اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش انلاک آیفون 4s/4/3gs در iOS 5.x.x توسط SAM

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط farhad860076656 نمایش پست ها
    سلام بچه ها باید بعد از دی اکتیو کردن برین تو قسمت متود گزینه اتو رو فعال کنیم بعدش گزینه ریستور اکتویشن رو زده و بعد از چند ثانیه گزینه Attempt Activation تا بدون پیغام خطا آنتن بیاد
    فقط زود باشین هنوز بسته نشده من امتحان کردم
    شما این روش رو رفتین؟:
    http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post663718

نظر

• نوشته اصلی توسط mahyar666 نمایش پست ها
      شما کی امتحان کردید جواب نمی ده شما امروز این روش رو امتحان کردید؟؟
      الآن یکی از دوستان پست گذاشته تو همین تاپیک که موفق شده

نظر

• نوشته اصلی توسط mahyar666 نمایش پست ها
        هیچ راهی نداره باید دوباره ریستور کنی منم مشکل شما رو دارم
        شما اینترنت پرسرعت دارین یا خیر؟ایا همین ارور من را دریافت میکنید

نظر

• نوشته اصلی توسط farhad860076656 نمایش پست ها
          سلام بچه ها باید بعد از دی اکتیو کردن برین تو قسمت متود گزینه اتو رو فعال کنیم بعدش گزینه ریستور اکتویشن رو زده و بعد از چند ثانیه گزینه Attempt Activation تا بدون پیغام خطا آنتن بیاد
          فقط زود باشین هنوز بسته نشده من امتحان کردم
          ببین من هر کاری میکنم ارور رومیده وقتیم که ریستور رو میزنم attempt فعال نیست دوباره باید de active رو بزنم تا فعال شه

نظر

• نوشته اصلی توسط anveh_611 نمایش پست ها
            شما اینترنت پرسرعت دارین یا خیر؟ایا همین ارور من را دریافت میکنید
            من پر سرعت دارم ولی نه واسه من تا اخر میره تا جایی که باقیه ماجرا رو توی خود گوشی انجام میده ولی نوی خوده گوشی بعد از چند تا ارور گوشی ریستارت میشه بدونه جیلبرک ولی ریستور میکنم واسه باره اول درست جیلبرک میشه

نظر

• بله من روش راححتر رو کردم فقط همون طوری که بالا گفتم بکنید انتن میاد ماله من ایفون 4 لاک بیسباند 4.10.01 ورژن 5.1 ذخیرشم هم یادتون نره بچه ها من هم ایرانسل هم همراه اول رو ذخیره کردم

نظر

• وارد برنامه بشوید و در قسمت Utilities گزینه Attempt Activation را بزنید. در صورتی که این گزینه نمایان نبود ابتدا De-Activate کنید و بعد گزینه را بزنید و منتظر شوید تا عملیات تمام شود.
                بعد از ریسپرینگ عملیات تمام می شود و حال دستگاه شما آنلاک شده است

نظر

• من چند تاییی آنلاک کردم ... ولی میگن بستن فردا 2 تا دارم شما کی امتحان کردین ؟

نظر

• اقا ما هر کاری میکنیم این ارور رو میده میدهactivation reports error activationlnfo rejected. you must select the original carrier simid of your phone !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط wolfgorg نمایش پست ها
                      من چند تاییی آنلاک کردم ... ولی میگن بستن فردا 2 تا دارم شما کی امتحان کردین ؟
                      سلام من گوشیم ورزژن ۵.۱ هست بیس بند ۴.۱۲.۰۱ همه مراحل رو رفتم ..
                      وقتی به ایتیونز میزنم ارور نمیده .... دارم دیونه میشم کمک...

نظر

• سلام من گوشیم ورزژن ۵.۱ هست بیس بند ۴.۱۲.۰۱ همه مراحل رو رفتم ..

نظر

• نوشته اصلی توسط wolfgorg نمایش پست ها
                          من چند تاییی آنلاک کردم ... ولی میگن بستن فردا 2 تا دارم شما کی امتحان کردین ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farid6142 نمایش پست ها
                            لطفاً از دادن پست تکراری خودداری نمائید..

نظر

• يه سوال بيسبند ٢.١٠ كه ورژن ٥.٠.١ هست با اين روش آنلاك ميشه؟

نظر

• ظاهرا اپل جلو این متد رو گرفته. ولی خوب کسانی که قبلا بکاپ گرفتن تو اپدیهای بعدی هم میتونن استفاده کنن ...

نظر

صبر کنید ..
                                X