اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط HoOmAwN نمایش پست ها
    آها. خيلى ممنون.

دوست عزيز واسه تشكر لطفا از سپاس كه پايين هر پست وجود داره استفاده كنيد.
    مرسي

سلام
    دوستان سايتي جامعي هست كه لوازم جانبي محصولات اپل رو داشته باشه ؟؟
    تو سايت هرچي گشتم قاب سفيد واسه آيفون 5 پيدا نكردم.
    ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط hroohbakhsh نمایش پست ها
      دوست عزيز واسه تشكر لطفا از سپاس كه پايين هر پست وجود داره استفاده كنيد.
      مرسي

سلام
      دوستان سايتي جامعي هست كه لوازم جانبي محصولات اپل رو داشته باشه ؟؟
      تو سايت هرچي گشتم قاب سفيد واسه آيفون 5 پيدا نكردم.
      ممنونم
      سلام ....
      به اینجا سر بزن
      فروشگاه لوازم جانبی اپل (اپل آنلاین مارکت)
      و همینطور به این تاپیک که خودم خریداری کردم ....
      http://www.i-phone.ir/forums/thread78502.html

نظر

• سلام
        یکی از دوستم گفتم برام یه 5 خریده هنوز دستم نرسیده. پارت نامبرش md635ll/a هست که مثله اینکه طبق پارت نامبرهایی که تو موضوع پارت نامبرهای 5 نوشته شده لاک at&t هست دوستم قراره تستش کنه ببینه اس م اس می ده یا نه, جعبه رو که باز کرده تو جعبه سیم کارت نبوده ( که خود نبودن سیم کارت باعث شده من بیشتر شک کنم آنالک اپراتور نباشه). حالا دوستانی که می تونن راهنماییم کنن که من چجور بفهمم لاک و آنلاک بودنش رو, قراره سیرال رو ازش بگیرم و تو سایتی که این دوستمون گفته چک کنم که لاک هست یا نه.
        منتظر راهنمایی دوستان هستم.
        ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط zamiri نمایش پست ها
          سلام
          یکی از دوستم گفتم برام یه 5 خریده هنوز دستم نرسیده. پارت نامبرش md635ll/a هست که مثله اینکه طبق پارت نامبرهایی که تو موضوع پارت نامبرهای 5 نوشته شده لاک at&t هست دوستم قراره تستش کنه ببینه اس م اس می ده یا نه, جعبه رو که باز کرده تو جعبه سیم کارت نبوده ( که خود نبودن سیم کارت باعث شده من بیشتر شک کنم آنالک اپراتور نباشه). حالا دوستانی که می تونن راهنماییم کنن که من چجور بفهمم لاک و آنلاک بودنش رو, قراره سیرال رو ازش بگیرم و تو سایتی که این دوستمون گفته چک کنم که لاک هست یا نه.
          ممنون.
          پارت نامبر های مختلف iPhone 5

همونجا جوابتون رو دادم. لطفا در یک جا سوال خود را مطرح کنید.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط zamiri نمایش پست ها
          سلام
          ممنون.
          http://www.i-phone.ir/forums/newpostinthread78934.html

همونجا جوابتون رو دادم. لطفا در یک جا سوال خود را مطرح کنید.

نظر

• سلام.
            این مشکل که زمان تکان دادن گوشی صدا میده از چیست؟
            با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط babak1556 نمایش پست ها
              سلام.
              این مشکل که زمان تکان دادن گوشی صدا میده از چیست؟
              با سپاس
              من خودم هم همین مشکل رو دارم(البته صداش خیلی کمه ) به خاطر شل بودن یه قطعه ایی هست!(مثلا باتری یا ویبره یا...)

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                من خودم هم همین مشکل رو دارم(البته صداش خیلی کمه ) به خاطر شل بودن یه قطعه ایی هست!(مثلا باتری یا ویبره یا...)
                ممنون از پاسخ شما. مشکلی پیش نمیاد؟!

نظر

• سلام

دوستان یک مشکلی دارم اینکه یک 5 از امریکا خریدم انلاک چند روزی استفاده کردم اپ ریختم به 6.0.2 اپدیت کردم (همه توسط خود گوشی) حالا که به ایتونز وصل میکنم میگه باید گوشی رو ریستور کنی

و حتی بک اپ هم از گوشیم نمیگیره که دوباره برگردونم بک اپ رو ، الان فقط گزینه ریستور هست.

میدونید مشکلاز چیه ؟

ممنون

نظر

• دوستان ...
                    قراره یه آیفون 5 از دبی برام بیاد..بعد اونجور که خوندم تو تاپیک ها مثل اینکه پارت امارات facetime نداره درسته ؟؟؟
                    باید چیکار کنم ؟؟ آیفون آنلاک داره میاد و نمیخوام جیلبریک کنم چون اونطور که شنیدم تو itunes اذیت میکنه !
                    لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• هیچ چیز خاصی نیست که فیس تایم نداره،نهایت برنامه های زیادی هستند به صورت free مثل tango که با اونا هم میتونی تصویری صحبت کنی
                      اصلا نگران نباش و برو حالشو ببر

نظر

• نوشته اصلی توسط babak1556 نمایش پست ها
                        ممنون از پاسخ شما. مشکلی پیش نمیاد؟!
                        نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد تقریبا همه ی ۵ ها همین طور هستند .

نظر

• سلام اقا من یه چیز شنیدم می خواستم ببینم درسته . دوستم یه 5 خریده کموانی ویزون فکر کنم 199 دلار بعد یه سیم کارت ویزون 199 دلار رو هم 400 دلار براش اوردن در اومد براش 1.5 تومن چجوریه این ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط m_sharajabian نمایش پست ها
                            سلام اقا من یه چیز شنیدم می خواستم ببینم درسته . دوستم یه 5 خریده کموانی ویزون فکر کنم 199 دلار بعد یه سیم کارت ویزون 199 دلار رو هم 400 دلار براش اوردن در اومد براش 1.5 تومن چجوریه این ؟؟
                            سلام خوب داداشم هزینه ی آنلاک؟
                            اونارو هم حساب کن
                            با این حال گوشی باید لاک باشه!

نظر

• نه انلاک هست میگه قاچاقی برام اوردن
                              فرق قاچاقی با اینکه بگم فامیلمون از اونجا برام بیاره چه فرقی داره ؟؟*

نظر

• نوشته اصلی توسط m_sharajabian نمایش پست ها
                                نه انلاک هست میگه قاچاقی برام اوردن
                                فرق قاچاقی با اینکه بگم فامیلمون از اونجا برام بیاره چه فرقی داره ؟؟*
                                آخه داداشم قاچاقی مثلا یعنی چی؟
                                خوب فرودگاه با آوردن یه آیفون یا 2 تا آیفون گمرک نمیگیره!!!!

من تا حالا 4 تا آیفون برام آوردن از اونور نه گمرک میخواست نه قاچاقی لازم بود بیارن!!!

شما مطمئن باش قبل از اینکه دوسته شما به چنین فکری برسه خیلیا قبلا تو فکرش بودن!

نظر

صبر کنید ..
                                X