اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان یه سوال دارم بخدا دیوونه شدم دیگ لطفا کمک کنید من یه آیپد 4 دارم متاسفانه از وقتی آپدیت کردم به ios8 و بعد آپیت ها تا 8.2 متاسفانه سرعت اینترنت و سافاری یه حدی شایع و کند شده که انگار تبلت 200 هزار تمانی مارشال دارم
    بوک مارک هارو باز میکنی 2 ساعت طول میکشه یه آدرس میزنی 3 ساعت بعد میاد واقعا اعصابمو خرد کرده حتی گوگل کروم هم خیلی کنده من چیکار کنم : لطفاهر کی میتونه کمک کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط iMorteza نمایش پست ها
      سلام دوستان یه سوال دارم بخدا دیوونه شدم دیگ لطفا کمک کنید من یه آیپد 4 دارم متاسفانه از وقتی آپدیت کردم به ios8 و بعد آپیت ها تا 8.2 متاسفانه سرعت اینترنت و سافاری یه حدی شایع و کند شده که انگار تبلت 200 هزار تمانی مارشال دارم
      بوک مارک هارو باز میکنی 2 ساعت طول میکشه یه آدرس میزنی 3 ساعت بعد میاد واقعا اعصابمو خرد کرده حتی گوگل کروم هم خیلی کنده من چیکار کنم : لطفاهر کی میتونه کمک کنه
      سلام دوست عزیز.
      شما به اخرین ورژن ( ۸.۳ ) ریستور کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر.
      … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز.
        شما به اخرین ورژن ( ۸.۳ ) ریستور کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر.
        جیل برکم اخه
        بعید میدونم والا !
        از 8 بود 8.1 بود 8.1.2 بود 8.1.3. بود 8.2 بود همش بود !!!! بعید میدونم حل شه
        نمیدونم چیکار کردن این نت رو تو Ios 8 که به این روز افتاده خوشدم فقط ایپد 4
        ایر اینا اکی هست
        کم کم دارم فکر میکنم که بفروشم انگار دیگه جل شدنی نیست

نظر

• سلام من نمیتونم ایپدمو اپدیت کنم حتی از طریق کامپیوتر هم اپدیت نمیشه وسط اپدیت ارور میده چند وقت پیش که پرسیدم گفتن (فریمور رو از انجمن به صورت دستی دانلود کنید)
          الان این راه نیاز به جیلبریک داره چون من ایپد رو جیلبریک نکردم

نظر

• نوشته اصلی توسط yasamin78 نمایش پست ها
            سلام من نمیتونم ایپدمو اپدیت کنم حتی از طریق کامپیوتر هم اپدیت نمیشه وسط اپدیت ارور میده چند وقت پیش که پرسیدم گفتن (فریمور رو از انجمن به صورت دستی دانلود کنید)
            الان این راه نیاز به جیلبریک داره چون من ایپد رو جیلبریک نکردم
            شما واسه ریستور به هیچ عنوان به جیلبرک نیاز ندارید.
            … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام من ي مدتي از اپل اي دي دوستم استفاده ميكنم الان كه ايپدمو نگاه كردم ديدم تمام مطالبي كه توي notes ايفونم نوشتم توي notes ايپد هم هست توي settings تو قسمت notes رفتم ديدم زده yahoo الان سؤال من اينكه ب خاطر اينه كه دوتا دستگاهم ب إيميل ياهو من متصل هستن اينطوري شده يا ب خاطر اپل اي دي مشتركه؟ و الان تمام نوشته هاي من توي notes دستگاه دوستمم هست ؟خيلي لطف ميكنيد جواب بدين

نظر

• سلام
                من آی او اس 6 روش دارم هنوز آپدیت نکردم
                جیلبریک هم نکردم
                می خواستم ببینم اگه بخوام با خود آیپد با وای فای آپدیت کنم به کدوم آی او اس آپدیت میشه؟
                اصلا خوبه آپدیت کنم یا بذارم همینجور بمونه ؟

نظر

• درود
                  ی مشکل با ایپد 4 برام پیش اومده | 8.0.2
                  قبلا جیلبریک کردم
                  به ssh هم دسترسی دارم و هنگام نصب appsync +7 از یکی از سورس ها این مشکل پیش اومد
                  بعد از ریوبت هوم اسکرین خالی از برنامه و ایکون هست
                  با خود تویک rat هم مشکل حل نشد

بدون ریستور کردن راهی هست درست بشه ؟

ممنون

تصویر
                  ویرایش توسط K-FIVE : https://i-phone.ir/forums/member/191593-k-five در ساعت 18-12-2015, 11:55 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط K-FIVE نمایش پست ها
                    درود
                    ی مشکل با ایپد 4 برام پیش اومده | 8.0.2
                    قبلا جیلبریک کردم
                    به ssh هم دسترسی دارم و هنگام نصب appsync +7 از یکی از سورس ها این مشکل پیش اومد
                    بعد از ریوبت هوم اسکرین خالی از برنامه و ایکون هست
                    با خود تویک rat هم مشکل حل نشد

بدون ریستور کردن راهی هست درست بشه ؟

ممنون

تصویر
                    تو ترمینال دستور uicache رو اجرا کنید.
                    اگر درست نشد توییک رو باید پاک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                      تو ترمینال دستور uicache رو اجرا کنید.
                      اگر درست نشد توییک رو باید پاک کنید.
                      خب دیشب ک پست رو ارسال کردم وای فای دستگاه روشن میشد / اما الان روشن نمیشه و ssh رو هم گویا از دست دادم
                      قبلا با ابزار rat همه تویک های متفرقه غیر سیدا رو پاک کردم

و ی مشکل جدید. امروز ک ی بار ریبوت کردم دیدم هنگام بوت ی نوار لودینگ سفید میاد و ی مقدار لود میشه و بعدش دستگاه بالا میاد
                      سعی کردم برم تو سیف-مد اما معلوم نیست تو این حالت گیر کرده یا نه

بازم ممنون

در واقع ی همچین چیزی میاد و بعد بالا میاد

ویرایش توسط K-FIVE : https://i-phone.ir/forums/member/191593-k-five در ساعت 19-12-2015, 12:42 PM دلیل: افزودن عکس

نظر

• نوشته اصلی توسط K-FIVE نمایش پست ها
                        خب دیشب ک پست رو ارسال کردم وای فای دستگاه روشن میشد / اما الان روشن نمیشه و ssh رو هم گویا از دست دادم
                        قبلا با ابزار rat همه تویک های متفرقه غیر سیدا رو پاک کردم

و ی مشکل جدید. امروز ک ی بار ریبوت کردم دیدم هنگام بوت ی نوار لودینگ سفید میاد و ی مقدار لود میشه و بعدش دستگاه بالا میاد
                        سعی کردم برم تو سیف-مد اما معلوم نیست تو این حالت گیر کرده یا نه

بازم ممنون

با usb میتونید به ssh وصل بشید. ایتولز و ایفون باکس usb_tunnel دارن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• روی آیپد 4 کسی تونسته 4g ایرانسل یا رایتل یا همراه اول دریافت کنه؟

نظر

• با سلام خدمت دوستان

بنده تازه واردم به ios البته اندروید حتی برنامه نویسی پیش رفتم اما چون علاقه نداشتم برم دنبال ios

یک دستگاه ipad 4 A1458 یکی از دوستان اورده که نسخه نرم افزاری 7 روش هست و مشکلش اینه وای فای وصل میشه

اما همش مینویسه کانت تو و عملا کار نمیکنه !!

حالا

با ریستور کردن به نسخه 9.2 حل میشه ؟

من که بار اول هست ممکن یک مشکل پیش بیاد تو نصب یا نه ؟

از کجا لینک دانلود افلاین رو گیر بیارم که مال این دستگاه باشه ؟

چون مال خودم نیست یکم هم میترسم خراب کنم البته اندرویدحتی بد قلق ها رو هم درست کردم

ممنون

نظر

• سلام دوستان من یک ایپد 4 wifi 64 گیگ دارم
                              الان ios 8.1 نصب هست روش ولی مقدار قابل توجهی لگ دارم و اینکه بعضی اوقات دستگاه کاملا هنگ میکنه و باید یه مدت بزارم یه گوشه تا درست بشه
                              به نظرتون مشکل از چیه ؟ راستی توی ios 7 این مشکل ها نبود ( لگ خیلی کم بود اصلا هم هنگ نمیکرد )

نظر

• سلام دوستان من یک ایپد 4 wifi 64 گیگ دارم
                                الان ios 8.1 نصب هست روش ولی مقدار قابل توجهی لگ دارم و اینکه بعضی اوقات دستگاه کاملا هنگ میکنه و باید یه مدت بزارم یه گوشه تا درست بشه
                                به نظرتون مشکل از چیه ؟ راستی توی ios 7 این مشکل ها نبود ( لگ خیلی کم بود اصلا هم هنگ نمیکرد )

نظر

صبر کنید ..
                                X