اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بچه ها بعد از رفتن به 5 و آیتونز 10.5 ، موقعی که آیپادو وصل میکنم به پی سی ، اون بالا مینویسه : Downloading sfari safe browsing data
    خیلی هم طول میکشه . داره چیکار میکنه ؟ چیرو دانلود میکنه ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط crude نمایش پست ها
      یه سوال اگه من ریستورکنم به ios5 کانتکت هام پاک میشن؟
      بله همه چیز پاک میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط taghanak نمایش پست ها
        آقا تورو خدا یکی بگه error3002 ماله چیه
        این ارور برای اینه که شما ب جای اینکه restore رو بزنی update میزنی دوست عزیز!!

نظر

• نوشته اصلی توسط irezashah نمایش پست ها
          بچه ها بعد از رفتن به 5 و آیتونز 10.5 ، موقعی که آیپادو وصل میکنم به پی سی ، اون بالا مینویسه : Downloading sfari safe browsing data
          خیلی هم طول میکشه . داره چیکار میکنه ؟ چیرو دانلود میکنه ؟؟؟

زیاد دطول نباید بکشه چون من هم این مشکلو داشتم و بعد ۲ ۳ دقیقه تموم شد

نظر

• دوستان من بعد از ریستور هم imassage داشتتم هم face time ولی الان بعد از چند روز هیچکدوم رو ندارم یعنی imassage و face time رو wating for activation گیر کرده !
            باید چکار کنم؟
            ویرایش توسط armin1991 : https://i-phone.ir/forums/member/6972-armin1991 در ساعت 17-10-2011, 07:08 PM

نظر

• دوستان اگه به 5.0 آپدیت کنیم امکان دانگرید به ورژن های پایین تر موجوده؟ (فرض بر داشتن shsh ورژن های پایین هست)

نظر

• جلبرگ هم میشه یا نه
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط yaghoob_11608 نمایش پست ها
                  دوستان اگه به 5.0 آپدیت کنیم امکان دانگرید به ورژن های پایین تر موجوده؟ (فرض بر داشتن shsh ورژن های پایین هست)
                  بله در صورت داشتن shsh میتونین دانگرید کنید!!

نظر

• Waiting for activation

دوستان من مشکل با اکتیو کردن imessage دارم.
                    وقتی توی تنظیمات آن دکمهOn را می زنم،روی پیغام زیر میمونه و اکتیو نمیشه:

" Waiting for activation"

نظر

• نوشته اصلی توسط etesalat نمایش پست ها
                      جلبرگ هم میشه یا نه
                      میتون جیل کنید ولی فعلا به صورت teather و معلوم نیست کی unteather بیاد براش!!

نظر

• نوشته اصلی توسط afshinmor نمایش پست ها
                        دوستان من مشکل با اکتیو کردن imessage دارم.
                        وقتی توی تنظیمات آن دکمهOn را می زنم،روی پیغام زیر میمونه و اکتیو نمیشه:

" Waiting for activation"
                        سلام
                        لطفا سایز فونتتون رو کوچیک کنید
                        به تایپیک زیر مراجعه کنید:
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread49799.html

نظر

• سلام دوستان! من ایپد 2 دارم و به ios5 ریستور کردم!!!
                          الان میخوام به 4.3.3 دانگرید کنم ولی ارور 20 رو از ایتونز میگیرم!
                          با تاینی امبرلا هم shsh رو گرفتم! ولی نمیشه! ایتونزمم ورژن 10.5 هست!

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein.m نمایش پست ها
                            سلام دوستان! من ایپد 2 دارم و به ios5 ریستور کردم!!!
                            الان میخوام به 4.3.3 دانگرید کنم ولی ارور 20 رو از ایتونز میگیرم!
                            با تاینی امبرلا هم shsh رو گرفتم! ولی نمیشه! ایتونزمم ورژن 10.5 هست!
                            سلام
                            ارورهای 20, 21, 34, 37 بدلیل تداخل با نرم افزارهای امنیتی کامپیوتر هستش در صورت فعال بودن انتی ویروس و فایروال اونها رو غیر فعال و مجددا ریستور کنید.

نظر

• سلام دوستان.من همین الان 11:49pm رستور به 5 کردم.نه قبل و نه بعدش مشکل داشتم.فقط بگیند جیل میشه یا نه؟بروید و لذت ببرید.

نظر

• دوستان مشکل اصلی من اینه که من می تونم وارد اینترنت شم ولی نمی تونم download کنم ( wi-fi مم مشکل نداره ) فقط مشکل دانلود دارم cydia هم مشکل نداره ولی گاهن انترنتم قطع میشه کامل گاهن وصل میشه ملی نمیشه دانلود کرد کلا نمی دونم این چه صیغه هست من 4.3.5 بودم رفتم iso5 بازم حل نشد

نظر

صبر کنید ..
                                X