اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش انلاک آیفون 4s/4/3gs در iOS 5.x.x توسط SAM

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من وقتي sam رو نصب كردم و گوشيم ريست شد رو آرم اپل گير كرد اما نميدونم چجوري بعد ساعت ها ور رفتن بالا اومد. تو آنلاك اشتباه كردم و رفتم كه sam رو پاك كنم و دوباره بريزم وقتي پاك كردم و گوشي ريست شد ديگه رو آرم اپل گير كيرده و هيچ جوري هيچ كاريم نميشه كرد. چه كنم يكي راهنمايي كنه لطفاً

نظر

• گوشی رو خاموش کن بعد دکمه volume up رو نگه دار بعد گوشی رو روشن کن

نظر

• نوشته اصلی توسط vala-pardazesh نمایش پست ها
        دوستان میشه به من کمک کنید!
        این ارور چیه؟؟
        دوشتان این مشکل رو یکی جواب بده لطفا

سم رو که اجرت میکنیم هیچکدوم از منو هاش نیست

نوشته

yor iphone is currently factory active
        tihs means you are hacktivated
        ....va

عکسشم تو پست شماره 197 گذاشته دوستمون

لطفا اگه کسی میدونه جواب بدین
        ویرایش توسط freezaad : https://i-phone.ir/forums/member/19100-freezaad در ساعت 26-04-2012, 04:07 PM

نظر

• دوستانی که مشکل دارن این از تجربیات من..

اگه نتونستین از country carrier استفاده کنین از bundle میتونین استفاده کنین شاید اونجا بتونین اپراتورتون رو پیدا کنین یا برای اکتیویشن کار کنه !و هیچ فرقی با country carrier نداره.. حواستون باشه که تو more information برای کپی کردن imsi از imsi قسمت آخر رو کپی کنین نه قسمت وسط و در پایان بعد از اینکه spoofing sim رو زدید و imsi رو paste کردین به جای وصل کردن به آیتونز برید تو utilities و attempt activation رو بزنید و یه کم صبر کنید شاید 4 دقیقه طول بکشه.. ,وبعد از اون برمیگردین عقب enabeled رو خاموش میکنید و بعد از اون طبق چیزی که دوستمون گفتن گوشی رو به آیتونز وصل میکنید تا پیغامی رو که اون بالا گفته شد نشون بده..اگه پیغام رو نشون نداد چند بار گوشی رو پلاگ و آنپلاگ کنید تا پیغام بیاد و گوشی رو جدا کنید و صبر کنید تا آنتن بیاد..(واسه من من وقتی که attempt activation رو زدم رفتم شام خوردم وبعد 15 دقیقه اومدم دیدم که آنتن خودش اومده) این از تجربیات من..امیدوارم که استفاده ببرین..سوالی داشتین درخدمتم..

نظر

• نسخه جدید برنامه عرضه شد
            iClarified - iPhone - How to Unlock Your iPhone Using SAM [Easier]

از طریق آموزش فوق میتوانید خیلی راحت تر از آموزش پست ۱ انلاک کنید
            آموزش پست ۱ بزودی تغییر مکیند *!*

نظر

• ممکنه بگین محدودیت بیس باند داره یا اینکه روی همه بیس باندها جواب میده؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_rpd نمایش پست ها
                ممکنه بگین محدودیت بیس باند داره یا اینکه روی همه بیس باندها جواب میده؟؟
                روی تمام بیسباند ها کار میکنه

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز
                  بنده الان موفق شدم 4s لاک at&t خودم رو رو ورژن 5.0.1 آنلاک کنم.ابتدا سیم اصلی رو (at&t( داخل گوشی گذاشتم و با ورژن جدید sam برنامه رو اجرا کردم.
                  IMSI رو کپی کرده و سپس سیم رو در آوردم و بعد گوشی رو خاموش و روشن کردم و ایندفعه IMSI کپی شده رو paste کردم و attemp activate کردم .می تونید country رو در حالت auto قرار بدهید.بعد از چند دقیقه آنتن فول آمد.

نظر

• نوشته اصلی توسط bashir_cfz نمایش پست ها
                    دوستانی که مشکل دارن این از تجربیات من..

اگه نتونستین از country carrier استفاده کنین از bundle میتونین استفاده کنین شاید اونجا بتونین اپراتورتون رو پیدا کنین یا برای اکتیویشن کار کنه !و هیچ فرقی با country carrier نداره.. حواستون باشه که تو more information برای کپی کردن imsi از imsi قسمت آخر رو کپی کنین نه قسمت وسط و در پایان بعد از اینکه spoofing sim رو زدید و imsi رو paste کردین به جای وصل کردن به آیتونز برید تو utilities و attempt activation رو بزنید و یه کم صبر کنید شاید 4 دقیقه طول بکشه.. ,وبعد از اون برمیگردین عقب enabeled رو خاموش میکنید و بعد از اون طبق چیزی که دوستمون گفتن گوشی رو به آیتونز وصل میکنید تا پیغامی رو که اون بالا گفته شد نشون بده..اگه پیغام رو نشون نداد چند بار گوشی رو پلاگ و آنپلاگ کنید تا پیغام بیاد و گوشی رو جدا کنید و صبر کنید تا آنتن بیاد..(واسه من من وقتی که attempt activation رو زدم رفتم شام خوردم وبعد 15 دقیقه اومدم دیدم که آنتن خودش اومده) این از تجربیات من..امیدوارم که استفاده ببرین..سوالی داشتین درخدمتم..
                    ممنون از شما دوست عزیز با این روش من تونستم آنتن رو بیارم

نظر

• فقط دوستان توجه کنن که برای بار اول احتمال داره اررور 1664 تو ایتونز ببینن که مشکلی نداره. میتونن ادامه بدن. من خودم چندین بار که اررور 1664 رو میدیدم کنسل میکردم و از نو اجرا میکردم. ولی یک بار بعد از اررور ادامه دادم انلاک شد.

موفق باشید.

نظر

• دوستان این آموزش درمورد ورژن جدید 1.16 هم صادق هست ؟"؟ چون تو سایتش نوشته که SAM رو باز کنید و در منوی Utilities گزینه Attempt Activation رو بزنید و صبر کنید .... تمام . کسی از دوستان تست کرده این روش رو ؟؟؟

نظر

• من میخوام با sam انلاک کنم ولی نمیدونم ابراتور لاک کننده من کدومه؟(راه حل بدون هزینه یا کم هزینه)(اقای a3ef دوازده تومان میگیره!!!)

نظر

• نوشته اصلی توسط i-vahid نمایش پست ها
                            به اعتقاد من با at&t جواب نميده هر كاريش مي كنيم نميشه
                            من فکر کنم at&t بعضی IMEI ها رو بلاک کرده ! من يه گوشی at&t رو در کمتر از 1 دقيقه

انلاک کردم ! يه گوشی ديگه دقيقاً با مشخصات همون 2 روز هست هر کاری ميکنم نميشه !

تو سايت گيوی هم نوشته که بعضی از IMEI ها رو بلاک کرده سرور اپل ! و تنها راه استفاده از گيوی هست که

تا چند روز آينده و ايشالا تا 1 ماه آينده در ايران موجود هست
                            ویرایش توسط farzad_m : https://i-phone.ir/forums/member/6633-farzad_m در ساعت 26-04-2012, 01:11 PM

نظر

• هوررررااااااا
                              موفق شدم، آنلاک شد
                              iPhone4 16GB lock O2 UK

نظر

• نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                                نسخه جدید برنامه عرضه شد
                                iclarified - iphone - how to unlock your iphone using sam [easier]

از طریق آموزش فوق میتوانید خیلی راحت تر از آموزش پست ۱ انلاک کنید
                                آموزش پست ۱ بزودی تغییر مکیند *!*
                                از ظهر تا حالا گیرش بودم ،نمی شد اما با این روش با باره اول درست شد .رو حالت اتو هم گذاشتم .

نظر

صبر کنید ..
                                X