اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش انلاک آیفون 4s/4/3gs در iOS 5.x.x توسط SAM

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

نظر

• من بعد 2 روز تلاش و کوشش تونستم مشکلمو حل کنم. به این صورت که تمام مراحل و انجام دادم بعد رفتم از سیدیا برنامه ultrasnow رو حذف کردم و تنظیمات sam و ریستور کردم دوباره تنظیمات رو انجام دادم باز تو سیدیا ultrasnow نصب کردم ........
      در ضمن ایتونز رو بدون وی p ان چندین بار باز کردم بعد چند بار باز کردن اکتیو شد ولی گوشی هنوز نو سرویس میزد در آخر یه بار با وی p ان باز کردم و آنتن اومد

نظر

• نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
        زمانی که به آیتونز وصل هستید چیز پی ان هم باید فعال باشد ،، دیگر ارور نمیدهد
        نه دوست من ارور the simcard inserted in this iphone does not appear to be supported
        رو میده.
        من هرچی imsi جلو دستم بوده زدم. حتی sam رو روی حالت auto-detect هم گذاشتم اما همینطور میشه بارم

نظر

• نوشته اصلی توسط mj.pier نمایش پست ها
          اصلا من که به مرحله ی 6 نرسیده یا اون اروری و که گفتم می گیرم یا اینو
          زمانی که آیتونز فعال هست چیز پی ان هم روشن باشد ، احتمالا رفع میشود...

نظر

• کسی با لاک at&t جواب گرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamzad00 نمایش پست ها
              نه دوست من ارور the simcard inserted in this iphone does not appear to be supported
              رو میده.
              من هرچی imsi جلو دستم بوده زدم. حتی sam رو روی حالت auto-detect هم گذاشتم اما همینطور میشه بارم
              این پیغام میگوید اوپراتور لاک شما ساپورت نمیشود،،! اگر موردی باشد که یک تمام کرییرها انجام بشود می بایست با حالت auto انجام بشود...

نظر

• نوشته اصلی توسط v_hashemy نمایش پست ها
                کسی با لاک at&t جواب گرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                بله بنده در پستهای قبلی یک شات هم گذاشته ام ....

نظر

این پیغام میگوید اوپراتور لاک شما ساپورت نمیشود،،! اگر موردی باشد که یک تمام کرییرها انجام بشود می بایست با حالت auto انجام بشود...
                  شما داری حرف منو به خودم میزنی. من میگم چرا باید اینو بده. مگه اینکه imsi دیگه ای به جز اینی که sam تو لیستش داره وجود داشته باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط bjm13298 نمایش پست ها
                    هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
                    با این برنامه میتونی iTools.exe

نظر

• نوشته اصلی توسط bjm13298 نمایش پست ها
                      هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
                      بله شما در قسمت setting-general-about میتونید متوجه بشید ...

نظر

• نوشته اصلی توسط hamzad00 نمایش پست ها
                        شما داری حرف منو به خودم میزنی. من میگم چرا باید اینو بده. مگه اینکه imsi دیگه ای به جز اینی که sam تو لیستش داره وجود داشته باشه
                        imsi توی sam وجود نداره بلکه از سیمکارت استخراج میشه،،بنده هم گفتم اگر تمام کریرها قابل آنلاک باشند ، درحالت اوتودیتکت باید کار انجام بشه ،، یک بار دیگر انجام دهید در زمان کپی کردن imsi دقت بیشتری کنید... من هم داشتم ناامید میشدم ولی بلاخره انجام شد ،،،

نظر

• ای بابا من با 2 تا گوشی دیگه که ماله کشورهای دیگه بودن جواب گرفتم ولی اصلا با at&t جواب نمیده بهم

نظر

• من یک آیفون ۴ با بیس*بند ۴٫۱۱٫۰۸ (یا عددی شبیه به این) روی ۵٫۰٫۱ رو دیشب با این روش آنلاک کردم (ایرانسل). امروز هم آپگریدش کردم به ۵٫۱ با بیس*بند ۴٫۱۲٫۰۱. بعد از آپگرید هم جیلبرک نکردم و همه*چیز به*درستی کار می*کنه. گوشی هم مال Vodafone در انگلستان بوده.
                            با روشی که قبلاً معرفی شده هم (تغییر فایل بک*آپ در آیتیونز) کیبورد فارسی رو روش ریختم و ریستور کردم و باز هم مشکلی پیش نیومد. با درآوردن و دوباره*گذاشتن سیم*کارت، یا ریستارت کردن و ... هم آنلاک نمی*پره.

نظر

• نوشته اصلی توسط pooriaazimi نمایش پست ها
                              من یک آیفون ۴ با بیس*بند ۴٫۱۱٫۰۸ (یا عددی شبیه به این) روی ۵٫۰٫۱ رو دیشب با این روش آنلاک کردم (ایرانسل). امروز هم آپگریدش کردم به ۵٫۱ با بیس*بند ۴٫۱۲٫۰۱. بعد از آپگرید هم جیلبرک نکردم و همه*چیز به*درستی کار می*کنه. گوشی هم مال vodafone در انگلستان بوده.
                              با روشی که قبلاً معرفی شده هم (تغییر فایل بک*آپ در آیتیونز) کیبورد فارسی رو روش ریختم و ریستور کردم و باز هم مشکلی پیش نیومد. با درآوردن و دوباره*گذاشتن سیم*کارت، یا ریستارت کردن و ... هم آنلاک نمی*پره.
                              خدا رو چه دیدین شاید اصلاً با این روش آنلاک فکتوری شد رفت پی کارش:d

نظر

بله شما در قسمت setting-general-about میتونید متوجه بشید ...
                                در قسمت view details رو میگین؟کجاش کشور و نوشته؟

نظر

صبر کنید ..
                                X