اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش انلاک آیفون 4s/4/3gs در iOS 5.x.x توسط SAM

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان نحوه بک آپ گیری از فایل های ساخته شده توسط SAM در اینآموزش قرار داده شد

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed697 نمایش پست ها
      براي هر سيم كارت جدا جدا بايد آنلاك كرد؟يعني اگه لاك باشه ديگه با يه سيم ديگه انلاك نميشه؟
      برای هر اپراتور جدا باید ساخته بشه مثلا آنلاک ساخته شده با سیمکارت همراه اول با ایرانسل کار نمیکنه.

نظر

• سلام حداقل 50 با رسعی کردم ولی سورس اد نمیشه

نظر

• خود سایت شفا میده
          همین الان اد شد

نظر

• ايران رو انتخاب کنيم يا امريکا رو در مرحله انتخاب کشور at&t هست !!

بد اينکه مشکل اصلی اينجاست که اکتيو نميشه ! ارّور ميده !

ACTIVATION REPORTS ERROR !!

activationinfo rejected , you must select the original carrier SIMID of your phone !

در اين کليپ آموزشی هم attemp activation رو ميزنه ! کسی از دوستان ميدونه بايد چی کار کرد

که با ارور مواجه نشد ؟
            ویرایش توسط farzad_m : https://i-phone.ir/forums/member/6633-farzad_m در ساعت 24-04-2012, 11:57 AM

نظر

• سلام

امروز امدم رو یه گوشی تست کنم مثه اینکه برنامه آپدیت شده و هیچ یک از گزینه های مر بوط به عکسهای صفحه اول رو نداره.

نظر

• من 3 تا ایفون 4 رو تونستم انلاک کنم. اما یه 4س دارم که هرکاریش میکنم نمیشه.ایفونز در هر حالت میگه سیمکارت اصلی بنداز. میخواستم ببینم کسی imsi یا سیمکارت ورزیون (version) دم دستش نیست وایا اصلا کسی تونسته از 4s جواب بگیره؟

من این پیشکد imsi versionهارو تست کردم:

310010xxxxxxxxx
                310012xxxxxxxxx
                310013xxxxxxxxx
                311110xxxxxxxxx
                310910xxxxxxxxx

نظر

• دوستان مراحلی رو که در صفحه قبل گفتم انجام بدید جواب میده

نظر

• من روی 4 اس انجام دادم و راحت انلاک شد ولی برخلاف عکسی که یکی از دوستان گذاشته کنار آنتن مینویسه at&t و ir-tci رو نمینویسه
                    ولی همه چیز عالیه

نظر

• 4s شما لاک کجا بود؟ من که روی 4 امتحان کردم هم mtn irancell نوشت و هم ir-tci

نظر

• نوشته اصلی توسط hamzad00 نمایش پست ها
                        من 3 تا ایفون 4 رو تونستم انلاک کنم. اما یه 4س دارم که هرکاریش میکنم نمیشه.ایفونز در هر حالت میگه سیمکارت اصلی بنداز. میخواستم ببینم کسی imsi یا سیمکارت ورزیون (version) دم دستش نیست وایا اصلا کسی تونسته از 4s جواب بگیره؟

من این پیشکد imsi versionهارو تست کردم:

310010xxxxxxxxx
                        310012xxxxxxxxx
                        310013xxxxxxxxx
                        311110xxxxxxxxx
                        310910xxxxxxxxx
                        زمانی که به آیتونز وصل هستید چیز پی ان هم باید فعال باشد ،، دیگر ارور نمیدهد

نظر

• من آیتونزم فعال شد اما گوشیم no service میزنه هنوز iccid گوشیم با ایتونزم یکی هست

نظر

• نوشته اصلی توسط sde نمایش پست ها
                            من روی 4 اس انجام دادم و راحت انلاک شد ولی برخلاف عکسی که یکی از دوستان گذاشته کنار آنتن مینویسه at&t و ir-tci رو نمینویسه
                            ولی همه چیز عالیه
                            خوبه دیگه چون اینجا at&t خدمات نداره میشه کلی کلاس گذاشت و همینطور سرکار....!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط rasool10 نمایش پست ها
                              من آیتونزم فعال شد اما گوشیم no service میزنه هنوز iccid گوشیم با ایتونزم یکی هست
                              آخر کار بدون اینکه گوشی رو از آیتونز جدا کنید باید یک بار آیتونز را بسته و دوباره اجرا کنید ،، بعد آنتن میاد...

نظر

• برادر راهی برای تشخیص کشور لاک کننده و کارییری که لاکش کرده هست به جز گفتن تو سایت؟

نظر

صبر کنید ..
                                X