اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش انلاک آیفون 4s/4/3gs در iOS 5.x.x توسط SAM

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من بكاپ گرفته بودم با ifile بعد سيمه همراه اولمو زدم نشد حالا ايرانسلمو هم كه ميزارم نميشناسه حالا چجوري از اون فايل زيپ استفاده كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• یعنی واقعا هیچکس نمیدونه چطور باید بکاپ رو برگردوند و دوباره از آنلاک sam استفاده کرد؟
      وقتی بکاپ رو Extract کردیم سر جاش، بعدش باید چیکار کنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط anveh_611 نمایش پست ها
        با تشکر از شما دوست عزیز مشکل من اینه که بعد از پاک کردن برنامه sam گوشیم ریستارت شد والان میگه باید اکتیو کنی چون گوشیم لاکه پس باید جیلبریک کنم تا بتونم از گوشیم استفاده کنم اما من تا قسمتprocessin kernel پیش میره بعد ارور میده بعضی وقتها تا 55 و بعضی وقتها تا 65 درصد بعد ارور میده که برنامه بسته میشه نمیدونم از سرعت اینترنت من هستش یا چیز دیگه من دیال اپ دارم و جایی هستم که به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارم میشه راهنمایی کنید باید چکار کنم ایا نرم افزاری دیگه هستش که بتونم جیلبریک کنم یا خیر و برنامه هایی که از سادیا نصب کردم پاک نشن
        ورژن گوشیم هم 5.0.1 هستش با کاستو ریستور کردم با بیس باند 4.10.01 وبا گیوی انلاک
        ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان دیگه نمیدونم باید چکار کنم با تشکر

با رد اسنو چند بار سعی کنید میشه واسه منم 4 تا 5 بار باید هی تلاش کنم هر بار که قفل میشه

نظر

• گویا اپل راه sam رو بسته..آخرش که میخوای وصل کنی به آیتونز یه ارور بده آنتن بیاد رو اپل حفره رو بسته

نظر

• من با سم انلا کرده بودم. با redsn0w هم بکاپ گرفتم. مشکلی پیش اومد مجبور شدم ریتور کنم. الان باید بکاپ رو کجا کپی کنم؟ ایا نصب مجدد SAM الزامیه؟

ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده .

نظر

• iClarified - iPhone - How to Restore Your iPhone Unlock Ticket [SAM]

نظر

• سلام دوستان
                پس فعلا این راه دیگه عملی نیست ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mh2002ir نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  پس فعلا این راه دیگه عملی نیست ؟؟؟؟
                  فعلا نمی شه

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad shadel نمایش پست ها
                    من با سم انلا کرده بودم. با redsn0w هم بکاپ گرفتم. مشکلی پیش اومد مجبور شدم ریتور کنم. الان باید بکاپ رو کجا کپی کنم؟ ایا نصب مجدد SAM الزامیه؟

ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده .
                    ازاین تاپیک استفاده کنید:
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post664162

نظر

• نوشته اصلی توسط farshad4 نمایش پست ها
                      یعنی واقعا هیچکس نمیدونه چطور باید بکاپ رو برگردوند و دوباره از آنلاک sam استفاده کرد؟
                      وقتی بکاپ رو Extract کردیم سر جاش، بعدش باید چیکار کنیم؟
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post664162

نظر

• دوستان گرامی متاسفانه رسماً اعلام شد که اپل روش آنلاک با SAM را بلوکه کرده

منبع:
                        Apple Blocking SAM Unlock for iPhone 4 | iPhone 4 Jailbreak.org

نظر

• نوشته اصلی توسط V-360 نمایش پست ها
                          شما به اینجا یه سر بزن شاید مشکلت حل بشه.

http://www.i-phone.ir/forums/thread65713.html
                          دوست عزیز گفنم همه این راه هارو رفتم اپراتور گوشیمو هیشکی نمیدونه حتی اونجایی که خریدم !!! itools وpc suite هم اپراتوره گوشی رو نمیزنه فقط کانادا !!! itools که میزنه فکتوری اکتیو ولی رو هیچ فریموری ایتونر انلاک نمیکنه!!!!!!! کسی تا حالا این مشکلو داشته؟ چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
                            دوست عزیز گفنم همه این راه هارو رفتم اپراتور گوشیمو هیشکی نمیدونه حتی اونجایی که خریدم !!! Itools وpc suite هم اپراتوره گوشی رو نمیزنه فقط کانادا !!! Itools که میزنه فکتوری اکتیو ولی رو هیچ فریموری ایتونر انلاک نمیکنه!!!!!!! کسی تا حالا این مشکلو داشته؟ چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
                            سلام دوست عزیز
                            متاسفانه اپل این روش رو بلوک کرد و دیگه نمیشه با این روش آنلاک کرد

نظر

• متاسفانه دیگه هیچ راهی نداره و این سرویس کاملا از کار افتاده....

نظر

• درست ولی اگر بشه به سرور apache 2.2.3دست رسی پیدا کنم تمامه مشکلاتمونو میتونیم فقط توی 21 دقیقه حل کنیم
                                albet.apple.com

نظر

صبر کنید ..
                                X