اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sinashoroder نمایش پست ها
    با عرض تشکر از همه اساتید من یک گوشی آیفون 4 اس آنلاک از آمریکا خریدم. من گوشی رو با پی سی آتورایز هم کردم وقتی برنامه لانگمن رو می خواهم نصب کنم تا 010% کامل میشه ولی بعدس در گوشی فیل میشه و کلا هر برنامه دیگه ای رو به غیر از سایت اپل نصب می کنم همینطوری میشه. می خواستم ببینم باید جیلبریک رو نصب کنم که بشه برنامه های غیر اورجینالو نصب کرد و یا روش دیگری هم وجود داره. لطفا کمکم کنید.
    با تشکر :sinashoroder@tyahoo.com
    شما فقط برنامه هایی رو که از اپ استور فری بگیرید یا بخرید رو می تونید نصب کنید. هیچ راه دیگه هم نداره چون 4اس جیلبریک نمیشه به خاطر 2 هسته ای بودن. شاید در آینده بتونن ولی فعلا که خبری نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehrdad092000 نمایش پست ها
      خوب از کجا گیر بیارم ؟اونوقت اینجا که انتن نمیده این سمکارت تا اکتیو کنه

خدا کنه زود جیلبریک شه با کاسترم میشه این کار
      شما اگه تهران هستی بیا خودم بهت سیم at&t بدم. البته نمیدونم با این سیم باز میشه یا نه. چون سیم من انلاک هست. مهم نیست انتن بده یا نه مهم شماره سریال سیم هست. که برا ایتونز بخونه. البته 1 راه دیگه هم داری ببری 1 موبایل فروشی که کاره اپل میکنه 2 سوته برات اکتیو میکنه

نظر

• سلم
        دوستان gprs ام قطع شده...يعنی فقط اولش وصل بود....تنظيماتش رو ميشه بهم بگين
        ممنون

نظر

• چه اپراتوری هستید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
            چه اپراتوری هستید؟
            همراه اول

نظر

• نوشته اصلی توسط dashtekahe نمایش پست ها
              از کجا مطمعن هستی که crystal که تو مشهد گرفتی اصل بوده؟ 15 تومان از قیمت تو سایتش هم ارزونتره و مشکوک میزنه.
              جایی که ازش گرفتم فروشگاه محصولات اپل بود ( مثلا) و پکشو با یه پک اصل مقایسه کردم ok بود.حتی پک anti glare اونو با مال خودم مقایسه کردم،اونم اصل بود.گاهی ازین اشتباهات پیش میاد که جنس اصل ارزون می فروشن عوضش یه جنس بدرد نخورو 50 تومن هم می فروشن!!!
              اینجا ایران دیگه.یا از اینور بوم می یفتیم یا ازونور

نظر

• یک عدد 4اس اکبند از کانادا برام ارسال شده که کاملا اکبند بود و پلمپش رو خودم باز کردم.
                پارت نامبر هم هست :
                md234c/a که در همه لیستها جزو آنلاک فکتوری ها می باشد.
                Iccid هم پشت جعبه ندارد.
                داخل جعبه سیم کارتی هم نبود و پین باز کردن محل سیم کارت رو هم داخلش داره.
                ولی سیم کارت همراه اول رو که میندازم اصلا اکتیو نمیشه گوشی بالا نمیاد...
                سیگنال آنتن و علامت GPRS میاد..ولی میزنه SIM not valid
                کسی از دوستان همچین مشکلی داشته؟!!!
                ویرایش توسط Mohammad86 : https://i-phone.ir/forums/member/18973-mohammad86 در ساعت 30-12-2011, 07:37 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad86 نمایش پست ها
                  یک عدد 4اس اکبند از کانادا برام ارسال شده که کاملا اکبند بود و پلمپش رو خودم باز کردم.
                  پارت نامبر هم هست :
                  md234c/a که در همه لیستها جزو آنلاک فکتوری ها می باشد.
                  Iccid هم پشت جعبه ندارد.
                  داخل جعبه سیم کارتی هم نبود و پین باز کردن محل سیم کارت رو هم داخلش داره.
                  ولی سیم کارت همراه اول رو که میندازم اصلا اکتیو نمیشه گوشی بالا نمیاد...
                  سیگنال آنتن و علامت gprs میاد..ولی میزنه sim not valid
                  کسی از دوستان همچین مشکلی داشته؟!!!
                  دوست عزیز مشکلت حل شد ؟
                  دوستان با همراه اول اکتیو کردن یا با ایرانسل ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                    دوست عزیز مشکلت حل شد ؟
                    دوستان با همراه اول اکتیو کردن یا با ایرانسل ؟
                    من مشکلم همچنان پابرجاست...

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad86 نمایش پست ها
                      من مشکلم همچنان پابرجاست...
                      ببخشید خیلی مقدماتی میگم ها!!!!!
                      اما در حالی که به نت وصل بودین و برای محکم کاری chiz pi en تون هم فعال بود گوشی رو به pc وصل کردین و آیتونز رو باز کردین تا گوشی رو اکتیو کنه؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                        ببخشید خیلی مقدماتی میگم ها!!!!!
                        اما در حالی که به نت وصل بودین و برای محکم کاری chiz pi en تون هم فعال بود گوشی رو به pc وصل کردین و آیتونز رو باز کردین تا گوشی رو اکتیو کنه؟!
                        بله؛دقیقا !
                        ولی آیتیونز پیغام میده که :
                        The SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported

نظر

بله؛دقیقا !
                          ولی آیتیونز پیغام میده که :
                          The sim card inserted in this iphone does not appear to be supported
                          سیم کارت درست کات شده؟ با سیم کارت یا حتی اوپراتور دیگه ای هم تست کردین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                            سیم کارت درست کات شده؟ با سیم کارت یا حتی اوپراتور دیگه ای هم تست کردین؟
                            همین سیم کارت روی آیفون 4 کار میکرد.
                            سیم کارت دیگه ای از اپراتور دیگه که پانچ شده باشه فعلا ندارم.
                            با همراه اول یکی دیگه از دوستان هم تست کردم بازم نمیشناسه.
                            خیلی عجیبه! همه چی نشون میده که گوشی آنلاک فکتوریه...
                            ولی سیم کارت اکتیو نمیشه!!!

نظر

همین سیم کارت روی آیفون 4 کار میکرد.
                              سیم کارت دیگه ای از اپراتور دیگه که پانچ شده باشه فعلا ندارم.
                              با همراه اول یکی دیگه از دوستان هم تست کردم بازم نمیشناسه.
                              خیلی عجیبه! همه چی نشون میده که گوشی آنلاک فکتوریه...
                              ولی سیم کارت اکتیو نمیشه!!!
                              داشتم تو اینترنت دنبال جوابی براتون میگشتم که متوجه شدم که خیلی ها این مشکل رو دارن. بعضی ها مثل اینکه با تغییر اپراتور مشکلشون حل شده. با ایرانسل هم امتحان کنید و ببینید چی میشه.

نظر

• ممنونم دوست عزیز...
                                خودم هم خیلی گشتم..همه جا گفته شده که MD234C/A آنلاک فکتوری هست و هیچ مشکلی ندارد.
                                فقط تو یکی از فرومهای خارجی یکی زده بود که :

WRONG!!!
                                Part # MD234C/A LOCKED. VIRGIN Mobile Canada

طرف از VIRGIN Mobile Store خریده گوشی رو و جوابی که بهش دادن :

Did you buy from the Apple Online Store? If you bought it from any of the carriers, it would be locked to that carrier, unless you live in a country that prohibits carrier locking like Singapore!
                                ویرایش توسط Mohammad86 : https://i-phone.ir/forums/member/18973-mohammad86 در ساعت 30-12-2011, 09:30 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X