اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
    ای بابا یه راه حل هم برای ما بدید چرا پست های منو هیچ کس نمیبینه! !!!من گوشیمو وصل میکنم به ایتونز سینک که میکنم نه برنانه پاک میکنه نه میتونم برنامه اضافه کنم .چیکار کنم اخه کمک کنید:mad:
    شما یا مشکل از itunes گوشیت هست(ورژن و این چیزا) یا اینکه اگه گوشیت 4s هست خب 4s که هنوز جیلبریک نشده! و راهیم برای جیلبریکش نیومده! پس شما نمیتونید برنامه های crack شده روی گووشیتون بریزید و تمام برنامه هاتون باید به صورت اصلی و در ضمن itunes خودتون رو باید اوتورایز کنید.تمام این برنامه هایی که توی نت برای دانلود میزارن کرک شده هست دوست عزیز.شما اکانتتونو چک کنید و ببینید چند تا برنامه اصلی دارید.

نظر

• مرسی بابت راهنمایاتون
      والا این یارو گیج بود الکی مارو دلخوش کرد اما نداشت گوشیو !
      اینکه من این پارت نامبرارو ببرم اونجا تابلو نیست؟ فقط همیناس؟ یعنی حتما حتما باید تو اینا باشه؟
      اکانت هم ساختم اما اگه اون یارو نت نداشت چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad604 نمایش پست ها
        1.به بازگردوندن بکآپ کاملا می تونه مربوط باشه. اما باز هم یکی از احتمالات اصلی هست و نمی شه گفت تنها دلیل!
        2.شمارتون قاعدتا باید به صورت پیشفرض تعریف شده باشه. setting/messages
        اخه من گوشی قبلم 3gs بود بعد جیل بود....منم همون بک اپ رو ریختم
        مشکل منم همینه که شمارم نیست....خیلی هم سرچ کردم ولی راه حل درستی پیدا نکردم

نظر

• نوشته اصلی توسط siphone نمایش پست ها
          اخه من گوشی قبلم 3gs بود بعد جیل بود....منم همون بک اپ رو ریختم
          مشکل منم همینه که شمارم نیست....خیلی هم سرچ کردم ولی راه حل درستی پیدا نکردم
          اگه ممکنه بیشتر توضیح بدید.
          اگه هدفون از ریستور بکاپ فقط بازگردوندن شماره کنتاکت هاتون هست راه حل های بهتری وچود داره:
          گوشی رو به سیستمتون متصل کنید. بعد ران شدن آیتونز از تب Info گوشی تو آیتونز تیک sync contact with رو بزنید و می تونید روی اکانت گوگل خودتون ست کنید یا به صورت اتلوک تو سیستمتون ذخیره کنید که در هر صورت از این به بعد برای برگردوندن کنتاکت هاتون بع از ریستور یا آپدیت به تب info/advanced می رید و کنتاکت هاتون رو ریستور می کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad604 نمایش پست ها
            اگه ممکنه بیشتر توضیح بدید.
            اگه هدفون از ریستور بکاپ فقط بازگردوندن شماره کنتاکت هاتون هست راه حل های بهتری وچود داره:
            گوشی رو به سیستمتون متصل کنید. بعد ران شدن آیتونز از تب Info گوشی تو آیتونز تیک sync contact with رو بزنید و می تونید روی اکانت گوگل خودتون ست کنید یا به صورت اتلوک تو سیستمتون ذخیره کنید که در هر صورت از این به بعد برای برگردوندن کنتاکت هاتون بع از ریستور یا آپدیت به تب info/advanced می رید و کنتاکت هاتون رو ریستور می کنید
            نه smsهام و اینا بود...اره اونجوری بلدم
            فقط خواستم بدونم بخاطر بک اپه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pouya8001 نمایش پست ها
              سلام دوستان من قبلا ایفون 4 داشتم واسش رینگتون با ایتونز میذاشتم الان واسه 4اس هر کار میکنم نمیشه گذاشت میتونید کمکم کنید
              ای بابا کسی نیست تو این انجمن ما رو راهنمایی کنه

نظر

• سلام به همه دوستان
                من یه مشکل دارم اینه که وقتی زنگ میخوره گوشیم و دارم صحبت می کنم همش برگشت صدای خودم رو دارم و اصلا راحت نمیتونم صحبت کنم
                ممنون میشم کمکم کنید چطور این مشکل رو برطرف کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                  دوستان چرا هیچکس جواب نمیده!!!من الان با ایتونز نه میتونم برنامه پاک کنم نه برنامه نصب کنم هیچ عملی انجام نمیشه بعداز اینکه سینک میکنم مشکل از کجاست؟؟اومدم پاک کنم پیغام داد 200تا برنامه پاک میشه اکی کردم پاک نشد اومدم برنامه نصب کنم بازم نصب نشد
                  نوشته اصلی توسط sormob نمایش پست ها
                  شما یا مشکل از itunes گوشیت هست(ورژن و این چیزا) یا اینکه اگه گوشیت 4s هست خب 4s که هنوز جیلبریک نشده! و راهیم برای جیلبریکش نیومده! پس شما نمیتونید برنامه های crack شده روی گووشیتون بریزید و تمام برنامه هاتون باید به صورت اصلی و در ضمن itunes خودتون رو باید اوتورایز کنید.تمام این برنامه هایی که توی نت برای دانلود میزارن کرک شده هست دوست عزیز.شما اکانتتونو چک کنید و ببینید چند تا برنامه اصلی دارید.
                  دوست عزیز ممنون از پاسخ گویی شما.ولی ایتونزم اخرین ورژن و بدون مشکل هستش.من اصلا کاری به برنامه کرک شده ندارم چون گوشیم جیل نشده حدود 200تا برنامه و بازی ارجینال خریدم از app storeحالا میخوام اینارو بریزم نمیشه با ایتونز! !!اون قبلی هارم که مغازه دار ریخت برام میخوام پاک کنم پیغام نیده که پاک میشه ولی پاک نمیکنه .حالا موندم چه کنم 300تا برنامه دستی پاک کرد سخته!!!کمک کنید ممنون میشم

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

نظر

• با ایتیونز 10.5.2 امتحان کنید..

نظر

• پویا جان داداش یعنی راه حل دیگه ای نیست.اخه چرا اینطوریه؟؟حقیقت برام مقدور نیست از اون ورژن استفاده کنم

نظر

• نمیدونم دوست عزیز
                        گاها برخی از این مشکلات بدلیل مشکل از ایتیونز هست که با ریموو و نصب مجدد آخرین ورژن درست میشه.
                        اما اینکه الان چرا اینجوریه ؟؟!!!
                        این اتفاقات هم واسه کمتر کسی میفته بخاطر همین هست که هنوز یه جواب درست نگرفتی چون بحث در این مورد رو احتمالات و نصب مجدد ایتیونز هست.

نظر

• برنامه هاتو اتورایز کردی؟؟؟

نظر

• یکی میگفت تو آخرین ورژن ایتونز دیگه با سینک کردن برنامه هایی که جای دیگه ریخته شده پاک نمیشه!!همچین مطلبی درسته به نظرت؟؟در غیر این صورت که حالا پاک کردن ونصب مجدد که ضرری نداره تست میکنم.بله اتورایز کردم تو قسمت appهمه برنامه هام موجوده
                            ویرایش توسط hessam1 : https://i-phone.ir/forums/member/77553-hessam1 در ساعت 13-12-2011, 11:39 PM

نظر

• نه فکر نکنم اینجوری باشه اون برنامه هارو چک میکنه هر چی رو ایتیونز نباشه پاک می کنه.
                              شما برنامه هایی که خودت گرفتی رو قبل از سینک اتورایز کردی؟

نظر

• جالب اینجاست پیغام میده برای سینک کردن 260تا برنامه پاک میشه اکی میکنم هیچی پاک نمیشه!!!!!حتی برنامه های خودمم که دانلود کردم و تو ایتونز موجوده نمیشه پاک کرد یا برنامه نصب کرد!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X