اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام خدمت همه که زحمت می کشین یه مشکل اساسی دارم که 5 ساعته نتونستم حل کنم . من آیفونو ios 5 جیل کرده بودم هفته قبل . امروز خواستم ترمینال بریزم که بتونم فایل dep نصب کنم . cydia یه upgrade خواست منم کردم خواست زسپرینگ شه منم گذاشتم بشه . حالا دیگه بالا نمیاد هررررر کاری میکنم . توی این دایره هه که میچزخه میمونه . جان ن ن من کمک بی آیفون شدم . همه چیزو امتحان کردم just boot recovery .. حدود 50 بار dfu رفتم .. just boot کردم . بالا نمیاد . مشکلم usery نیست یه چیزی بیشترر ار ایناس . لطفا جواب بدین زوووود. دست همه درد نکنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط afalaki نمایش پست ها
      سلام دوستان. من یه آیفون 3GS آنلاک دارم که به ios5 فاینال ریستور کردم ولی بعد از اینکه گوشی میاد بالا و میخواد اکتیو بشه آیتونز پیغام میده که سیم کارتی داخل گوشی نیست و اینکه باید اول سیم کارت بزارم و بعد دوباره به آیتونز کانکت شم.

هم با همراه اول و هم با ایرانسل امتحان کردم. تمام مراحل رو هم با وی * پی * ان انجام دادم. مشکل کجاست که گوشی اکتیو نمیشه؟؟؟!!!!
      با خوده دستگاه اکتیو کنید

نوشته اصلی توسط neo00 نمایش پست ها
      سلام خدمت همه که زحمت می کشین یه مشکل اساسی دارم که 5 ساعته نتونستم حل کنم . من آیفونو ios 5 جیل کرده بودم هفته قبل . امروز خواستم ترمینال بریزم که بتونم فایل dep نصب کنم . cydia یه upgrade خواست منم کردم خواست زسپرینگ شه منم گذاشتم بشه . حالا دیگه بالا نمیاد هررررر کاری میکنم . توی این دایره هه که میچزخه میمونه . جان ن ن من کمک بی آیفون شدم . همه چیزو امتحان کردم just boot recovery .. حدود 50 بار dfu رفتم .. just boot کردم . بالا نمیاد . مشکلم usery نیست یه چیزی بیشترر ار ایناس . لطفا جواب بدین زوووود. دست همه درد نکنه.
      respring خواست بعد دیگه بالا نیومد ؟
      respring کنید خاموش نمیشه که دیگه بالا نیاد
      احتمالا اون اپدیت به فرم ور سازگار نبوده
      سعی کنید پکش کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavan i4 نمایش پست ها
        سلام یکی راهنماییم کنه من میخوام ریستور کنم ولی:

گوشیتون رو به حالت dfu ببرید حل میشه

نظر

• در کل برای آپدیت به ورژن 5 اگه کارهای زیر رو انجام بدید فکر نمیکنم به مشکلی بخورید:
          1- گوشیتون رو ریست فکتوری کنید
          2- گوشیتون رو به حالت dfu ببرید بعد به آیتونز وصل کنید
          3- حتماً یه چیز پی ان پولی با سرعت خوب تهیه کنید
          موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
            با خوده دستگاه اکتیو کنید

respring خواست بعد دیگه بالا نیومد ؟
            respring کنید خاموش نمیشه که دیگه بالا نیاد
            احتمالا اون اپدیت به فرم ور سازگار نبوده
            سعی کنید پکش کنید
            دستگاه روشن نمیشه پاک کنم . چجوری پاک کنم ؟ clear or back منظورتونه ؟ متوجه نشدم.!!

نظر

• هیچ کاریش نتونستم کنم مجبور شدم دوباره ios رو بریزم . روز از نو روزی از نو.

نظر

• فــــــــــــــــــوری!
                آنتن گوشیم اومد 2-3 تا اس ام اس هم اومد بعد در گیرو دار ست آپ اولش بودم که رفت انتنم و زده No Service!!!!!!!!!!!!!!
                گوشی انلاک فکتوریه.ضمنا ریستور از بک آگ هم نمیتونم بکنم.پرمیشه بعد 10 دقیقه اخرش ارور میده میگه این بک آپ مناسب نیس واسه این گوشی!!!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Dr.apple نمایش پست ها
                  منم دقیقا همین مشکل رو دارم
                  مشکل منم همینه

نظر

• من در مرحله دوم آموزش انلاک (دکمه ی customipsw)وقتی روی کاستوم میزنم ارور زیر رو میده چیکار کنم؟
                    this feature is not yet available on windows redsn0w

نظر

• سلام دوستان و استادان
                      من آیفون 4 با 4.2.1 جیل شده دارم (قبلا 4.3.3 بود دیدم 4.2.1 بهتره دانگرید کردم) حالا راهنماییم کنید کلا با وضعیت جلیبریک 5 ریستور کنم به 5 یا نه چون هر چی خوندم جواب قانع کننده پیدا نکردم ممنونم از راهننماییتون

نظر

• نوشته اصلی توسط mpakmhr نمایش پست ها
                        سلام دوستان و استادان
                        من آیفون 4 با 4.2.1 جیل شده دارم (قبلا 4.3.3 بود دیدم 4.2.1 بهتره دانگرید کردم) حالا راهنماییم کنید کلا با وضعیت جلیبریک 5 ریستور کنم به 5 یا نه چون هر چی خوندم جواب قانع کننده پیدا نکردم ممنونم از راهننماییتون
                        یکم صبر کنید جیلبریک درست حسابیش بیاد

نظر

• دوستان وقتی به 5 اپدیت میکنید امکان search داخل picture را دارید ؟ مثلا اگه اسمه یک عکس 20 باشد در صفحه اول می تونه ان را پیدا کنه توی 4 که نداشت ایا توی 5 اضافه شده ؟

نظر

• سینا جان خسته نباشید اگه ممکنه علتش را هم بگید چون از 5 خیلی تعریفا شنیدیم و اینکه بدون جیلش هم عالیه نظرت چیه عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                              دوستان وقتی به 5 اپدیت میکنید امکان search داخل picture را دارید ؟ مثلا اگه اسمه یک عکس 20 باشد در صفحه اول می تونه ان را پیدا کنه توی 4 که نداشت ایا توی 5 اضافه شده ؟
                              نه متاسفانه این قابلیت در ios 5 هم دیده نمیشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                                یکم صبر کنید جیلبریک درست حسابیش بیاد
                                ببخشید اگه امکان داره یکی از اساتید راهنمایی کنه : من از 5 خیلی تعریف شنیدم حتی بدون جیل .دوستانی که ریستور کردن بدون جیل از 4.2.1 جیل بهتره یا نه

نظر

صبر کنید ..
                                X