اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sami4sw نمایش پست ها
    سلام من یک ایفون 4s دارم ریستورش که کردم ارور ۱ داد چیکار باید بکنم
    ببینید آیتونزتون آخرین ورژن باشه. و سعی کنید از پورتای usb پست کیس استفاده کنید

نظر

• با imac میزنم تا اخر میره بعد ارور ۱ میده

نظر

• کسی نتونسته ارور ۱ رو حل کنه

نظر

• دوستان کسی میدونه واسه چی گوشی من اینجوری شده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
            دوستان کسی میدونه واسه چی گوشی من اینجوری شده؟

جیلبریک شدست گوشیتون؟ برنامه ای هم نصب کردین از سیدیا؟

نظر

• آره جلبریک شده است برنامه ای نصب کردم مشکلی نداشت وقتی پاکش کردم گوشی ریبوت شد با رد اسنو آوردمش بالا اینجوری شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                آره جلبریک شده است برنامه ای نصب کردم مشکلی نداشت وقتی پاکش کردم گوشی ریبوت شد با رد اسنو آوردمش بالا اینجوری شد.
                امتحانش مجانیه .با سه انگشت بزنید روی تاچ ببینید درست میشه

نظر

• مشکل میتونه از activator باشه که برای sbstting و یک سری دیگه به صورت پیش فرض نصب میشه

نظر

• مشکلم حل نشد مجبور شدم ریستور کنم

نظر

• من 3GS بوت رام قدیمی دارم iOS 5 رو با Sn0wbreeze جیلبریک کردم مثل باقلوا داره کار میکنه ... آنتترد ...
                      سرعت عالی ...
                      مصرف باطری کمتر و 1000 تا برتری ...

نظر

• آقايون اين بوت رام قديم يا جديد رو از كجا ميشه تشخيص داد!؟
                        من تو خونمون ٢تا 3Gs دارم (البته دوماهي هست دست دوم خريدم)
                        يكيشون كه از فريمور هاي ٣.٢ هم shsh داره، اون بوت رامش ميتونه قديمي باشه!؟
                        كلا روش تشخيص چيه!؟
                        اگه قديم باشه يه سفر بريم ٥ آنتتر :دي
                        ممنون.
                        -------
                        اينگونه شد كه Google بوجود آمد!!!
                        مثل اينكه رقم هاي چهار و پنج سريال نامبر نشون دهنده اين مطلب هستن.
                        البته سريال نامبر دو برداشت ميشه ازش كرد، يكي IMEI و ديگري Serial Number
                        البته برا 3Gs هاي موجود تو هر دو حالت به عدد زير ٤٠ برخوردم.
                        -----------
                        حالا جيلبريك آنتتر 3Gs با بوت رام قديم چجورياست!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 04-11-2011, 09:06 PM

نظر

• سلام دوستان
                          درسته كه ios 5 مشكل باتري داره ؟

نظر

• دوستان اگه آیپادی که روش ios 5 جیلبریک شده نصبه خاموش شه و بعد از روشن شدن بالا نیاد راه حلش چیه؟

نظر

• سلام دوستان. من یه آیفون 4 آنلاک دارم (mc603zp) که به ios5 ریستور کردم البته 4.3.3 بود که یدفعه روی گوشیم عکس یه usbو itunes اومد و میخواست که restore کنم بعد به ios5 ریستور کردم ولی بعد از اینکه گوشی میاد بالا و میخواد اکتیو بشه آیتونز این پیغامو میده:
                              "there is no SIM card installed in the iPhone your are attempting to activate"
                              سیم کارتو چند بار در آوردم و دوباره گذاشتم بازم فایده نداشت. فایل shsh مربوط به 4.3.3.رو هم نداشتم که برگردم از طریق WiFi گوشی هم پیغام could not be activated میده.
                              با redsnow تونستم جیلبریک کنم و وقتی اومد بالا باز هم انتن نمیداد .ضمنا درقسمت general-about جلوی modem firmware هیچ چیزی نوشته نشده ! بیرونم دادم گفتند basebande گوشیم پاک شده و ظاهرا اولین نفری هم هستم که این اتفاق واسم افتاده! چیکار کنم که گوشیم انتن بده خیلی خیلی ممنون میشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط a_kamran نمایش پست ها
                                سلام دوستان. من یه آیفون 4 آنلاک دارم (mc603zp) که به ios5 ریستور کردم البته 4.3.3 بود که یدفعه روی گوشیم عکس یه usbو itunes اومد و میخواست که restore کنم بعد به ios5 ریستور کردم ولی بعد از اینکه گوشی میاد بالا و میخواد اکتیو بشه آیتونز این پیغامو میده:
                                "there is no sim card installed in the iphone your are attempting to activate"
                                سیم کارتو چند بار در آوردم و دوباره گذاشتم بازم فایده نداشت. فایل shsh مربوط به 4.3.3.رو هم نداشتم که برگردم از طریق wifi گوشی هم پیغام could not be activated میده.
                                با redsnow تونستم جیلبریک کنم و وقتی اومد بالا باز هم انتن نمیداد .ضمنا درقسمت general-about جلوی modem firmware هیچ چیزی نوشته نشده ! بیرونم دادم گفتند basebande گوشیم پاک شده و ظاهرا اولین نفری هم هستم که این اتفاق واسم افتاده! چیکار کنم که گوشیم انتن بده خیلی خیلی ممنون میشم.
                                سلام
                                یکبار دیگه ریستور و جیلبرک کن .. به احتمال زیاد مشکلت حل میشه
                                این مشکل برای خودم هم پیش اومد که با یکبار ریستور کردن مشکل حل شد
                                البته نشون نمیده ... شاید مجبور باشید بیشتر از یکبار ریستور کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X