بیشتر توضیح بدین؟
          دوستان چرا یه موضوع رو گنده میکنید !!!!!!!!
          باکس ایفون رو باز کن سیم کارت رو بنداز روش انتن داد انلاک فکتوری نبود لاک .
          تمام .
          دیگه به حواشی کار نگیر .

نظر

• نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
            من هفته پیش یه دونه آیفون گرفتم lla بود سیم ورایزن هم داشت سریالش هم 99 بود ولی هیچ مشکلی نداره از بابت sms و...
            ورژن روش هم 6.0.1 بود و سری جدید هم بود...
            البته به شرط گفتم بازش کنه...ولی واسه من که هیچ مشکلی نداره
            دوست عزیز شما براتون آیفون رو باز کرد و روشن کرد یکسره رفت تو منو گوشی یا صفحه اکتیو اومد؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
              تمام .
              دیگه به حواشی کار نگیر .
              دوست گلم ممنون از جوابت اما خوب معلومه سیم بندازی انتن بیاد انلاک و درغیر اینصورت لاکه
              سوال من چیز دیگه ای بود می خوام به اطلاعاتم اضافه بشه حالا اگه میدونید بفرمایید سریال نامبر ۹۹ چیه؟من عدد در سریال نامبر ندیدم و همش حروف بود کنجکاو شدم بدونم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
              تمام .
              دیگه به حواشی کار نگیر .
              دوست گلم ممنون از جوابت اما خوب معلومه سیم بندازی انتن بیاد انلاک و درغیر اینصورت لاکه
              سوال من چیز دیگه ای بود می خوام به اطلاعاتم اضافه بشه حالا اگه میدونید بفرمایید سریال نامبر ۹۹ چیه؟من عدد در سریال نامبر ندیدم و همش حروف بود کنجکاو شدم بدونم

نظر

• دوست عزیز اونایی که با ۹۹ شروع بشه از سری ورایزون بوده و مشکل اس ام اس داشته که با آپدیت همش حل میشه
                در ضمن منظور از سریال نامبر همون imei هست که با شماره گیری *#06# میاد
                ویرایش توسط amir oscar : https://i-phone.ir/forums/member/77205-amir-oscar در ساعت 23-12-2012, 01:52 AM

نظر

• من خريدم واقعا راضيم..به ايتيونز ميرم مپرسه ميخاي به 602 اپديت كني؟بكنم؟
                  ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 23-12-2012, 11:42 AM

نظر

• دوست من دوست داری بکن ولی زیادی هم تفاوت نکرده،اگه مشکل وای فای داری بکن چون این ورژن صرفا فقط بخاطر بهبود وای فای گوشی عرضه شده

نظر

• نوشته اصلی توسط sslazio نمایش پست ها
                      من خريدم واقعا راضيم..به ايتيونز ميرم مپرسه ميخاي به 602 اپديت كني؟بكنم؟
                      بنظر من همیشه up-to-date بودن خوبه. اینکارو انجام بده.

نظر

• حیف نیست وقتی میشه اورجینال تهیه کنی دنبال جیل هستی دوست من

تازه میتونی از بعضی سایت ها پیگیر باشی اکثر نرم افزار ها به مدت محدود رایگان میشه. اینجوری میتونی کمتر خرج کنی

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Iphone :-)
                        جيلبريكش كي مياد؟
                        حدوده ٢ هفتس كه خريدمش ولي تاحالا ٣٠ دلار خرج اپليكشين كردم 😣

Sent from my iphone 5 using tapatalk
                        حیف نیست وقتی میشه اورجینال تهیه کنی دنبال جیل هستی دوست من

تازه میتونی از بعضی سایت ها پیگیر باشی اکثر نرم افزار ها به مدت محدود رایگان میشه. اینجوری میتونی کمتر خرج کنی

نظر

• نرم افزارهايي كه برا مدتي رايگان ميشه بعد ما دانلود كنيم
                          ديگه ميشه واسه هميشه ازش استفاده كرد؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

نوشته اصلی توسط masoud69 نمایش پست ها
                            نرم افزارهايي كه برا مدتي رايگان ميشه بعد ما دانلود كنيم
                            ديگه ميشه واسه هميشه ازش استفاده كرد؟
                            بله ، همیشه می توانید رایگان آپدیت کنید.

نظر

• سلام می خواستم بدونم بهترین پارت نامبر کدومه ؟ فرق بین ll/a و zp/a چیه کدوم بهتره ؟ در کل وقتی بخوام یه ایفون 5 بخرم از کجا بفهمم اصله و پارت نامبر کجاست ؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

نوشته اصلی توسط saed17184619 نمایش پست ها
                                سلام می خواستم بدونم بهترین پارت نامبر کدومه ؟ فرق بین ll/a و zp/a چیه کدوم بهتره ؟ در کل وقتی بخوام یه ایفون 5 بخرم از کجا بفهمم اصله و پارت نامبر کجاست ؟
                                پارت نامبر فرقی ندارد. ll/a برای امریکا و zp/a برای هنگ کنگ می باشد که کمی ارزان تر از امریکا می باشد. از روی imei و پارت نامبر می شود فهمید برای کدوم کشور است.

نظر

صبر کنید ..
                                X