اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک و آنلاک 6.1.6 برای 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

قبل از ریستور خوبه یک بار ریست ستینگ کنید.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

با سلام یک ایفون تری جی اس مشکی ۸ جی بی با ios6.1.6 که در حالت ایمرجنسی کال قرار دارد چطوری ریستورش کنم با ایتونز پیغام عدم ساپورت میده لطفا کمک کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط reza_27500 نمایش پست ها
        با سلام یک ایفون تری جی اس مشکی ۸ جی بی با ios6.1.6 که در حالت ایمرجنسی کال قرار دارد چطوری ریستورش کنم با ایتونز پیغام عدم ساپورت میده لطفا کمک کنید.
        باجيلبريك با رداسنو آنلاك كنيد بعدبانصب ultrasn0w انتن بعد بقيه مخلفات

نظر

نوشته اصلی توسط derest نمایش پست ها
          سلام بر دوستان و اساتید گرامی
          یه 3gs آوردن بوت رام جدید که ios 4.1 روش بود با Ulrtasn0w آنلاک شده بود بیس باند 6.15
          اول به ios 6.1.6 ریستور کردم
          بعد با redsn0w_win_0.9.15b3 فریمور 6.0.0 رو براش جیل زدم ,و بعد just boot و سیدیا
          سیدیا رو آپدیت به 1.1.12 و p0sixspwn رو نصبیدم Ulrtasn0w 1.2.8 هم نصبه ولی نمیدونم چرا آنتن نداره در صورتی که یه 3g دارم با Ulrtasn0w 1.2.8 و بیس باند 6.15 که به همین روش آنلاکه و اوکی کاملا آنتن داره
          ممنون میشم راهنماییم کنید
          آیا با اینکه بیس باند 6.15 است و Ulrtasn0w 1.2.8 این بیس باندو آنلاک میکنه بازم باید تیک ipad base band رو بزارم یا نه
          اگه گوشي لاك باشه تيك install ipad baseband ضروري هستش

نظر

سلام دوستان
            من یه ایفون 3gs لاک با ظرفیت 32 گیگ دارم می خوام ببینم میتونم طبق این اموزش به 6.1.6 ا\دیت کنم و بدون مشکل جیلبرک و انلاک کنم؟
            اصلا بهترین ورژن برای این گوشی چیه؟
            اینم عکس از قسمت setting/about

-این که میگن بوت رام قدیم یا جدید فرقی هم داره در انلاک و جیلبرک برای من؟
            از کجا بفهمم بوت رام قدیم هست یا جدید؟
            اگه به ۶.۱.۶ اپدیت کردم و نتونستم انلاک و جیلبرک کنم. میتونم به همین ورژن برگردم؟ چجوری؟
            لطفا راهنمایی کنید من اینجا هر مغازه ای رفتم گفتن بلد نیستن.
            با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط lord salazar نمایش پست ها
              سلام دوستان
              من یه ایفون 3gs لاک با ظرفیت 32 گیگ دارم می خوام ببینم میتونم طبق این اموزش به 6.1.6 ا\دیت کنم و بدون مشکل جیلبرک و انلاک کنم؟
              اصلا بهترین ورژن برای این گوشی چیه؟
              اینم عکس از قسمت setting/about

-این که میگن بوت رام قدیم یا جدید فرقی هم داره در انلاک و جیلبرک برای من؟
              از کجا بفهمم بوت رام قدیم هست یا جدید؟
              اگه به ۶.۱.۶ اپدیت کردم و نتونستم انلاک و جیلبرک کنم. میتونم به همین ورژن برگردم؟ چجوری؟
              لطفا راهنمایی کنید من اینجا هر مغازه ای رفتم گفتن بلد نیستن.
              با سپاس
              دوست عزیز طبق آموزش اول اگه تک تک مراحل رو انجام بدین کاملا و براحتی میتونید گوشیتون رو در ورژن 6.1.6 جیل و بعد آنلاک کنین هر قسمت هم به مشکل خوردید من خودم این پست رو دنبال میکنم و در خدمتم

نظر

سلام
                ممنون از جوابتون
                من شروع کردم و فایل اپدیت ورژن 6.0 را از لینک زیر دانلود کردم.
                http://appldnld.apple.com/iOS6/Resto...3_Restore.ipsw
                فایل اپدیت ورژن 6.1.6 را هم دانلود کردم.
                فقط یه مشکلی وجود داره توی سایت redsn0w.com هرکار کردم نتونستم برنامشو برای windows دانلود کنم همش ارور 404 میده..
                هیچ لینک دیگه ای برای دانلود این نرم افزار دارید؟؟؟
                با سپاس

- - - - - - - - - -

سلام
                ممنون از جوابتون
                من شروع کردم و فایل اپدیت ورژن 6.0 را از لینک زیر دانلود کردم.
                http://appldnld.apple.com/iOS6/Restore/041-7173.20120919.sDDMh/iPhone2,1_6.0_10A403_Restore.ipsw
                فایل اپدیت ورژن 6.1.6 را هم دانلود کردم.
                فقط یه مشکلی وجود داره توی سایت redsn0w.com هرکار کردم نتونستم برنامشو برای windows دانلود کنم همش ارور 404 میده..
                هیچ لینک دیگه ای برای دانلود این نرم افزار دارید؟؟؟
                با سپاس

نظر

از یکی از این لینک ها دانلود کنید. تو نت سرچ کنید حتما پیدا میشه.
                  Download Redsn0w
                  Download Redsn0w latest iOS jailbreak
                  ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 19-10-2014, 07:15 PM
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

سلام دوستان من یه 3GS 32Gb آنلاک رو 4.0.1 دارم تو سیدیا الان SHSH 6.1.3-6.1.6 دارم مودم فرم ویر هم 5.13.04 بوت رام جدید هست میخواستم بدونم میتونم مطمئنا به 6.1.6 برم و کاملا ok کار میده گوشی ؟ همچنین فقط رفتم به 6.1.6 برام سواله چجوری و با چه برنامه ای باید بریزم 6.1.6 رو ؟؟
                    با تشکر

نظر

• دوست عزیز توی همین فروم جوابتون رو میدم چون استاد عزیزمون HusseinR هستن و در بروز هر مشکلی کاملا راهنماییتون میکنن
                      اگه ممکن هست در قسمت setting-general-about-serial number عدد و حروف نوشته شده رو بگین( اسکرین شات ) تا راهنماییتون کنیم

نظر

• نوشته اصلی توسط namaaloom نمایش پست ها
                        سلام دوستان من یه 3GS 32Gb آنلاک رو 4.0.1 دارم تو سیدیا الان SHSH 6.1.3-6.1.6 دارم مودم فرم ویر هم 5.13.04 بوت رام جدید هست میخواستم بدونم میتونم مطمئنا به 6.1.6 برم و کاملا ok کار میده گوشی ؟ همچنین فقط رفتم به 6.1.6 برام سواله چجوری و با چه برنامه ای باید بریزم 6.1.6 رو ؟؟
                        با تشکر
                        به راحتی میتونید به 6.1.6 برید و جلبریک و آنلاک کنید ، فقط کمی تجربه لازم هست .

نظر

• نوشته اصلی توسط derest نمایش پست ها
                          دوست عزیز توی همین فروم جوابتون رو میدم چون استاد عزیزمون HusseinR هستن و در بروز هر مشکلی کاملا راهنماییتون میکنن
                          اگه ممکن هست در قسمت setting-general-about-serial number عدد و حروف نوشته شده رو بگین( اسکرین شات ) تا راهنماییتون کنیم
                          ممنون از پیگیری اسکرین شات

ضمنا ایفون بنده آنلاک فکتوری هست

آیا میتونم با این آموزش http://www.iphonehacks.com/2014/06/j...p0sixspwn.html با برنامه P0sixspwn1.0.8 تو ویندوز جیلبرک کنم ؟؟
                          ویرایش توسط namaaloom : https://i-phone.ir/forums/member/15928-namaaloom در ساعت 27-10-2014, 11:22 AM

نظر

آیا میتونم با این آموزش Jailbreak iOS 6.1.6 Using P0sixspwn با برنامه P0sixspwn1.0.8 تو ویندوز جیلبرک کنم ؟؟
                            شما بعد از جیلبریک با این برنامه که از سیدیا میگیرید دستگاهتون رو جیلبریک پایدار میکنید یعنی با هر بار خاموش و روشن شدن گوشی خودش به راحتی بوت میشه و نیازی به بوت از طریق کامپیوتر نداره
                            تو پست یک رو اگه بخونید کاملا توضیح داده شده و اگه متوجه نشدین بگین تا با جزئیات بیشتر توضیح بدم

نظر

آیا میتونم با این آموزش Jailbreak iOS 6.1.6 Using P0sixspwn با برنامه P0sixspwn1.0.8 تو ویندوز جیلبرک کنم ؟؟
                              اگر گوشیتون آنلاک فکتوری هستش به 6.1.6 ریستور کنید و بعد گوشیتون رو اکتیو کنید
                              بعد با P0sixspwn1.0.8 فقط جیلبریک کنید
                              طبق همون آموزشی که لینکشو گذاشتید برید جلو

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط namaaloom نمایش پست ها

آیا میتونم با این آموزش http://www.iphonehacks.com/2014/06/j...p0sixspwn.html با برنامه P0sixspwn1.0.8 تو ویندوز جیلبرک کنم ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iVAH!D نمایش پست ها

- - - - - - - - - -
                                پس من با ایتیونز به 6.1.6 رستور کنم بعداکتیو(نمیدونم چجوری) بعد با برنامه P0sixspwn1.0.8 جیلبرک کنم درسته؟
                                ممنون میشم دوست عزیز بفرمائید چجوری باید اکتیو کنم ؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X