اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط arefviva نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ایپد ۴ دارم به شدت مشکل ماندگی صفه دارام مکنه ایراد از پنل باشه؟
    کجا و چطوری درستش کنم؟؟؟؟
    كسي نيست جواب سواله ما را بده؟!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط dragon8 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان میخواستم بپرسم آیا "هدست بلوتوث Jabra TAG" با "آیپد 4" و "آی او اس 7" کاملا "سازگار" هست و کیفیت خوبی ارائه میده یا خیر؟ کلا ارزش خرید داره یا نه؟ (بیشتر برای تماشای ویدئو میخوام این هدست رو بخرم و البته گاهی هم برای موزیک)
      کسی اطلاع نداره؟

نظر

• برای ipad4 از itunes عکس ریختم بعد پاک کردم و الان هیچی عکسی ندارم ولی توی settings-general-usage photos & camera-camera roll میگه 500 MB عکس داری !!! لطفا کمکم کنید ...

نظر

• سلام
          من يك چند وقتى هست كه نميتونم از اپ استور هيچ اپى رو دانلود كنم.هرچى ميزارم دانلود بشه پيام can not conect to itunes store رو ميده.لطفا راهنمايى كنيد.
          ممنون

نظر

• دوست عزیز باید با *** بری

نظر

• نوشته اصلی توسط mirjalili نمایش پست ها
              دوست عزیز باید با *** بری
              مگه ايتيونز دوباره تحريم شده؟!تا چند وقت پيش هم كه ميشد بدون چيز پى ان رفت!

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                مگه ايتيونز دوباره تحريم شده؟!تا چند وقت پيش هم كه ميشد بدون چيز پى ان رفت!
                بله حتما شده که همچین راه کاری رو ارائه دادند!!!

نظر

• سلام دوستان
                  یه سوالی داشتم
                  یه آی پد 4 رسیده دستم . میخوام فکتوری رسیتش کنم.
                  از طریق خود گوشی که میخوام تنظیماتشو رسیت کنم، نمیشه و پسورد میخواد.
                  در ضمن برای هارد رسیت کردن از دو روش sleep+home به مدت 10 ثانیه و روش sleep+volume down استفاده کردم اما دو بار لوگوی اپل میاد و رسیت میشه و کلا خاموش میشهو فرمتی هم نمیشه.
                  میخوام بدونم آیا این مشکل داره؟ یا روشی که فرمت میکنم اشتباهه؟
                  ورژن آی او اس 7 هست
                  ممنون دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط mchatavi نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    یه سوالی داشتم
                    یه آی پد 4 رسیده دستم . میخوام فکتوری رسیتش کنم.
                    از طریق خود گوشی که میخوام تنظیماتشو رسیت کنم، نمیشه و پسورد میخواد.
                    در ضمن برای هارد رسیت کردن از دو روش sleep+home به مدت 10 ثانیه و روش sleep+volume down استفاده کردم اما دو بار لوگوی اپل میاد و رسیت میشه و کلا خاموش میشهو فرمتی هم نمیشه.
                    میخوام بدونم آیا این مشکل داره؟ یا روشی که فرمت میکنم اشتباهه؟
                    ورژن آی او اس 7 هست
                    ممنون دوستان
                    خب اون که شما میزنید رست نیس
                    اون خاموش کردن گوشی و در مواقع هنگ کردن به کار میاد
                    یا پسوردو یادتون بیاد
                    یا ریستور کنید

نظر

• Download File : trim.C990EF2E-25F6-4159-A3C1-8B81C69AA5C5.MOV

سلام من يه ايپد 4 دارم از وقتي كه اين دو تا تپديت كه واسه ios7 اومد واسه ايپد من مشكل پيش مي ايد يه نونه اينه كه زماني كه ايپد رو كج ميكردم ولي در صورتي كه lock rotation خاموش بود يا همين امروز لسپيكر مشكل پيدا كرده بود و موقع lock screen صدايي بدي ايجاد ميكرد اين اتفاقات بعد خاموش/روشن كردن درست ميشد ولي دوباره بعد يه مدت همون اتفاق ميوفتاد

نظر

• سلام دوستان عزيزم ورژنمو ٧.٤كردم چرا نمى تونم برنامه بگيرم قبلا اى دي مى خواست برنامه دانلود مى كرد ولى الان چرا نمى گيره

نظر

• نوشته اصلی توسط Salekmehri نمایش پست ها
                          سلام دوستان عزيزم ورژنمو ٧.٤كردم چرا نمى تونم برنامه بگيرم قبلا اى دي مى خواست برنامه دانلود مى كرد ولى الان چرا نمى گيره
                          سلام،اين مشكل خيلي وقته كه مال همه هست و بعضي از وقتا اين مشكل پيش مياد،من خودم صبح ها امتحان ميكنم مشكل حله،اين مشكل حل ميشه و به خاطره اينه كه ابل اي پي ايران رو بن كرده

نظر

• مرسى لطف كرديد

نظر

• نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                              سیم کارت دائم رایتل انداختم توی ipad4 4g ولی توی قسمت Cellular Data Number زده Unknown . جریان چیه؟ شماره سیم کارتو مگه نباید بزنه اونجا؟
                              توی ios 7.0.4 شماره رو شناخت

نظر

• باسلام
                                من ميخوام اى او اسم رو اپديت كنم به 7.0.4 ولى مجبورم با پى سى فريمورشو دانلود كنم.با ايتيونز كامپيوتر بكاپ گرفتم.اونوقت بعد از اپديت كردن با برگردوندن بكاپم اپ هاى قبليم هم برميگرده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X