اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک و آنلاک 6.1.6 برای 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست عزیز از لینک زیر فایل SQLite3.dll را دانلود و در شاخه redsn0w_win_0.9.15b3 کپی نموده و سپس برنامه redsn0w را اجرا نمایید

SQLite3

نظر

• سلام دوستان منم تونستم انجام بدم عالی (البته سخت و وقت گیر بود!)
      از همین راهنمایی که در این پست گذاشته شده استفاده کردم و یک سایتی که یکم کاملتر بود و با ثبات تر. با اجازه اون لینک رو اینجا میگذارم که دوستان هم اگه نیازشون شد استفاده کنن:
      آموزش کاملتر برای جیلبریک و آنلاک پایدار iPhone 3GS
      خوشحال میشم دوستی که این تاپیک رو گذاشتن مراحل این رو هم به فارسی ترجمه کنن و بگذارن بنظرم مفیده. و اینکه سیگنال دهی با توجه به مرحله ی آخرش واقعا بهتره.

نظر

• با سلام و با اجازه از اساتید
        اگر در قسمت آخر نمی توانید ultrasn0w را پیدا کنید ,
        در قسمت cydia>sources یا cydia>manage>sources رفته 3 لینک زیر را add کرده و refesh کنید. مشکل حل می شود.

http://repo666.ultrasnow.com

1. http://musclenerd.com و
        2. http://sinfuliphonerepo.com
        ویرایش توسط keyhan_2222 : https://i-phone.ir/forums/member/182211-keyhan_2222 در ساعت 30-03-2015, 04:27 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط derest نمایش پست ها
          دوست عزیز من تو این هفته 2 گوشی 3gs رو به همین روش گفته شده انجام دادم شما هم دوباره تلاش کنید مطمعنا انجام میشه
          با سلام و با اجازه از اساتید
          در قسمت cydia>sources یا cydia>manage>sources رفته 3 لینک زیر را add کرده و refesh کنید. مشکل حل می شود.

2. SiNfuL iPhone Repo

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط 13th fox نمایش پست ها
          با سلام من تمامی مراحل را انجام دادم اما ultrasnow 1.2.8 نمی توانم پیدا و نصب کنم
          با سلام و با اجازه از اساتید

2. http://sinfuliphonerepo.com

نظر

• سلام.من 3gs ءمو به 6.1.6 آپدیت کردم چند وقت پیش و موقع جیلبریک بعد از اینکه گوشی تو مرحله آخر جیلبریک ریستارت شد ، آیکون سایدیا نیومده بود.چندبار دیگه هم سعی کردم جیلبریک کنم اما همینطوره.بعضی از برنامه ها هم کرش میکنن از اون موقع.مثل سافاری
            الان از اون موقع دارم بدون جیلبریک کار میکنم.(حدود 2ماهه)چه راه حلی جز ریستور پیشنهاد میکنید؟
            گوشی آنلاک فاکتوریه
            با redsn0w 0.9.15b3 هم جیلبریک کردم
            ویرایش توسط yoseffaraji : https://i-phone.ir/forums/member/96379-yoseffaraji در ساعت 30-03-2015, 06:00 PM

نظر

• دوباره جیلبرک کنید شما ! (روی همون تنظیمات دوباره انجام بدید)
              اگر نشد ریستور

نظر

• سلام
                من میخواستم روی ورژن فعلی 3gs
                لاک که 6.1.2 هست دوباره ریستور کنم
                با رداسنو این کارو میخواستم انجام بدم که به محض باز کردن رد اسنو این پیغام میاد:

]

بعدی که به مرحله اضافه کردن فرمور میرسه که بهش ios 6.1.2 رو میدم ویندوز close program میده
                ایراد از کجاس؟

ورژن رداسنو هم اینه : redsn0w_win_0.9.15b3
                روش دیگه ای هم هست
                ویندوز 8.1 64 بیت دارم

نظر

• سلام.واسه منم همینجوری میشه اما قبلا اوکی بود.کسی می دونه ؟ تازه رد اسنو پیغام میده می گه که کلا ورژن 6.0 رو ساپورت نمیکنه !!!!

نوشته اصلی توسط behrooz3 نمایش پست ها
                  سلام
                  من میخواستم روی ورژن فعلی 3gs
                  لاک که 6.1.2 هست دوباره ریستور کنم
                  با رداسنو این کارو میخواستم انجام بدم که به محض باز کردن رد اسنو این پیغام میاد:

]

بعدی که به مرحله اضافه کردن فرمور میرسه که بهش ios 6.1.2 رو میدم ویندوز close program میده
                  ایراد از کجاس؟

ورژن رداسنو هم اینه : redsn0w_win_0.9.15b3
                  روش دیگه ای هم هست
                  ویندوز 8.1 64 بیت دارم

نظر

• درود، من ميخواستم آيفون 3gs بخرم، اما يكي از دوستان ميگه نگير، اپليكيشن روش نصب نميشه ديگه، چون قابليت آپديت شدن به ورژن هاي بالاي ios رو نداره! ميخواستم بدونم چقدر اين حرفشون درسته ؟ در ضمن گوشي آنلاك فكتوري هست. پيشاپيش ممنون

نظر

• حرفش درسته اخرین ورژنی که 3gs ساپورت میشه 6.۱.۶ هستی و خیلی اپلیکیشنها ورژن اخرشون فقط روی ios 8 و ۷ نصب میشه در کل اگر میخوای یه گوشی بگیری که سرو کله نزنی باهاش اصلا پیشنهاد نمیشه ...

نظر

• نوشته اصلی توسط artemis21 نمایش پست ها
                        درود، من ميخواستم آيفون 3gs بخرم، اما يكي از دوستان ميگه نگير، اپليكيشن روش نصب نميشه ديگه، چون قابليت آپديت شدن به ورژن هاي بالاي ios رو نداره! ميخواستم بدونم چقدر اين حرفشون درسته ؟ در ضمن گوشي آنلاك فكتوري هست. پيشاپيش ممنون
                        حرفش درسته اخرین ورژنی که 3gs ساپورت میشه 6.۱.۶ هستی و خیلی اپلیکیشنها ورژن اخرشون فقط روی ios 8 و ۷ نصب میشه در کل اگر میخوای یه گوشی بگیری که سرو کله نزنی باهاش اصلا پیشنهاد نمیشه ...

- - - - - - - - - -

نظر

• با سلام
                          من یه 3gs 32G رو به 6.1.6 اپگرید کردم بعد فهمیدم لاک شده. کل مراحل رو 11 بار انجام دادم اما همیشه توی قسمت دانگرید بیسباند به 6.0 میره تو لوپ.
                          من هم مجبورم دوباره از ریکاوری شروع کنم. اما باز هم همین طور میشه. راهی نمیشناسید برای حل این مشکل؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                            دوسنان گرامی با ورژن جدیدی که اپل برای آیپاد و 3 جی اس ( 6.1.6) داده مشکلات و سوالات زیادی در باره جیلبریک پایدار و آنلاک مطرح شده که اگر مشکلی نباشد من این تاپیک را
                            برای آموزش این کار باز کرده ام البته خودم روی چند دیوایس تست و 100% نتیجه گرفتم

برای آنلاک و جیلبریک 6.1.6 باید مراحل زیر طی شود

1- ریستور به ورژن اورجینال 6.1.6
                            2- دانلود و اجرای برنامه redsn0w_win_0.9.15b3
                            3- تیک بر روی extra
                            4- رفتن به قسمت select ipsw
                            5- انتخاب فایل iPhone2,1_6.0_10A403_Restore (که باید قبلا دانلود کرده باشید ورژن 6.0)
                            6- تیک بر روی Back
                            7- تیک بر روی Jailbreak
                            8- رفتن به DFU
                            ( 10 ثانیه پاور و هوم باهم - پاور آزاد 10 ثانیه هوم نگه داشته شود)
                            9- زدن تیک دو قسمت install cydia & install ipad baseband
                            10- منتظر باشید تا جیلبریک انجام شود

مرحله دوم :

1- اگر سیدیا در صفحه دیده نشد
                            2- برنامه redsn0w_win_0.9.15b3 مجدد باز کنید
                            3-تیک بر روی extra
                            4-رفتن به روی select ipsw
                            5- انتخاب فایل iPhone2,1_6.0_10A403_Restore
                            6-تیک بر روی Just boot
                            7-رفتن به DFU
                            دیوایس شما روشن و جیلبریک تدر و اکتیو شده

حالا برای جیلبریک پایدار Untether و آنلاک ( برای دوستانی که لاک هستند)

1- سیدیا را باز کنید
                            2- روی Changes بروید
                            3- زدن Refresh سمت چپ
                            4- در قسمت جستجو p0sixspwn را پیدا و نصب کنید
                            5- بعد از نصب برنامه ultrasnow 1.2.8 را جستجو و نصب کنید

دستگاه شما جیلبریک دائم و آنلاک شده
                            سلام به همه، از تمام آموزش ها متشکرم.
                            من تقریبا 20 دور کامل این کار ها رو کردم و آخرش آنتن نمیومد. ولی مشکل رو فهمیدم. نصب ultrasnow رو از سورس repo666.ultrasnow نصب میکردم و کامل نصب نمیشد. سورس رو عوض کردم و از SiNfuL iPhone Repo زدم. بار اول درست شد. همگی خوش باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                              دوسنان گرامی با ورژن جدیدی که اپل برای آیپاد و 3 جی اس ( 6.1.6) داده مشکلات و سوالات زیادی در باره جیلبریک پایدار و آنلاک مطرح شده که اگر مشکلی نباشد من این تاپیک را
                              برای آموزش این کار باز کرده ام البته خودم روی چند دیوایس تست و 100% نتیجه گرفتم

برای آنلاک و جیلبریک 6.1.6 باید مراحل زیر طی شود

1- ریستور به ورژن اورجینال 6.1.6
                              2- دانلود و اجرای برنامه redsn0w_win_0.9.15b3
                              3- تیک بر روی extra
                              4- رفتن به قسمت select ipsw
                              5- انتخاب فایل iPhone2,1_6.0_10A403_Restore (که باید قبلا دانلود کرده باشید ورژن 6.0)
                              6- تیک بر روی Back
                              7- تیک بر روی Jailbreak
                              8- رفتن به DFU
                              ( 10 ثانیه پاور و هوم باهم - پاور آزاد 10 ثانیه هوم نگه داشته شود)
                              9- زدن تیک دو قسمت install cydia & install ipad baseband
                              10- منتظر باشید تا جیلبریک انجام شود

مرحله دوم :

1- اگر سیدیا در صفحه دیده نشد
                              2- برنامه redsn0w_win_0.9.15b3 مجدد باز کنید
                              3-تیک بر روی extra
                              4-رفتن به روی select ipsw
                              5- انتخاب فایل iPhone2,1_6.0_10A403_Restore
                              6-تیک بر روی Just boot
                              7-رفتن به DFU
                              دیوایس شما روشن و جیلبریک تدر و اکتیو شده

حالا برای جیلبریک پایدار Untether و آنلاک ( برای دوستانی که لاک هستند)

1- سیدیا را باز کنید
                              2- روی Changes بروید
                              3- زدن Refresh سمت چپ
                              4- در قسمت جستجو p0sixspwn را پیدا و نصب کنید
                              5- بعد از نصب برنامه ultrasnow 1.2.8 را جستجو و نصب کنید

دستگاه شما جیلبریک دائم و آنلاک شده
                              با سلام خدمت دوستان
                              من تمام مراحل بالا رو با موفقیت انجام دادم و هیچ مشکلی نداشتم ولی هر کاری کردم نتونستم اون دوتا برنامه (p0sixspwn - ultrasn0w)رو از طریق سیدیا پیدا و نصب کنم خواهش میکنم از دوستان یکی بنده را راهنمایی بفرمایی و یک راهی دیگه ای بگید کار ما راه بیفته
                              ویرایش توسط behzad-brm : https://i-phone.ir/forums/member/120288-behzad-brm در ساعت 22-02-2016, 02:41 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط behzad-brm نمایش پست ها
                                با سلام خدمت دوستان
                                من تمام مراحل بالا رو با موفقیت انجام دادم و هیچ مشکلی نداشتم ولی هر کاری کردم نتونستم اون دوتا برنامه (p0sixspwn - ultrasn0w)رو از طریق سیدیا پیدا و نصب کنم خواهش میکنم از دوستان یکی بنده را راهنمایی بفرمایی و یک راهی دیگه ای بگید کار ما راه بیفته
                                آقا کسی پیدا نشد به ما کمک کنه به خدا صواب داره

نظر

صبر کنید ..
                                X