اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
    برای دوستم اینو میزنه:
    Valid Purchase Date
    A validated purchase date lets Apple quickly find your product and provide the help you need.
    Telephone Technical Support: Active
    Your product is eligible for complimentary telephone technical support during the first 90 days.
    Estimated Expiration Date: February 8, 2013
    More about complimentary support
    Contact Apple Support
    Repairs and Service Coverage: Active
    Your product is covered for eligible hardware repairs and service under Apple's Limited Warranty.
    Estimated Expiration Date: November 9, 2013

هیچ جایی اشاره به اینکه لاک یا آنلاک هست نشده از کجا میشه فهمید؟
    ضمنا زمان گارانتی را تا 9 نوامبر 2013 زده در صورتیکه ما 18 نوامبر خریدیم
    یعنی 9 روز قبل از اینکه بخریم اکتیو شده؟!
    به نظرتون یعنی چی؟ چکار کنه؟
    گوشی شما 8 نوامبر اکتیو شده و باز شده بعد به شما فروخته شده

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط iphonestevejobs نمایش پست ها
    بعد این گوشی در اکتبر اکتیو شده ؟؟ دلیلش چیه چون من تو همین هفته خریدم؟؟
    پاسخ شما رو دادم من که گوشی شما 40 روز پیش باز و اکتیو شده دلیلش رو هم از فروشنده بپرسین

- - - - - - - - - -

نظر

• نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
      گوشی شما 8 نوامبر اکتیو شده و باز شده بعد به شما فروخته شده

- - - - - - - - - -

پاسخ شما رو دادم من که گوشی شما 40 روز پیش باز و اکتیو شده دلیلش رو هم از فروشنده بپرسین

- - - - - - - - - -
      من نظر دیگران رو میخوام بدونم اینو خودمم میدونم جناب که 40 روز پیش اکتیو شده کسی از شما جواب نمیخواد که هی میگید پاسخ شما رو دادم

نظر

• دوستان با سلام . می*خواستم بپرسم آیا هنوز*م مشکله رنگ پریدگی توی رنگای مشکی* هست ؟ اگه هست می*شه راهنمای کنید که بدونم این رنگ پریدگی دقیقا کجاست و چجوری معلوم می*شه اگه عکس بذرید ممنون میشم چون قصد خرید دارم نگرانم از این موضوع. و این شهری که من هستم پارت نامبر Zpa دارن بیشتر آیا خوبه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonestevejobs نمایش پست ها
          من نظر دیگران رو میخوام بدونم اینو خودمم میدونم جناب که 40 روز پیش اکتیو شده کسی از شما جواب نمیخواد که هی میگید پاسخ شما رو دادم
          شما پس صبر کنید تا جوابی که دوست دارین رو دوستان دیگه بهتون بدن .

نظر

• من میخوام بدونم که این دستگاه که باز میشن اکتیو میشن به منظور تست اکتیو میشن یا نه برای استفاده خودشون ؟؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

من میخوام بدونم که این دستگاه که باز میشن اکتیو میشن به منظور تست اکتیو میشن یا نه برای استفاده خودشون ؟؟
              هيچ دستگاهي به منظور تست اكتيو نميشه

Sent from my iphone

نظر

• نوشته اصلی توسط Apple apple نمایش پست ها
                هيچ دستگاهي به منظور تست اكتيو نميشه

Sent from my iphone
                شما از کجا مطمینی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonestevejobs نمایش پست ها
                  جواب همون هست که اون دوستمون گفت ۴۰ روز پیش باز شده دستگاهتون
                  دلیل هم نداره دلیلش اینه که آک نبوده خریدین یا بهتر بگم پلمپ نبوده و قبلا باز شده دوباره پلمپ شده!

نظر

نوشته اصلی توسط o.mid نمایش پست ها
                    شما از کجا مطمینی؟
                    نیاز به اطمینان نداره گوشی پارت نامبر داره برای تشخیص لاک بودندنیاز به اکتیو نیست

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• ممنون از راهنماییتون
                      اینکه لاک بوده یا نه رو میشه از جایی فهمید؟
                      و اینکه هدفون عوض شده یا نه؟
                      ویرایش توسط bigbang001 : https://i-phone.ir/forums/member/24462-bigbang001 در ساعت 20-11-2012, 10:54 AM

نظر

• چه روزگاری شده امروز یکی از دوستام میخواست 5 بخره --از این سایت استفاده کرد و فهمید گوشی قبلا اکتیو شده---فروشنده اخرش یا دعوا قبول کرده گوشی را پس بگیره -- جالبیش اینه قوطیش اک بود ---خیلی خیلی خیلی حرفه ای اک شده بود --حتی من عکس های اک اصلی و تقلبی را روی گوشیم ریخته بودم اونجا مقایسه کردم با اصلی مو نمیزد

دوستان تاریخ اکتیوش را دوهفته قبل بود و پارت نامبرش هم ماله انگلیس بود
                        ویرایش توسط alikocholo2010 : https://i-phone.ir/forums/member/15059-alikocholo2010 در ساعت 20-11-2012, 01:19 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
                          نیاز به اطمینان نداره گوشی پارت نامبر داره برای تشخیص لاک بودندنیاز به اکتیو نیست

دوست عزیز آیا lla هم همینه؟؟ چون اونا رو که از پارت نامبر نمیشه فهمید

نظر

• نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها

میدونم عزیزم. ولی خوب میگم شاید باز کردن یک تستی انجام بدن ببینن آنلاک یا نه.( منظورم لاک هایی هستش که آنلاک شدن) در هر صورت باید به مشتری بگن آنلاک یا نه دیگه. من فکر نمی کنم برای استفاده شخصی باز شده باشه و بعد پلمپ کرده باشن.

نظر

دوست عزیز آیا lla هم همینه؟؟ چون اونا رو که از پارت نامبر نمیشه فهمید
                              پارت نامبر llaلاك داريم انلاك فكتور هم داريم

نوشته اصلی توسط o.mid نمایش پست ها
                              میدونم عزیزم. ولی خوب میگم شاید باز کردن یک تستی انجام بدن ببینن آنلاک یا نه.( منظورم لاک هایی هستش که آنلاک شدن) در هر صورت باید به مشتری بگن آنلاک یا نه دیگه. من فکر نمی کنم برای استفاده شخصی باز شده باشه و بعد پلمپ کرده باشن.
                              اگر از ما كه كارمون اينه و سال هاست با اين برند داريم زندگي ميكنيم دار ميپرسي
                              خيلي خنده داره بگيم كه براي تست انلاكي گوشي اكتبو شده و باز ريستورش كردن و گذاشتن توجعبه
                              ———————————————
                              امام حسين(ع)بيشتراز آب تشنه لبيك بود،
                              اماما بجاي افكارش زخمهاي تنش راگريستيم و بزرگترين دردش را بي آب ناميديم
                              ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 20-11-2012, 04:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط o.mid نمایش پست ها
                                پس پارت نامبر واسه چیه ؟ واسه همین که باز نکنن یک تستی انجام بدن !!

نظر

صبر کنید ..
                                X