اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش انلاک آیفون 4s/4/3gs در iOS 5.x.x توسط SAM

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حتما باید گوشی اولین بارش باشه که به ituens وصل میشه برای active کردن؟یا مهم نیست؟

نظر

• آقا تو رو خدا یکی به منم کمک کنه
      گوشی منم At&t چند بار امتحان کردم ولی اصلا آیتونر سیم کارتمو میشناسه! خواهشا کمک کنید از آبان گوشیم همین طوریه!
      یک مشکل دیگم هست و قتی ۱ بار امتحان می کنم نمی شه بار دوم دیگه گزینه deactive نمی آد حتی وقتی revert میکنم. مجبورم دوباره SAM پاک کنم باز بریزم تا بتونم دوباره امتحان کنم؟

نظر

• یه سوال از دوستان گل انجمن دارم:
        ایا این روش انلاک imei number دستگاه رو تغییر میده؟

نظر

• اقا من هرکاری بگید برای ایت 4س انجام دادم.سم رو چندین بار پاک کردم و همه راه هارو رفتم .اما نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط ferryultrastar نمایش پست ها
            یه سوال از دوستان گل انجمن دارم:
            ایا این روش انلاک imei number دستگاه رو تغییر میده؟
            خیر فقط پروسه ی اکتیو کردن رو دور می زنه!

نظر

• من نمی تونم اسم کشور لاک کننده رو روی auto بذارم
              نداره auto.
              چه کنم. نمی دونم carrier گوشیم چیه؟ جعبه هم ندارم.

نظر

• در قسمت CARRIER اگر at&t باشیم 2 تا وجود داره باید کدوم رو انتخاب کنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bjm13298 نمایش پست ها
                  در قسمت CARRIER اگر at&t باشیم 2 تا وجود داره باید کدوم رو انتخاب کنیم؟
                  دومی رو انتخاب کن من همین الان با این روش انلاک کردم
                  (at&t)

نظر

• من یه بار پاک کردم ریختم میرم توش هنگ میکنه!راهی هست؟

نظر

• اقا 1 سوال اگه سیم اصلی کرییر نباشه منظورم اینه سیمه اصلی داخلش نباشه چی ؟ منظورم اینه که لاک باشه لاک att اگه 1 سیمی بزاریم att باشه اما ماله خودش نباشه چی ؟

من تست کردم نشده اما با سیمه اصلی داخله گوشی کردم شده اما بی سیم نشده منظورم اینه که با سیمه داخلش نبوده ولی با نامه همون اوپراطور بوده حالا چی کار میشه کرد ؟

نظر

• 1664ارور میده

نظر

• دوستان 5.0.1 ایفون 4 مدم 2.10.4 purchase date: (t1, )
                          purchase country: CA (Canada)
                          warranty coverage: Out of Warranty
                          registered: no
                          activated: no

اصلا بجز یه سیمکارت همراه اول سیم دیگه ای ندارم با گیوی انلاک کردم میتونم از این روش انلاک کنم ؟ سیم at&t یا اپراتوره دیگه ای ندارم چکار باید بکنم؟

نظر

• من وقتی میخوام سرور رو اد کنم با این ارور روبرو میشم the request timed out

نظر

• نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
                              دوستان 5.0.1 ایفون 4 مدم 2.10.4 purchase date: (t1, )
                              purchase country: Ca (canada)
                              warranty coverage: Out of warranty
                              registered: No
                              activated: No
                              اصلا بجز یه سیمکارت همراه اول سیم دیگه ای ندارم با گیوی انلاک کردم میتونم از این روش انلاک کنم ؟ سیم at&t یا اپراتوره دیگه ای ندارم چکار باید بکنم؟
                              اگر با همین روش )sam) انجام بدین دیگه نیازی به گوی و دردسرهای خاموش و روشن کردن مخصوص گوی را ندارید هرزمان هم که شبکه سرویس نداشته باشه به محض گرفتن آنتن دوباره نیاز به آن کردن نیست...

نظر

• نوشته اصلی توسط A-King نمایش پست ها
                                اقا 1 سوال اگه سیم اصلی کرییر نباشه منظورم اینه سیمه اصلی داخلش نباشه چی ؟ منظورم اینه که لاک باشه لاک att اگه 1 سیمی بزاریم att باشه اما ماله خودش نباشه چی ؟

من تست کردم نشده اما با سیمه اصلی داخله گوشی کردم شده اما بی سیم نشده منظورم اینه که با سیمه داخلش نبوده ولی با نامه همون اوپراطور بوده حالا چی کار میشه کرد ؟
                                گوشی بنده لاک at&t بوده و سیم اصلی رو هم نداشتم ولی مشلکی پیش نیومد.....!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X