اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
    دوست گلم میتونی یه کار دیگم بکنی.
    پارت نامبرهارو پرینت بگیر ببر از رو اون تو مغازه نگاه کن که بفهمی لاک هست یا انلاک.
    اگه این روش به دردت میخوره تا پارت نامبرهارو واست بزارم.
    احسنت
    ديگه مو لا درزش نميره

نظر

• اصلا این روش تو ایران خوب نیست چون میدونید بعضی پارت نامبر ها هم لاک دارن و هم انلاک و مغازه دار ها هم از این موضوع مطلعنو و میدونن افراد زیادی به این موضوع توجهی ندارن و از همین پارت نامبر ها برای کلاه برداری استفاده میکنن البته دیگه الان همه اگاهی نسبی از لاک و انلاک دارن زیاد به اون صورت که اوایل لاک مینداختن دیگه نیست.

نظر

• روش بدیم نیست چون اولا انلاک نرم افزاری که نیومده واسه 4s اومده؟
        بالاخره یا انلاک فکتوری هست یا از اینا که شرکت انلاک کرده که تو اون لیست اونام هست.
        در هر صورت این یه پیشنهاد بود.

نظر

• بالاخره این مشکل باتری رو چجوری باید حل کنیم؟! اصلاً حل میشه؟!

نظر

• چون نرم افزاری هستش احتمال خیلی زیاد تو ورژن بعدی ios اونطور که گفتن حل میشه عزیز.

نظر

• ای بابا یه راه حل هم برای ما بدید چرا پست های منو هیچ کس نمیبینه! !!!من گوشیمو وصل میکنم به ایتونز سینک که میکنم نه برنانه پاک میکنه نه میتونم برنامه اضافه کنم .چیکار کنم اخه کمک کنید:mad:

نظر

• براي منم همينجوري بود چون فروشنده ريخته بود

خودت دستي همه ي برنامه هارا پاك كن از ايفون. (دستت رو روش نگه دار)

بعد تو ستينك برو تو استور و اكانت خودت رو بزن

بعد با ايتونز برنامه هايي رو كه خودت دان كردي بريز

تمام
                ویرایش توسط alireza_attari : https://i-phone.ir/forums/member/65654-alireza_attari در ساعت 12-12-2011, 12:37 AM

نظر

• سلام دوستان من از دوبی یک iphone 4s خریدم با این پارت نامبر mc921LL/A دوستم میگه لاک هست ولی من فعال کردم سیم کارت همراه اول هم گذاشتم کاملا درست هست می خواستم ببینم الان لاک هستم یا انلاک ممنون

نظر

• سفيد 32gig هست درسته؟
                    ببين دوست عزيزم اين پارت نامبر هم لاك داره هم انلاك توسط خود at&t كه ماله شما آنلاك فكتورى نيست اما انلاك شده شركتى هست الان كه مشكلى ندارى ولى هر وقت خواستى آپديت كنى يه كم بيشتر تحقيق كن.

Life is short...be happy and grateful

نظر

• [QUOTE=Po0oya;544607]سفيد 32gig هست درسته؟
                      ببين دوست عزيزم اين پارت نامبر هم لاك داره هم انلاك توسط خود at&t كه ماله شما آنلاك فكتورى نيست اما انلاك شده شركتى هست الان كه مشكلى ندارى ولى هر وقت خواستى آپديت كنى يه كم بيشتر تحقيق كن.

الان مشکلی ندارم ولی امکانش هست در آینده لاک بشه

نظر

• پست شماره 31 اين تاپيك رو بخون به دردت ميخوره:
                        http://www.i-phone.ir/forums/showthread.php?t=53942

Life is short...be happy and grateful

نظر

• سلام دوستان من قبلا ایفون 4 داشتم واسش رینگتون با ایتونز میذاشتم الان واسه 4اس هر کار میکنم نمیشه گذاشت میتونید کمکم کنید

نظر

• من دوتا مشکل دارم
                            ۱.دوستم هم 4sداره ولی مال اون یکم سریع تره....میشه به ریختن بک اپ ربط داشته باشه؟
                            ۲.هر کاری کردم تو imessage نمیشه شمارمو وارد کنم و فقط ایمیلم هست....چی کار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siphone نمایش پست ها
                              من دوتا مشکل دارم
                              ۱.دوستم هم 4sداره ولی مال اون یکم سریع تره....میشه به ریختن بک اپ ربط داشته باشه؟
                              ۲.هر کاری کردم تو imessage نمیشه شمارمو وارد کنم و فقط ایمیلم هست....چی کار کنم؟
                              ببینید برنامه های باز شده رو کامل بستید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siphone نمایش پست ها
                                من دوتا مشکل دارم
                                1.به بازگردوندن بکآپ کاملا می تونه مربوط باشه. اما باز هم یکی از احتمالات اصلی هست و نمی شه گفت تنها دلیل!
                                2.شمارتون قاعدتا باید به صورت پیشفرض تعریف شده باشه. setting/messages

نظر

صبر کنید ..
                                X