اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    یه سوال ایا نرم افزار ios 5 برای ایفون 4 نرم افزار siri را داره یا اصلا نرم افزار siri روی ایفون 4 نصب میشه ؟؟

نظر

• نه دوست عزیز، سیری مخصوص آیفون ۴ اس هست و روی آیفون ۴ قابل نصب نیست. البته شایعاتی در مورد احتمال هک شدن این برنامه و نصبش روی آیفون ۴ جیل بریک شده هست. باید منتظر حضور آیفون ۴ اس و دست به کار شدن هکرها باشیم!

نظر

• نوشته اصلی توسط erfann نمایش پست ها
        سلام
        ببخشید دوستان وقتی شیفت و ری استور رو می زنم و فریمور رو بهش میدم این پیغام رو میده.میشه بگید چرا؟
        the iphone could not be restored because the firmware file is not compatible.
        در ضمن ارهمین سایت دانلود کردم با حجم774 مگابایت
        لطفا کمک کنید
        ایفون 4 هست و اینو دانلود کردم
        iPhone3,1_5.0_9A334_Restore
        آیتونزم هم آخرین ورژن ( 10.5 ) هست
        فرمت هم ipsw هست
        به ادرس زیر برو و محتویات فایل hosts رو پاک کن.بعد ok و save کن و بعدش ری استور کن

نظر

• نوشته اصلی توسط nima70 نمایش پست ها
          کمک کنید لطفا
          سلام . شما باید حتما از itunes 10.5 استفاده کنید!

نظر

• دوستان یک مسئله ای برام پیش اومده من ایتونز ورژن ۱۰.۵ رو نصب کردم ولی وقتی ایفون یا ایپادمو ( ایپاد ۳) به ایتونز وصل میکنم اول که پیغام میده ابدیت براش اومده رژنی که میگه ۴.۳.۵ هست نه ۵.۰ مشکل از کجاست ؟
            البته بگم من چیز پی ان فعال نیست.

نظر

• 1. بازم از ورژن فاینال ایتیونزتون مطمعن بشید.
              2. ios 5 ایفون 3g رو ساپورت نمیکنه.
              ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 15-10-2011, 01:28 AM

نظر

• ios 5 hastam bebakhshid english type mikonam amma computeram rikhte beham
                soal dashtid beporsid dar khedmatam

نظر

• من دو بار فایل iPhone3,1_5.0_9A334_Restore.ipsw رو برای iPhone 4 دانلود کردم!!!، اما هنگام restore با این خطا مواجه می شم:
                  The iPhone "iPhone" could not be restored because the firmware file was corrupt
                  کسی می تونه راهنمایی کنه؟

نظر

• از این تاپیک
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread49591.html
                    یکبار پست اول و یک بار پست چهارم.

نظر

• هر دو از این لینک در IDM دانلود شدند:
                      http://appldnld.apple.com/iPhone4/04...4_Restore.ipsw

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang001
                        سلام دوستان
                        ببخشيد اگه سوالم تكراري هست ٨ صفحه اخير رو خوندم چيزي پيدا نكردم
                        ايفون ٤ و ايپد ٢ من هر دو رو ورژن ٤.٣.٣ هست و جيلبرك شده و shsh هم دارم ( انلاك فكتوري)
                        اگه به ios 5 اپديت كنم ايا براي برگشتن به ٤.٣.٣ مشكلي دارم؟
                        يكي از مسايلي كه شنيده بودم اينه كه چون بيس بند اپديت ميشه نميشه دانگريد كرد.
                        ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Sent from my ipad 2 (ios 4.3.3) using forum runner
                        دوستان هیچکس نیست منو راهنمایی کنه؟!

نظر

• این لینکها سالمند و کار میکنند، یکبار ایتیونزتون رو unistall کنید و دوباره ایتیونز 10.5 فاینال رو نصب کنید، در صورت دسترسی به سیستم دیگه، ios دانلود شده رو کپی و روی یه سیستم دیگه هم امتحان کنید.

نظر

• راستی من یکبار پسوند فایل رو به ZIP تغییر دادم و Extract کردم. اونجا هم خطای the file is corrupt می داد!

نظر

• نوشته اصلی توسط sami_1985 نمایش پست ها
                              دوستان ميخوام به فيرمور 5 برم،آيا Contact ها و SMS هام از بين ميرن؟من نميخام اين اتفاق بی افته!چون تو قسمت SMS ها،کلی شماره تلفن و آدرس دارم که نميشه جايی هم بنويسمشون!يه وقت جايی نباشه که دست کاری کرده باشم قبلا و الان که Backup ميگيرم ، Contact و sms هام رو شامل نشه!!
                              جيلبرک هم نکردم!
                              چه کار ميتونم بکنم!
                              من منتظر همين جوابم تا که شروع کنم به Restore !
                              لطفاً زود جواب بدين اساتيد کار درست،بد جوری تو کف هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط ialmighty نمایش پست ها
                                راستی من یکبار پسوند فایل رو به zip تغییر دادم و extract کردم. اونجا هم خطای the file is corrupt می داد!
                                شما اگه فایل رو از همون تاپیک اولی که گفتید با idm دانلود کرده باشید پسوندش ipsw هستش و نیازی به تغییر پسوند نیست.

نظر

صبر کنید ..
                                X