اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک و آنلاک 6.1.6 برای 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    این جیلبیرینگ که کردم خیلی اذیت میکنه تمام برنامه هاش که گرفتم کارمیکنه ولی وقتی میخوام داخل خودسیدیا برم نمیره ومیپره بیرون !!!!میشه یه جوری کلا پاکش کنم ومجدد نصبش کنم؟

نظر

باید restore کنی دیوایس و

نظر

سلام
        دوستان این جیلبیرینگ 6.1.6 مشکل داره من تا حالا دوبار ریستورکردم و...!وقتی نصب میکنم بعد یه مدت سیدیا وبرنامه هاش کارنمیکنه و.. مجددجست بوت و... بعضی مواقع اصلا میگه سازگار نیست!!! چرااینطوریه؟

نظر

با سلام، یه 3gs 16 Gb لاک با سریال 86944RCB3NQ و ورژن 4.1 به دستم رسیده بود ، ولی هی بعد از چند دقیقه ریستارت میشد ، توی ستینگ گوشی هم جای IMEI و FIRMWARE خالی بود ، وقتی با فرم ور اصلی 6.1.6 می خواهم ریستور کنم در 75% اررور 1 میده و ریستارت میشه ، الان هم در ریکاوری مونده ، در برنامه تونگبو نشان میده که هنوز 4.1 میباشد، دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید، مرسی .

نظر

اکتیو ایفون 3GS لاک در 6.1.6 با بیس 6.15.00

سلام خدمت دوستان من ایفون 3GS دارم که لاک هست. ریستور کردم به 6.1.6 چطوری باید اکتیو کنم تا منو بیاد که انلاک کنم؟
            در ضمن با redsn0w_win_0.9.15b3 جیلبیریک کردم و اکتیو نیست تیک deactive هم زدم ولی بازم نشد
            ممنون راهنمایی کنید؟

نظر

سلام دوستان راهنمایی کنید فقط اکتیو کنم منو بیاد از خیر انلاک گذشتم

نظر

کسی نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط rezakeshavarza نمایش پست ها
                  اکتیو ایفون 3GS لاک در 6.1.6 با بیس 6.15.00

سلام خدمت دوستان من ایفون 3GS دارم که لاک هست. ریستور کردم به 6.1.6 چطوری باید اکتیو کنم تا منو بیاد که انلاک کنم؟
                  در ضمن با redsn0w_win_0.9.15b3 جیلبیریک کردم و اکتیو نیست تیک deactive هم زدم ولی بازم نشد
                  ممنون راهنمایی کنید؟
                  پست یک رو با دقت بخونید و انجام بدید حتما هم اکتیو میشه و هم انلاک

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان من ultrasnow هم نصب کردم ولی هنوز روی سرچینگ میمونه ؟؟ راهی هست؟
                    دوستان هنگام جیلبریک یادم رفته تیک install iPad Baseband بزنم ممکنه از این باشه؟
                    ویرایش توسط ehsan0641 : https://i-phone.ir/forums/member/101241-ehsan0641 در ساعت 21-07-2014, 11:18 PM

نظر

سلام من یه مشکلی پیدا کردم. ظاهرا گوشیم قبلا انلاک شده بود. الرتا اسنو رو که نصب کردم انتن رو سرچینگ میزنه...
                      چه باید کرد؟

نظر

دوستانی که مثل من سیم کارت شناسایی نمیشد. باید اولترا اسنو رو توی سیدیا ریمو کنید. ریبوت میشه و حل میشه....

نظر

سلام
                          امروز یدونه 3gs 32gig خریدم که آیکون سیدیا رو در منو داره با مشخصات زیر :
                          ios: 5.0.1 (9A40S
                          model : MC137LL
                          serial number : 88022.......
                          modem firmware : 5.13.04
                          imei , ICCID هم داره و بدون هیچ مشکلی الان کار میکنه و SHSH های موجود در سیدیا اینا هست: 4.1---4.3.3 ----5.0.1 ----6.1.6
                          حالا میخام به 6.1.6 ریستور کنم و چنتا سوال دارم :
                          1.بعد از آپدیت بیس باند ارتقا پیدا میکنه ؟
                          2. تمام پست ها رو خوندم و خیلی از دوستان مشکل آنتن دهی و اکتیو شدن دارن , من از کجا باید بفهمم که گوشی من آنلاک فکتوری هست یا خیر ؟چون این قضیه در زدن تیک UPDATE BASEBAND خیلی مهمه
                          3.از کجا باید فریمورهای 6 و 6.1.6 رو دانلود کنم ؟
                          لطفا منو راهنمایی کنید که اولین تجربه ام در دنیای IOS تلخ نشه
                          ممنون از لطفتون

نظر

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                            دوسنان گرامی با ورژن جدیدی که اپل برای آیپاد و 3 جی اس ( 6.1.6) داده مشکلات و سوالات زیادی در باره جیلبریک پایدار و آنلاک مطرح شده که اگر مشکلی نباشد من این تاپیک را
                            برای آموزش این کار باز کرده ام البته خودم روی چند دیوایس تست و 100% نتیجه گرفتم

برای آنلاک و جیلبریک 6.1.6 باید مراحل زیر طی شود

1- ریستور به ورژن اورجینال 6.1.6
                            2- دانلود و اجرای برنامه redsn0w_win_0.9.15b3
                            3- تیک بر روی extra
                            4- رفتن به قسمت select ipsw
                            5- انتخاب فایل iPhone2,1_6.0_10A403_Restore (که باید قبلا دانلود کرده باشید ورژن 6.0)
                            6- تیک بر روی Back
                            7- تیک بر روی Jailbreak
                            8- رفتن به DFU
                            ( 10 ثانیه پاور و هوم باهم - پاور آزاد 10 ثانیه هوم نگه داشته شود)
                            9- زدن تیک دو قسمت install cydia & install ipad baseband
                            10- منتظر باشید تا جیلبریک انجام شود

مرحله دوم :

1- اگر سیدیا در صفحه دیده نشد
                            2- برنامه redsn0w_win_0.9.15b3 مجدد باز کنید
                            3-تیک بر روی extra
                            4-رفتن به روی select ipsw
                            5- انتخاب فایل iPhone2,1_6.0_10A403_Restore
                            6-تیک بر روی Just boot
                            7-رفتن به DFU
                            دیوایس شما روشن و جیلبریک تدر و اکتیو شده

حالا برای جیلبریک پایدار Untether و آنلاک ( برای دوستانی که لاک هستند)

1- سیدیا را باز کنید
                            2- روی Changes بروید
                            3- زدن Refresh سمت چپ
                            4- در قسمت جستجو p0sixspwn را پیدا و نصب کنید
                            5- بعد از نصب برنامه ultrasnow 1.2.8 را جستجو و نصب کنید

دستگاه شما جیلبریک دائم و آنلاک شده
                            ببخشید گوشی من اکتبو نشده و restore نمیشه و من نمیتونم بازش کنم؟؟؟
                            با این روش میشه عایا؟/
                            چون باید ios6 دانلود کنم و فلج حجمی میشم

نظر

دوستان یکی میشه کمک کنه این چه فریموریه؟؟؟
                              iPhone2,1_6.0_10A403_Restore
                              من می خوام به 6.1.6 آپدیت کنم چرا تو آموزشش گفتین اینو باید دانلود کنم؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan7610 نمایش پست ها
                                دوستان یکی میشه کمک کنه این چه فریموریه؟؟؟
                                iPhone2,1_6.0_10A403_Restore
                                من می خوام به 6.1.6 آپدیت کنم چرا تو آموزشش گفتین اینو باید دانلود کنم؟؟؟؟
                                این فیرم ور برای جیلبرک کردنه شما به ۶.۱.۶ ریستور میکنین ولی چون redsn0w ۶.۱.۶ رو ساپورت نمیکنه ما ۶.۰ رو به عنوان ورژن فعلی معرفی میکنیم ( در حقیقت گولش میزنیم که با حفره امنیتی ۶.۰ برای ۶.۱.۶ جیلبرک کنیم)

نظر

صبر کنید ..
                                X